Reklama

Striptérka na rozlučce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 07:45
Striptérka na rozlučce

Včerejší díl Rapla mi připomněl několik rozluček se svobodou, kde kamarádi pozvali budoucímu ženichovi striptérku. Jak se na to díváte vy? Mně to přijde hloupé vůči nevěstě ( i když na té rozlučce není), od těch ženichů zas vím, že je jim to kolikrát i trapné a nepřejí si to. Mně se líbilo, že jednou přišel místo striptérky kamarád převlečený za ženskou, to bylo bezvadný. A jak je to vůbec teď - ještě se to dělá?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

kruel
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 07:56

Taky tento druh rozluček nemusím a asi by se mi úplně nelíbilo, kdyby můj manžel měl tehdy na rozlučce striptérku. Naštěstí neměl tak to nemusím řešit. My se brali když nám bylo 30 a tak manžel neměl na rozlučce kámoše pubertální paka, které žerou jen tento druh zábavy a chlastačka k tomu ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 04.10.18 07:59
@Anonymní píše:
Včerejší díl Rapla mi připomněl několik rozluček se svobodou, kde kamarádi pozvali budoucímu ženichovi striptérku. Jak se na to díváte vy? Mně to přijde hloupé vůči nevěstě ( i když na té rozlučce není), od těch ženichů zas vím, že je jim to kolikrát i trapné a nepřejí si to. Mně se líbilo, že jednou přišel místo striptérky kamarád převlečený za ženskou, to bylo bezvadný. A jak je to vůbec teď - ještě se to dělá?

To už snad zmizelo ve zlatých 90.desátkách.­.myslím, že už se to reálně moc neděje při rozlučkách..

jessikka
Extra třída :D 10737 příspěvků 04.10.18 08:02

no..... především to je hloupé vůči ženichovi. pokud si to fakt nepřeje, nikdy bych tohle neplánovala bez jeho souhlasu. pamatuju si, a tatka vždy říkal, že doufá, že tohle nikdy na jeho oslavu nikoho nenapadne. můj manžel má stejný názor.

Lucy75
Kecalka 105 příspěvků 4 inzeráty 04.10.18 08:03

taky už jsem to dlouho neslyšela v okolí, že by pozvali striptérku.. spíš se kvalitně opijou, případně to spojí s bowlingem apod. Mně by to jako nevěstě teda nevadilo vůbec :mrgreen: ale myslím, že dá pobavit i jinak a hlavně si za ty prachy můžou nechat udělat třeba obložené mísy apod. :mrgreen:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 04.10.18 08:04

Tak jedna z cest, jak se bránit, je popadnout toho, kdo ji pozval, posadit ho místo ženicha na židli a ať se stripterka realizuje na něm. Bude to pikantní, zvlášť když tam bude mít vtipálek manželku.

kruel
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 08:04

@Lucy75
Přesně :-D U nás si chlapi radši dali kvalitní steaky a kvalitní rum a jak byli nadšení :mrgreen:

Dana V
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 04.10.18 08:05

@lilith1 To by ses divila :mrgreen: Muj manzel i vsichni jeho kamaradi na rozluckach stripterku meli a vsichni to brali jako samozrejmost :lol: Mne osobne, to bylo uplne jedno, jestli ji tam ma nebo ne, na nasem manzelstvi se to nijak nepodepsalo :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13188 příspěvků 04.10.18 08:08
@jednoslunicko píše:
Tak jedna z cest, jak se bránit, je popadnout toho, kdo ji pozval, posadit ho místo ženicha na židli a ať se stripterka realizuje na něm. Bude to pikantní, zvlášť když tam bude mít vtipálek manželku.

Asi tak. :palec:

Emimin7
Echt Kelišová 8767 příspěvků 04.10.18 08:14

Kamarad to nedavno mel a rozhodne neprotestoval. :)

zoidberg
Extra třída :D 11605 příspěvků 04.10.18 08:15
@jednoslunicko píše:

Jako vlastní manželku na něčí rozlučce? To snad ani nejde :roll:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 04.10.18 08:17

@zoidberg U nás se na rozlučku zvou kamarádi a kamarádky, vrstevníci, spolužáci - bez ohledu na pohlaví :-). Někde je to zas formou pánské jízdy, asi jak kde.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 04.10.18 08:19

Rozlučku se svobodou vnímám jako poslední možnost, před uzavřením sňatku s tou jedinou, „podívat se na jinou ženu/muže“.
Tedy proti striptérům a sriptérkám na rozlučce absolutně nic nenamítám.

Přijde mi jen trapné si tyto baviče zvát do „domácího“ prostředí.

V poslední době se pár rozluček v mém okolí konalo a pánové navštívili speciální klub, kde se producírovaly nahotinky, tančily u tyče a roznášely pití nahoře bez. Dle mého v pořádku.

Já se zúčastnila naprosto boží rozlučky ve speciálním klubu pro dámy, klidně budu jmenovat ( klub Nemáš Zač ) a bylo to naprosto dokonalé. Všechny jsme potěšily oko, poňuchaly, starali se tam o nás jako o královny… nevěsta měla zájem tak jsme jí zařídily soukromý taneček na klíně a všechny spokojené jsme šly pak domů k těm svým.

Podle mě to k tomu prostě patří. :kytka:

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 04.10.18 08:19

Me by to na rozlucce nevadilo. Manzel hlasil predem, ze zadny buchty nechce, ze radeji laser game :lol: A ja jsem taky dala jasne najevo, ze striptera nechci. A pokud bude odchazim, me se ekluje sahat na cizi lidi nebo kdyz oni sahaj na me.

Hroznej puberťák
Závislačka 4471 příspěvků 04.10.18 08:20

Tuhle trapárnu fakt někdo dělá? No i když čemu se divím, na přiblblý seriály taky čumí kdekdo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >