Stříška u kočárku Baby design Dotty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 338 příspěvků 31.10.17 09:53
Stříška u kočárky Baby design Dotty nedrží maximálně sklopená

Dobrý den,
mám kočárek Baby design Dotty, u kterého asi 14 dní používáme sporťák a mám problém se stříškou. Jak jsem napsala do názvu diskuze jde mi o to, že když roztáhnu na maximum stříšku (o ten díl co se prodlužuje rozepnutím zipu na stříšce), tak nedrží otevřená a po pár vteřinách jízdy nebo drobné nerovnosti se mi sklopí zpět do původní polohy, tj. zpět o to prodloužení. Stává se to jak při opěradle úplně v lehu, tak i když je opěrka do polohy sezení. Neměl někdo podobný problém? Nejdříve jsme myslela, že to povolí ochozením, ale to se mi moc nezdá. Štve mě to, protože kočárek je super a prodloužená stříška se mi dost hodí. Syn zatím nesedí, tak jezdíme na ležáka. Děkuji za rady.

Reakce:
meissa
Kecalka 380 příspěvků 31.10.17 16:58

Máme tento typ, ale stříška drží perfektně. Vidím to na relamaci. Máš ji sklopenou nadoraz?

meissa
Kecalka 380 příspěvků 31.10.17 17:03

A blbe je, ze kdyz dam kocar do lehu, kdyz mam otocenou malou dopredu, tak se mi kocar prevazuje ke me. Kdybych ho nedrzela, tak snad spadne. Dela Ti to taky?

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 338 příspěvků 31.10.17 17:04
@meissa píše:
Máme tento typ, ale stříška drží perfektně. Vidím to na relamaci. Máš ji sklopenou nadoraz?

Ano mám. To jsem slyšet nechtěla. Máme ho z obchodu přes celou Prahu a být měsíc bez kočáru si nedovedu představit :,(
Kruci já mám takovou smůlu, teď jsem zrovna vyreklamovala parní hrnec od Aventu a zas toto.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 338 příspěvků 31.10.17 17:08
@meissa píše:
A blbe je, ze kdyz dam kocar do lehu, kdyz mam otocenou malou dopredu, tak se mi kocar prevazuje ke me. Kdybych ho nedrzela, tak snad spadne. Dela Ti to taky?

My zatím jezdíme tak, že syn je směrem ke mně obličejem, protože stejně většinou jezdí na břiše s vyhrnutou stříškou. Nevím jak máš starou holčičku, ale my máme zatím necelých 8kg. Ale zítra to zkusím pro zajímavost otočit a odzkoušet se synem.

meissa
Kecalka 380 příspěvků 31.10.17 20:01

@M-i-ch-e-l-l-e Tak snad Ti to dobre dopadne a kocar bude brzo. Taky si nedovedu predstavit byt bez. Ale nase mala uz chodi. Ma skoro dva a 10 kg.

Váš příspěvek
Reklama