Roční syn si strká prsty do krku a zvrací

69
27.5.20 19:46

Strká si prsty do krku a zvrací

Ahoj, můj roční syn si dnes začal strkat prsty do krku a občas si z toho dost ublinkne. Jí i pije normálně, tak snad mu nic není. Máte tím někdo zkušenost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

539
27.5.20 19:57

Moje dcera to taky občas dělá, prostě si cucá prsty, blbne a někdy je strčí až do krku a pak se jí navaluje. :zed: dělá to hodně dětí, prostě to neodhadnou a strčí ty prsty moc daleko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
27.5.20 20:01

@Jdani On to dělá hodně často a schváně. Ještě se tomu směje když ho okřiknu. Jde mi to fakt na nervy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
27.5.20 20:07

@Jdani Dnes se kvůli tomu trochu poblinkal už asi 6×.. Mám ještě dvě starší děti a tohle nikdy nedělaly :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
27.5.20 20:14
@la.or3 píše:
@Jdani On to dělá hodně často a schváně. Ještě se tomu směje když ho okřiknu. Jde mi to fakt na nervy :roll:

Jestli ono se mu nelíbí to že kvůli tomu vyvádíš :) děti jsou pěkný potvůrky :hug: tak to ignoruj když to dělá, třeba ho to přestane bavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.5.20 20:32

To moje dcera kdysi dělal taky. Nakonec jsme zjistili, že měla v krku nějakou uzlinu nebo co a že si ji chtěla škrábat. Možná to není ono, ale rozhodně bych se mu do krčku podívala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
27.5.20 20:40

@la.or3
Obrňte se nervy já mám tři leteho syna, který od roka si furt vymýšlí takovýhle blbosti a směje se tomu. Tohle kdyby si taky dělal, potom sr naučil krkat. Teď schválně na všechno odpovídá bobek :zed:. Nově se drží za krk aby mluvil schválně divně. Čím víc se ho snažím domluvit, tím je to horší. Takže jsem se naučila nereagovat a většinou ho to přestane bavit. Ale nejhorší je že si lidi opravdu mysli ze to má odkoukane od nás :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
27.5.20 20:52
@la.or3 píše:
@Jdani On to dělá hodně často a schváně. Ještě se tomu směje když ho okřiknu. Jde mi to fakt na nervy :roll:

Hele ja kdyz malou „okriknu“ u cehokoliv, tak se u toho rehni a pokud se chysta delat neco, co nema, tak se dopredu chichota :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
27.5.20 21:24

Moje malá se z ničeho nic naučila říkat MÁMA chraplákem, když to začala dělat tak se tomu všichni smáli, takže se jí to taky zalíbilo a teď to říká furt. Ostatní slova co umí řekne normálně, ale to máma je jak z hororu :lol: a taky to dělá schválně protože čeká na reakci ostatních ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
27.5.20 22:30
@la.or3 píše:

Tak toto máme a zatím se nepoblil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5344
27.5.20 22:37

@la.or3 přiznám se, že mě nikdy nenapadlo tohle řešit. Prostě dětská lumpárna. :nevim: ale jestli chceš mít klid, zajdi s tím k pediatrovi, myslím, že Tě rychle vyléčí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama