Strollering - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aknadar
Kecalka 146 příspěvků 04.02.19 14:23
Strollering - vaše zkušenosti

Ahoj, navštívila jste některá lekci Strolleringu? Co na to říkáte? Provozujete některá pravidelně? Je jasné, že teď v zimě asi ne, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti. Děkuji za reakce.

Reakce:
cverunka
Závislačka 2777 příspěvků 04.02.19 14:43

Potkávám jednu partu v parku a vždy mi cukají koutky. Přijde mi to ujeté, ale chápu, že někomu taková forma cvičení vyhovuje.

cverunka

omyl

Příspěvek upraven 04.02.19 v 14:44

cverunka

omyl

Příspěvek upraven 04.02.19 v 14:44

cverunka

omyl

podaji
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 2 inzeráty 04.02.19 15:19

Proč ne v zimě? Pokud není kopa sněhu jako teď. Zrovna v sobotu jsme byli ve stromovce a byly tam tři maminky co tam cvičili. Za mě proč ne. Jako kam to dítě dát že jo. Ale že by to bylo vyloženě cílené cvičení s kočárkem to rozhodně z mého pohledu nee. Lepší než sedět doma. Ty jo co já bych tak vymyslela… cvičení s mixérem. Uvařím si a ještě u toho zhubnu. Ne vážně, za mě jakýkoliv, kdekoliv s kýmkoliv pohyb, dobrý :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >