Stroupky na bradavkách v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.14 09:13
Stroupky na bradavkach

Holky, mam zvlastni problem. Uz par let mam zlute strouky na bradavkach, zacla jsem to resit az ted v tehu, doktor mi rek at to leduju a odloubu, ale fakt to boli a nejde to. Byla jsem i za sestrou co pomaha zenskej se rozkojit a ta mi rekla, ze stim nema cenu neco dela, jestli to boli a pokud mi pri sexu nikdy nebolo prijemne dotykani bradavek, tak ze zkusenosti vi, ze kojit nepujde a je to opravdu vyhlasena sestra. Ale ja bych chtela mimi dat mliko, ale co stim? Nemela ste nektera neco podobneho? Ted to zkousim rozmocit sadlem a odloubat, ale zatim bezuspechu:(

Reakce:
quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 27.10.14 09:25

@Peony1 nic nedloubej prosimte. S kojenim by to nemelo vubec souviset, bud v klidu :hug:

atominnka
Generální žvanilka 21993 příspěvků 27.10.14 09:39

@Peony1 nic nedloubej, ještě se ti to zanítí. s kojením myslím, že to nesouvisí, nicméně to uvidíš až po porodu. Nedělej si stresy dřív než je nutné. :kytka:

Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.14 09:42

Kdyz me ty bradavky boli, predstava, ze mi znich mimco saje je desiva

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 27.10.14 09:55
@Peony1 píše:
Kdyz me ty bradavky boli, predstava, ze mi znich mimco saje je desiva

kolem porodu by ale mely fungovat hormony. V tehotenstvi je otuzuj, navod najdes na netu. Da se to ovlivnit hodne ver mi. Pokud kojit chces tak to pujde neboj :hug:

atominnka
Generální žvanilka 21993 příspěvků 27.10.14 09:56

@Peony1 Uvidíš, co bude po porodu. Hormony dělají hodně. ;) Možná taky bolí tím, jak sloupáváš stroupky a různě se jim „vvěnuješ“. Navíc jsi těhotná a mě v těhotenství bradavky taky bolely. Nech to být a uvidíš. A když to nepůjde, tak to nepůjde. :nevim:

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 27.10.14 10:19
@Peony1 píše:
Kdyz me ty bradavky boli, predstava, ze mi znich mimco saje je desiva

Na začátku kojení bolí jako prase. Když se mimčo přisaje, těch prvních pár „tahů“ je vážně maso. Za pár dnů si bradavky ale zvyknou a je to OK (pokud nejsou do té doby rozkousané nebo tak…)
A nic bych nedloubala, když tě to bolí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 10:24

@Peony1 me nikdy sahani ma bradavky nebylo a dite jsem kojila 10 mesicu tak ze je to nesmysl

Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.14 10:25
@Pipet píše:
Na začátku kojení bolí jako prase. Když se mimčo přisaje, těch prvních pár „tahů“ je vážně maso. Za pár dnů si bradavky ale zvyknou a je to OK (pokud nejsou do té doby rozkousané nebo tak…)
A nic bych nedloubala, když tě to bolí.

A ty strupy mu tam nebudou vadit? Potece pres ne mliko?

Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.14 10:26
@Anonymní píše:
@Peony1 me nikdy sahani ma bradavky nebylo a dite jsem kojila 10 mesicu tak ze je to nesmysl

Me je dotek na bradavkach odjakziva neprijemny

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 27.10.14 10:28

Těžko říct… mi v těhotenství maličko vytékalo mlezivo a taky zasychalo do takových stroupků… Ale povolilo to v teplé vodě, stačilo pak trochu razantněji se utřít ručníkem.
Kojila jsem normálně :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >