Studená hnědá barva na vlasy z drogerie

33
8.12.20 13:02

Studená hnědá barva na vlasy z drogerie

Ahoj všichni :mavam: Jedno téma na odlehčení:) Poraďte nějakou hnědou drogerkovou barvu na vlasy, která je studená a nechytá do černa, ale je hezky hnědá ;) Chodím už několik let ke kadernici, ale v aktuální situaci se mi už nechce každé dva měsíce dávat 1200 za barvu, navíc za cely ty roky nejsem 100% spokojena s výsledkem, buď je to hněda hezky světla, ale teplá, a nebo když chci studenou, je téměř černá. Tak sem si řekla, že ro zkusím vzít do vlastních rukou.Ale těch barev je na trhu tolik :nevim: Tak jestli mate typ, šup sem s nim prosím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10126
8.12.20 13:06

Nikdo ti neřekne, jak barva z drogerie chytne zrovna na tvoje vlasy. Kadeřnice ji míchá podle tvého přirozeného odstínu vlasů. Jen nějak nevím, jak si jako kadeřnice mám představit studený odstín hnědé :lol: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3362
8.12.20 13:07
@Aduš8 píše:
Nikdo ti neřekne, jak barva z drogerie chytne zrovna na tvoje vlasy. Kadeřnice ji míchá podle tvého přirozeného odstínu vlasů. Jen nějak nevím, jak si jako kadeřnice mám představit studený odstín hnědé :lol: 8o

Jako zmrle lejno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
8.12.20 13:10

Ono dost zalezi jake mas ty původní vlasy :D me treba chytla na studenou hnedou sediva od syoss :mrgreen: aby ti to nechytalo moc tmavy, tak si vybirej od 2 odstiny svetlejsi nez chces, ty drogerkovy chytaj vetsinou tmavsi nez je na krabicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.12.20 13:15
@Kriss Tina píše:
Ono dost zalezi jake mas ty původní vlasy :D me treba chytla na studenou hnedou sediva od syoss :mrgreen: aby ti to nechytalo moc tmavy, tak si vybirej od 2 odstiny svetlejsi nez chces, ty drogerkovy chytaj vetsinou tmavsi nez je na krabicce.

Moje barva je taková střední hnědá, v podstatě taková, jak píše Pavlik :mrgreen: Teď mám na vlasech barvu od kadernice a je to prave taková středně hnědá, spis teplejší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5789
8.12.20 13:15

Jak vypadá studená hnědá netuším, kazdopadne barva z drogerky mi vždycky chytla do černa nebo vůbec, ať to byl jakýkoli odstín hnědé..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
8.12.20 13:16

Zkus Casting color creme a vyber si barvu, ktera ti prijde ok. Ja si beru ty teplejsi a chytaji fakt hezky a jsou dost prirozene. Zkus odstin 415,
tady jsou jednotlivy odstiny 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.12.20 13:16
@Aduš8 píše:
Nikdo ti neřekne, jak barva z drogerie chytne zrovna na tvoje vlasy. Kadeřnice ji míchá podle tvého přirozeného odstínu vlasů. Jen nějak nevím, jak si jako kadeřnice mám představit studený odstín hnědé :lol: 8o

To mě tedy mrzí, že jako kadernice neznáte rozdíl, mezi teplými a studenými tóny barev…Studena barva je barva bez červených a zlatých odlesků. Teplá opak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13508
8.12.20 13:21
@Aduš8 píše:

Aby se nevymyvala do zrzava prece.

Mam hnedy melir se studenym podtonem, kadernice mi do hnede barvy micha fialovou. Navic pouzivam fialovy sampon, ktery mi ten studeny podton udrzuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
8.12.20 13:33
@cecetka píše:
Aby se nevymyvala do zrzava prece.Mam hnedy melir se studenym podtonem, kadernice mi do hnede barvy micha fialovou. Navic pouzivam fialovy sampon, ktery mi ten studeny podton udrzuje.

A můžu dostat typ na ten fialovej sampon? :D Nebo to je klasickej co se dává na blond vlasy? Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13508
8.12.20 13:37
@AlexandraB píše:
A můžu dostat typ na ten fialovej sampon? :D Nebo to je klasickej co se dává na blond vlasy? Dekuju :)

Ano, to je on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10126
8.12.20 13:54

@AlexandraB tebe to fakt mrzet nemusí, vyučila jsem se před 15 lety a od té doby se tím neživím. Navíc tehdy letěly trochu jiné trendy a od té doby se dál nevzdělávám. :mavam:

Příspěvek upraven 08.12.20 v 13:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
8.12.20 13:54
@Aduš8 píše:
Že jako KADEŘNICE nevíš, jaký je rozdíl mezi teplou a studenou hnědou je velmi smutné…

Jinak pro zakladatelku : nesmí tam být žádná zmínka jako kaštan, měď apod. musí to být nejlépe čistá 3 nebo 4 odstín… prostě JEN HNĚDÁ…

problém může být i v tom, že barvíš často a chytá de facto „barva na barvu“ kromě odrostů.. takže ti vlastně po těch dvou měsících od posledního barvení prostě nikdy nechytne ta barva přesně TAK, jak by chytala na světlejší nebarvené vlasy..

já mám osobní zkušenost, že když koupím „středně hnědou“ tak stejně chytne skoro jako černá a až postupně se vymývá do hnědé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10126
8.12.20 13:55

@Lucy75 viz moje odpověď výše, víc k tomu dodávat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1807
8.12.20 13:58

@AlexandraB presne tak 😂 to je sen kazdy zeny prijit do kadernictvi, chtit studenou hnedou a pak se koukat na prekvapeny ksicht kadernice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat