Reklama

Studené ruce při fyzické aktivitě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 210 příspěvků 30.09.18 20:56
Studené ruce při fyzické aktivitě

Dobrý den,
synovi je 22 měsíců. Všimla jsem si, že ať už doma nebo venku a je jedno, zda je teplo nebo zima, tak má při zvýšené fyzické aktivitě studené ručičky. Ostatní tělo je teplé, není udýchaný. Ale má to pokaždé, když jezdíme na odrážedle nebo běhá venku nebo doma. Trochu mě to znervóznělo a první co mě napadlo je problém se srdcem. Nejsem typ maminky co dítě neustále pozoruje a hledá neexistující nemoci, jen mě to u něho zarazilo, že to tak má i v teplých letních dnech. Mají to Vaše děti taky nebo má zpozornět? Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 22:33

Dobrý den, náš syn to má také tak. V současné době je mu 3,5 roku a má to takto od malička. Popravdě mě do dnešního dne, než jsem si přečetla váš příspěvek, nenapadlo o tom nějak více přemýšlet. Tak jsem také zvědavá, zda-li to má více dětí a jsou v pořádku. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >