Studené ruce při fyzické aktivitě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 240 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 20:56
Studené ruce při fyzické aktivitě

Dobrý den,
synovi je 22 měsíců. Všimla jsem si, že ať už doma nebo venku a je jedno, zda je teplo nebo zima, tak má při zvýšené fyzické aktivitě studené ručičky. Ostatní tělo je teplé, není udýchaný. Ale má to pokaždé, když jezdíme na odrážedle nebo běhá venku nebo doma. Trochu mě to znervóznělo a první co mě napadlo je problém se srdcem. Nejsem typ maminky co dítě neustále pozoruje a hledá neexistující nemoci, jen mě to u něho zarazilo, že to tak má i v teplých letních dnech. Mají to Vaše děti taky nebo má zpozornět? Děkuji za radu.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 22:33

Dobrý den, náš syn to má také tak. V současné době je mu 3,5 roku a má to takto od malička. Popravdě mě do dnešního dne, než jsem si přečetla váš příspěvek, nenapadlo o tom nějak více přemýšlet. Tak jsem také zvědavá, zda-li to má více dětí a jsou v pořádku. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >