Reklama

Studentka + učitel = Vztah, sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beznadejna17
Nováček 6 příspěvků 21.01.18 16:54
Studentka + učitel = Vztah, sex?

Ahoj, potřebuju znát názor někoho jinýho než svých kamarádek. Je mi 17 let, skoro 18, chodím na střední školu a jde o to, že se mi začíná líbit můj učitel, kterýmu je cca 40-45 let. Nejdřív bych chtěla poprosit o to, abyste mi nepsaly, že jsem ještě děcko, který o životě neví skoro nic. Myslím si, že jsem možná o něco vyspělejší než mé spolužačky ze třídy, neříkám že než všechny, ale najdou se i takové, které nezvládají ani základní domácí práce a celkově se i oblíkají jako 13ti leté. No každopádně proč sem píšu. Je vidět, že se o mně ten učitel zajímá víc než je u učitele vhodné. Při hodinách na mě často kouká, má různé narážky, řekla bych, že i flirtuje. Když jsme spolu o samotě, všimla jsem si, že se snaží být mi co nejblíž a několikrát mi řekl, že jsem krásná. Česky řečeno-jede po mně. Vztah bych s ním nechtěla(zatím), ale intimnosti(sex, líbání) by mi nevadily, ba naopak. Co si myslíte o takovém vztahu mezi studentkou a učitelem? Znáte někoho, kdo to tak měl? :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24607 příspěvků 21.01.18 16:55
@beznadejna17 píše:
Ahoj, potřebuju znát názor někoho jinýho než svých kamarádek. Je mi 17 let, skoro 18, chodím na střední školu a jde o to, že se mi začíná líbit můj učitel, kterýmu je cca 40-45 let. Nejdřív bych chtěla poprosit o to, abyste mi nepsaly, že jsem ještě děcko, který o životě neví skoro nic. Myslím si, že jsem možná o něco vyspělejší než mé spolužačky ze třídy, neříkám že než všechny, ale najdou se i takové, které nezvládají ani základní domácí práce a celkově se i oblíkají jako 13ti leté. No každopádně proč sem píšu. Je vidět, že se o mně ten učitel zajímá víc než je u učitele vhodné. Při hodinách na mě často kouká, má různé narážky, řekla bych, že i flirtuje. Když jsme spolu o samotě, všimla jsem si, že se snaží být mi co nejblíž a několikrát mi řekl, že jsem krásná. Česky řečeno-jede po mně. Vztah bych s ním nechtěla(zatím), ale intimnosti(sex, líbání) by mi nevadily, ba naopak. Co si myslíte o takovém vztahu mezi studentkou a učitelem? Znáte někoho, kdo to tak měl? :D

a ten sex chceš proč?
a co vás učí?

jenny.fields
Generální žvanilka 24744 příspěvků 21.01.18 16:57

Vztah bych nechtěla, ale sex ano. Pěkné.
Je ženatý?
Pokud si s ním něco začneš, dokud jsi na škole a někdo se to domákne, tak letí. Snad není tak blbej.

Hroznej puberťák
Závislačka 4518 příspěvků 21.01.18 16:57

Znám někoho, kdo to tak měl :D Ale popravdě, moc rozumné to teda není.

beznadejna17
Nováček 6 příspěvků 21.01.18 17:01

Přitahuje mě, nikdo by se to nedozvěděl, protože bych to nikomu neřekla
je rozvedenej, nebořila bych něčí rodinu, nejsem pitomá :D

beznadejna17
Nováček 6 příspěvků 21.01.18 17:02

je rozvedenej, nebořila bych něčí rodinu, nejsem pitomá :D

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 21.01.18 17:05

Románek ti asi moc nevychází, když to píšeš sem. Asi se snažíš představy oživit tímhle vláknem, ale v reálu k tomu stejně nedojde… vyhlídni si kluka svého věku a řeš normální věci. Románek s učitelem tě zajímavou neudělá.

káťa
Extra třída :D 12837 příspěvků 21.01.18 17:06
@beznadejna17 píše:
je rozvedenej, nebořila bych něčí rodinu, nejsem pitomá :D

Mám stejně starou nevlastní dceru…čtyřicátníci (jako já a její táta) jsou pro ni stáří dedci ????.
Jako pokud je sám, tak nějaké užití by možná šlo, ale pokud není hloupý, nebude riskovat. Zjistit to někdo, má výpověď. A toho já bych se na jeho místě bála, zamilovaná studentka je obrovské nebezpečí…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 21.01.18 17:07

Znám někoho, kdo si začal jako mladý učitel se studentkou, ale tam byl malý věkový rozdíl a jsou spolu už 30 let. To asi nebude tvůj případ. Řekla bych, že takový typ nejede jen po tobě, ale po každé, kde se mu zdá, že by mohl mít šanci. Chceš být laciné zboží? Pokud ano a u něj není žádná překážka ve formě rodiny, partnerky, se kterou žije, tak s chutí do toho a zařiď si spolehlivou antikoncepci. :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 21.01.18 17:08

Spolužačka ze střední to tak měla. Jo užili si jednou, pak se to nějak zjistilo, jeho vyhodili, on ji za to nenáviděl. Hlavně, že jim ten šuk za to stál.

SAJ
Závislačka 3042 příspěvků 21.01.18 17:30

Je to neetické a naprosto nevhodné. Takového kolegy bych si nemohla vážit, protože zneužít studentku o tolik mladší v podřízeném postavení není něco, co by udělal muž hodný úcty.

A pokud by to náhodou byla opravdu ta pravá láska, nic by se nestalo, kdybys nejprve odmaturovala a teprve pak na to s panem učitelem vlítli. Pravá láska by za to čekání stála. Ale neboj, na 99,9% to není tenhle případ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 17:30

Z mého okolí… Znám případ kdy si studentka cca ve tvém věku začala s učitelem, ukázalo se ze nebyla jeho první studentkou (a rozhodně i ne poslední), nicméně, vše vyplulo na povrch a jak to dopadlo? Blbě pro ni… Ředitelka se postavila na jeho stranu a holčina téměř neodmaturovala jaký ji dělali peklo. Takže si to rozmysli dobře, protože když to praskne nemusí to být on kdo bude mít problémy… Jinak za mě, ono si někdy tu náklonnost člověk rád vykládá jinak jak to je… Jinak by mě musel balit ředitel na základce, angličtinar na střední, učitel v autoškole :lol:

Jinak anonym, nechci aby daný lidi věděli že to taky vím :lol:

Aspera
Generální žvanilka 20559 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:35

@beznadejna17 znám, vyrazili je ze školy oba. Jestli se ti fakt líbí a chtěla bys s ním něco mít počkej si po matuře. Pokud Vám to zalíbení vydrží tak si něco začněte, teď je to o hubu.

kapradinka
Kecalka 166 příspěvků 21.01.18 17:36

Zdravím, myslím, že zakladatelka už tady jednou toto téma psala, sice pod jiným nickem, ale s naprosto shodnými údaji ;).
Jinak k tématu- najdi si sobě rovného a tohohle přenech jiným :mavam:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.01.18 17:49
@beznadejna17 píše:
Ahoj, potřebuju znát názor někoho jinýho než svých kamarádek. Je mi 17 let, skoro 18, chodím na střední školu a jde o to, že se mi začíná líbit můj učitel, kterýmu je cca 40-45 let. Nejdřív bych chtěla poprosit o to, abyste mi nepsaly, že jsem ještě děcko, který o životě neví skoro nic. Myslím si, že jsem možná o něco vyspělejší než mé spolužačky ze třídy, neříkám že než všechny, ale najdou se i takové, které nezvládají ani základní domácí práce a celkově se i oblíkají jako 13ti leté. No každopádně proč sem píšu. Je vidět, že se o mně ten učitel zajímá víc než je u učitele vhodné. Při hodinách na mě často kouká, má různé narážky, řekla bych, že i flirtuje. Když jsme spolu o samotě, všimla jsem si, že se snaží být mi co nejblíž a několikrát mi řekl, že jsem krásná. Česky řečeno-jede po mně. Vztah bych s ním nechtěla(zatím), ale intimnosti(sex, líbání) by mi nevadily, ba naopak. Co si myslíte o takovém vztahu mezi studentkou a učitelem? Znáte někoho, kdo to tak měl? :D

Tak drahe dite…nejdriv si zjisti jedtli nema zavazky..to si uplne vypustila..takze o tve vyspelosti pochybuji ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >