Studie NEPLODNOST - zapojte se i vy

1993
21.11.07 14:42

Studie NEPLODNOST - zapojte se i vy

Dobrý den. V rámci mé bakalářské práce „Dopad neplodnosti na kvalitu života párů“ probíhá dotazníková studie na toto téma. Prosím, kdo byste měl zájem mi pomoci, vyplňte mi tento dotazník. Najdete ho na adrese: www.dotaznik.erwin.cz
Studie je zaměřená na páry, takže bych prosila,jestli tento odkaz můžete poslat svému partnerovi, abych měla odpovědi od „obou zúčastněných stran“, aby to bylo pro hodnocení zastoupeno od obou pohlaví zhruba stejně a abych podle toho mohla hodnotit rozdíly v přístupu k problému u žen a mužů. To je jedním z cílů této práce. Děkuji všem:-)))
Vyplnění zabere průměrně asi 6 minut času, takže snad vás to ani příliš nezdrží.
Děkuji moc předem a přeju vám hodně štěstí.
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

xyz
3294
21.11.07 20:26

HANKO, studovala jsem to co ty :lol: Jakpak to tam ted vypadá? Kdo vás učí? Ráda si zavzpomínám.
Já jsem promovala v roce 2004.
Dotazník určitě vyplním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
21.11.07 20:28

Aha, tak nevyplním, promiň. Nás se to až takhle netýkalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
22.11.07 10:30

Zorko, já studuju v HK. už toho máme všichni docela plný zuby, ale musíme to překlepat…a bude konec.
Měj se pěkně, ahoj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
22.11.07 11:58

No právě, já taky :lol:
Je tam ještě Archalousová? To je síla, co? :roll:
A co paní doktorka Rybářová? Ta je skvělá, že jo?
Hele, já jsem toho taky ke konci měla dost. Dokonce jsem myslela, že toho poslední rok nechám. Vydrž! Ta promoce v Karolinu pak stojí za to :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
26.11.07 10:17

Archalousová už tam není, tak nějak „odešla“ a bylo skoro dva roky takové nějaké bezvládí. Teď tam je MGr Vachková a je moc fajn. Dr Rybářová stále funguje, ta je zlatá :)
Díky za podporu, to víš, že to nějak vydržím a pak už bude líp… Ahoj H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.11.07 20:12

Dodatek

Ahoj.

Prosla jsem si zbezne Tvuj dotaznik a precetla zadani diplomove prace. Znelo tusim „Dopady neplodnosti na…“ Myslim, ze v prve rade by melo byt spravne vyspecifikovano, co je povazovano za neplodnost. A dale, muj osobni nazor je, ze problem neplodnosti je lekari nadhodnocovan. Maloktera z nas ma totiz nervy resit neuspech s pocetim 4 a vice let investici do alternativni mediciny a lekari nam radi nauctuji IVF i v pripade, ze problem nemame, ale snazime se dele nez 2 roky. Rovnez se muze stat, ze par, ac neplodny, se diky hormonalnim stimulacim dostane do zdravotnich potizi, ale to je vec spis pro odbornou diskusi.
Dale si myslim, ze pokud budes dotaznik vyhodnocovat nejakymi statistickymi metodami, budes muset zohlednit nejdulezitejsi faktor a to je psychika. Takze muzes vyuzit vlastne jen popisnou statistiku.
Ale kazdopadne je Tva studie zajimava a bude moc fajn, kdyz si to prectou nejen studenti a ucitele na VS.

Bea

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama