Studio Figurela v Brně - máte někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
batata
Závislačka 3645 příspěvků 18.06.11 12:48
Studio Figurela v Brně - máte někdo zkušenost?

Mám čerstvou zkušenost s paní majitelkou a její maminkou ze studia Figurela na Durďákové ul. v Brně. Stroj Vacushape mi nespolehlivě ukazuje tepovou frekvenci, napiju se a 13 minut mi tam bliká „P“, různě nesmyslně přeskakují čísla. Např. po „P“ naskočí 120 a pak se tep snižuje až k 80 a potom vypne na „P“ atd. Oznámila jsem to 2× obsluze a napotřetí se na mě vrhla paní majitelka i její maminka a snažili se mě přesvědčit, že chyba je ve mě, že se nedržím nebo držím moc, že jdu moc pomalu, že jdu moc rychle a já nevím co dalšího, že jsem sprostá, problematická a bůh ví jaká. Paní stojí vedle mne a klidně se mi směje do obličeje místo toho, aby se snažila situaci nějak vyřešit. Je s podivem, že v dnešní době někdo s takto arogantním chováním může podnikat. Z jiného studia vím, jak VacuShape funguje, protože mi to bezvadně vysvětlili, všechno mají správně nastavené a bezproblémové. Tady Vás obsluha navleče do „sukýnky“, zavře do stroje, podá lísteček s vysvětlením, navolí rychlost, sklon pásu i zatížení podle toho, jak se jí chce. A pokud chcete, tak dostanete za 15,– Kč pití v kelímku, ze kterého se za chůze nemáte šanci napít :mrgreen: Navíc dnes paní majitelce při konfrontaci byl cítit z úst alkohol…což asi vysvětluje vše. Koupila jsem si do tohoto studia vstupy na slevách a musím říct, že se mi to těžce nevyplatilo, nechávám z 5 vstupů 3 propadnout. Pokud na ně někoho neseženu.
Nejdřív jsem si myslela, že je chyba ve mě, že ten stroj na mě třeba fakt nějak blbě reaguje, ale po tom, co na mne dneska nastoupily obě dámy jsem si jistá, že tam není něco v pořádku, měli obrovskou potřebu se neústupně bránit. Oh, jak krátkozraké, co se podnikání týče. :pankac: :pankac: :pankac:
Nehledě na to, že jsem na netu už nějaké příspěvky o nespokojenosti četla…bohužel pozdě :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.11 14:00

promin že ti neřeknu zkušenost, ale měla jsi zvolit jiný nadpis, který by maminy nalákal, něco s arogancí a alkoholem :wink:

batata
Závislačka 3645 příspěvků 18.06.11 20:04
Anonymní píše:
promin že ti neřeknu zkušenost, ale měla jsi zvolit jiný nadpis, který by maminy nalákal, něco s arogancí a alkoholem :wink:

Díky :mrgreen:

figuraline@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 20:23
reakce na majitelku studia

S paní majitelkou se známe od základní školy, také jsme společně podnikaly, nevím jaké pocity máte s jejím přístupem, ale musím se zastat v jedné věci, absolutně nemá problémy s alkoholem.
Bohužel jsme měli setkání se základní školou, které se protáhlo do pozdních hodin a nechtělo se odejít(neomlouvám, ale byla to opravdu výjmečná situace, navíc konec týdne)
Někdy se stává, že tepová frekvence neměří na stroji úplně přesně, pokud ale můžete klidně hovořit a nelapáte po dechu, spalujete tuky. Mám studio s podobným zaměřením.
S pozdravem
R. D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >