Reklama

Studiu na 1.LFUK intenzivní péče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vallunka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 28.08.18 21:47
Studiu na 1.LFUK intenzivní péče?

Prosím vás o jakékoliv informace..Pře­mýšlím, jestli jít na tuto školu. Jestli se to dá zvládnout, jaké jsou podmínky. Nebo je lepší si udělat pak specializací přes Brno??? Můžete mi i poslat zprávu, budu ráda. Děkuji. :kytka:

Reklama

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23298 příspěvků 28.08.18 22:40

já bych tam jako výhodné viděla, že zároveň získáš magisterské vzdělání i specializaci - dvě mouchy jednou ranou. Takže jsi-li bakalář, tak směle do toho.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >