Reklama

Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulip13
Povídálka 11 příspěvků 12.02.18 20:12
Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Chtěla jsem se zeptat, jestli se tady najde někdo, kdo pravidelně létá do Ameriky a dává tam děti do školy (základní škola) - na dobu omezenou, třeba na 3 měsíce. Děti i rodiče jsou čeští občané a normálně chodí v Čechách do školy, pak letí do USA a chodí tam - část roku- do školy kvůli angličtině. Zajímalo by mě, co vše je třeba zařídit, jak, kde…

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4816 příspěvků 12.02.18 21:41

Jestli me pamet neklame, na prijeti do skoly je treba birth certificate, proof of residence a immunization records (vcetne chripky)…u tech soukromych to bude mozna bez toho proof of residence :think: Jinak, rekla bych, ze to zadna skola nevidi rada, mit tam dite vzdy jen na chvili…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >