Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulip13
Povídálka 11 příspěvků 12.02.18 20:12
Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Chtěla jsem se zeptat, jestli se tady najde někdo, kdo pravidelně létá do Ameriky a dává tam děti do školy (základní škola) - na dobu omezenou, třeba na 3 měsíce. Děti i rodiče jsou čeští občané a normálně chodí v Čechách do školy, pak letí do USA a chodí tam - část roku- do školy kvůli angličtině. Zajímalo by mě, co vše je třeba zařídit, jak, kde…

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5656 příspěvků 12.02.18 21:41

Jestli me pamet neklame, na prijeti do skoly je treba birth certificate, proof of residence a immunization records (vcetne chripky)…u tech soukromych to bude mozna bez toho proof of residence :think: Jinak, rekla bych, ze to zadna skola nevidi rada, mit tam dite vzdy jen na chvili…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >