Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulip13
Nováček 9 příspěvků 12.02.18 20:12
Studium českých dětí na základní škole v USA, 3 měsíce v roce

Chtěla jsem se zeptat, jestli se tady najde někdo, kdo pravidelně létá do Ameriky a dává tam děti do školy (základní škola) - na dobu omezenou, třeba na 3 měsíce. Děti i rodiče jsou čeští občané a normálně chodí v Čechách do školy, pak letí do USA a chodí tam - část roku- do školy kvůli angličtině. Zajímalo by mě, co vše je třeba zařídit, jak, kde…

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4247 příspěvků 12.02.18 21:41

Jestli me pamet neklame, na prijeti do skoly je treba birth certificate, proof of residence a immunization records (vcetne chripky)…u tech soukromych to bude mozna bez toho proof of residence :think: Jinak, rekla bych, ze to zadna skola nevidi rada, mit tam dite vzdy jen na chvili…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama