Reklama

Studium dálkově na VOŠ Evropská, předškolní pedagogika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamče
Nováček 5 příspěvků 20.01.18 20:29
Studium dalkove na VOŠ evropska, předškolní pedagogiky

Chtela bych si udelat Bc. Posléze i Mgr. Ale jsem uplne mimo obor, studovala jsem cestovni ruch, maturitu mam.
Otazky zni, jak je studium tezke, jak a kde se muzu pripravit na prijimacky, da se to vse zvladnout s prckem, musim se ucit na hudebni nástroj? Je nejake skolne? Chci to zkusit jeste tento rok, pslaa jsem jim na studijni ale nikdo mi jeste neodepsal. A ja nechci nic propasnout.

Reklama

Reakce:

Liynks
Stálice 86 příspěvků 20.01.18 20:49

@Lamče s dovolením se háčkuji :mavam:

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 20.01.18 20:52

Studium tezke neni, ale trochu otravne, zvlast nekteri vyucujici maji tendenci s VOSkarema jednat jak se stredoskolakama… navic alespon nas rocnik jsme vsichni ve tride lidi z praxe a kdyz nam tam prednaseji o tom, co je pro nas vsechny denni prace uz kolik let treba, je to takove..no, usmevne. Naucit se na nastroj treba je, jsou 3× zapocty/klasak ze hry na nastroj (klavir), ale u lidi, co nikdy nehrali, jsou v hodnoceni mirni. Ja videla lavir poprve na VOS a mam vse splnene. ;) skolne je 1500/semestr, takze 3000 rocne. S ditetem to jde, ja v prubehu prvaku otehotnela, druhak odchodila napul s miminem, napul uz s hlidanim, ted jsem neplanovane tehotna podruhe, rodim dva mesice pred absolutoriem. Co se tyce pak individualu, nechteji davat, aktualni nalada na skole je „kdo nema podminky, at nestuduje“, tudiz s ditetem pouze, pokud mas hlidani.

Pomlenka
Kelišová 5536 příspěvků 20.01.18 21:13

VOŠka ti nabízí jen titul DiS., Bc bohužel ne.

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 09:48

@sakota a to jste si domu pořídila klavesy nebo kde jste si zo zkoušela, aby jste u zkousky uspěla, ja neumim ani noty.
Tak to skolny je supr, to by slo.
A jak často se dochází do skoly? A priprava na přijímacky?

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 09:54

@Pomlenka a to potom muzu na to navázat? Ono je lepsi rovnoh asi Bc, ze?

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 21.01.18 10:10

@Lamče ne, hrala jsem de facto jen na hodinach (tak 15 minut pokazde) a parkrat jsem byla u znamych a pribuznych si to prehrat pred zkouskou. Noty tez neumim, hrala jsem po mechanicke pameti. :D Chodi se jednou tydne cca od dvanacti do sesti az sedmi. Na prijmacky nevim, ja se nepripravovala, sla jsem to zkusit s tim, ze pokud to z praxe nedam, tak na to kaslu. :nevim:

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 10:19

@sakota jako ze skolky z praxe nebo z praxe z běžného života?

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 21.01.18 10:43

@Lamče ze skolky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >