Studium dálkově na VOŠ Evropská, předškolní pedagogika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamče
Nováček 5 příspěvků 20.01.18 20:29
Studium dalkove na VOŠ evropska, předškolní pedagogiky

Chtela bych si udelat Bc. Posléze i Mgr. Ale jsem uplne mimo obor, studovala jsem cestovni ruch, maturitu mam.
Otazky zni, jak je studium tezke, jak a kde se muzu pripravit na prijimacky, da se to vse zvladnout s prckem, musim se ucit na hudebni nástroj? Je nejake skolne? Chci to zkusit jeste tento rok, pslaa jsem jim na studijni ale nikdo mi jeste neodepsal. A ja nechci nic propasnout.

Reklama

Reakce:

Liynks
Stálice 83 příspěvků 20.01.18 20:49

@Lamče s dovolením se háčkuji :mavam:

sakota
Kelišová 5436 příspěvků 20.01.18 20:52

Studium tezke neni, ale trochu otravne, zvlast nekteri vyucujici maji tendenci s VOSkarema jednat jak se stredoskolakama… navic alespon nas rocnik jsme vsichni ve tride lidi z praxe a kdyz nam tam prednaseji o tom, co je pro nas vsechny denni prace uz kolik let treba, je to takove..no, usmevne. Naucit se na nastroj treba je, jsou 3× zapocty/klasak ze hry na nastroj (klavir), ale u lidi, co nikdy nehrali, jsou v hodnoceni mirni. Ja videla lavir poprve na VOS a mam vse splnene. ;) skolne je 1500/semestr, takze 3000 rocne. S ditetem to jde, ja v prubehu prvaku otehotnela, druhak odchodila napul s miminem, napul uz s hlidanim, ted jsem neplanovane tehotna podruhe, rodim dva mesice pred absolutoriem. Co se tyce pak individualu, nechteji davat, aktualni nalada na skole je „kdo nema podminky, at nestuduje“, tudiz s ditetem pouze, pokud mas hlidani.

Pomlenka
Kelišová 5526 příspěvků 20.01.18 21:13

VOŠka ti nabízí jen titul DiS., Bc bohužel ne.

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 09:48

@sakota a to jste si domu pořídila klavesy nebo kde jste si zo zkoušela, aby jste u zkousky uspěla, ja neumim ani noty.
Tak to skolny je supr, to by slo.
A jak často se dochází do skoly? A priprava na přijímacky?

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 09:54

@Pomlenka a to potom muzu na to navázat? Ono je lepsi rovnoh asi Bc, ze?

sakota
Kelišová 5436 příspěvků 21.01.18 10:10

@Lamče ne, hrala jsem de facto jen na hodinach (tak 15 minut pokazde) a parkrat jsem byla u znamych a pribuznych si to prehrat pred zkouskou. Noty tez neumim, hrala jsem po mechanicke pameti. :D Chodi se jednou tydne cca od dvanacti do sesti az sedmi. Na prijmacky nevim, ja se nepripravovala, sla jsem to zkusit s tim, ze pokud to z praxe nedam, tak na to kaslu. :nevim:

Lamče
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 10:19

@sakota jako ze skolky z praxe nebo z praxe z běžného života?

sakota
Kelišová 5436 příspěvků 21.01.18 10:43

@Lamče ze skolky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama