Dálkové studium s dětmi, mimoškolní pedagogika

292
23.1.21 20:35

Studium dalkove pri detech: mimoskolni pedagogika

Ahoj vsem. Nestudovala zvas nebo nestuduje dalkove mimoskolni pedagogiku? Idealne v Mlade Boleslavi? Jak je to narocne? Zvladate to v pohode? Chtela bych nastoupit, ale mam doma dve deti 5 a 1 rok a v cervenci pribude treti. Rikala sem si, ze studium jednou za mesic vikend bude v pohode, manzel pohlida a kdyz budu kojit bude jezdit se mnou. Ale problem je, ze kdyby se cokoliv delo, tak skola neumoznuje odklad studia o rok. Tak zas se bojim, abych nevyhodila zbytecne penize… bohuzel to neni nejlevnejsi… dekuji vsem za odpoved, popripadne diskuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2561
23.1.21 21:31

Já dělám školu pri 3 dětech a začala jsem, když byly nejmenšímu 2 roky. Dřív si to neumím představit. Už jen ta únava z nočního kojení a k tomu se učit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
23.1.21 21:32

Ja tam sice nestudovala, ale maximalne ti fandim a rikam, jdi do toho!! :kytka: vzdy toho muzes nechat ne? Popripade prerusit… A navic, prijdes jednou za mesic ze stereotypu na jine myslenky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
23.1.21 21:38

Dělala jsem při třech dětech a práci tutu školu v MB

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
23.1.21 21:41

Vše v pohodě, není to vysoká škola. Vše se dá. Nejvíce času zaberou seminárky. Na testy jsem si tedy dělalal taháky :oops: ale věděla jsem, že se na maruritu naučím. Maturitní vysvědčeni se samýma jedničkama a to jsem dělala obhajobu mat práce v šestinedělí a v porodnici jsem se na to koukala. Pak malá, bylo jí cca 2 - 3 měsíce byla na zemi mezi učením :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
23.1.21 22:41

@Fiialka no prave, taky se bojim, ze budu utahana. Tedse dvema jeste pracuji, s tretim sem rekla, ze si to chci uzit.
@Lamátko a je to hodne narocne na seminarky? Nebavi me moc psat… a jake mas ted uplatneni? Ucis ve skolce?
@purplee uvidime, neco taky na tom je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 18:28

:mavam: Nemá někdo zkušenost se soukromou SŠ Bean na Praze 9? Jedná se o 1-leté studium předškolní a mimoškolní pedagogiky. Podmínkou 1-letého studia je min.1 rok praxe na pozici učitelka MŠ nebo vychovatelka MŠ/ZŠ. Docela mě to zajímá a šla bych do toho. Školné je pakatel oproti jiným školám se stejným oborem. Je tu někdo, kdo tam studoval/studuje? :D

• Citovat
  • Nahlásit
59
26.1.21 22:05

@Lamátko Dobrý den, zvažuji studium této školy Mája v MB, ale jsem plně zaměstnaná +2 děti, jak je řešena praxe? Nevím, jak bych řešila uvolnění že zaměstnání, pracuji bohužel mimo obor. Děkuji za odpověď M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
26.1.21 22:07

@Lamátko jedná se mi o dvouleté kombinované studium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu