Studium kombinované (pedagogika, sociální, speciální)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beruska152687
Povídálka 17 příspěvků 16.04.19 12:02
studium kombinované (pedagogika, sociální, speciální)

Přeji hezký den, ráda bych studovala dálkově popř. kombinovaně obor Sociální pedagogika či Speciální pedagogiku. Vím, že každý obor je o něčem jiném, ale o tyto obory se zajímám.
Bohužel mám problém v docházce každý týden kvůli zaměstnání. Důvodem přihlášení na školu je pro mě zvýšení kvalifikace. Můžu poprosit o radu, na jaké škole je „volnější“ účast na výuce? Nevadí mi samostudium. Prosím jen ne soukromou školu, děkuji :)

Reakce:
zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 16.04.19 12:28

Většina dálkových oborů nemá docházku každý týden. Já jsem studovala sociální práci a školu jsem měla 1× za měsíc pátek sobota (ale fakt od rána do večera). Sociální pedagogiku mám bakaláře ale vím že dálkaři taky nechodili každý týden do školy. Zkuste mrknout na CMTF/UPOl. Super učitelé, skvělá domluva a spolupráce, možnost individuálu..

beruska152687
Povídálka 17 příspěvků 16.04.19 13:07

@zelenoockaa19 našla jsem obor Charitativní a sociální práce, který se dá ale studovat při Voš Caritas, Sociální pedagogika - tam jsem již „prošvihla“ podání přihlášek - nyní je prý realizován přes PF UPOL

lilith1
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 16.04.19 13:23
@beruska152687 píše:
Přeji hezký den, ráda bych studovala dálkově popř. kombinovaně obor Sociální pedagogika či Speciální pedagogiku. Vím, že každý obor je o něčem jiném, ale o tyto obory se zajímám.
Bohužel mám problém v docházce každý týden kvůli zaměstnání. Důvodem přihlášení na školu je pro mě zvýšení kvalifikace. Můžu poprosit o radu, na jaké škole je „volnější“ účast na výuce? Nevadí mi samostudium. Prosím jen ne soukromou školu, děkuji :)

Mám vystudov.soc.pedagogiku dálkově, není to každý týden, ale jednou za 3 neděla cca, ale to je od rána až do večera čvrt. pát. sobot…co se týká docházky, někteří přednášející na tom bazírovali, dělali si docházku a obecně mají všichni rádi, když chodíte a jste aktivní při přednáškách..obdivuji ty, kteří nechodí a dají to..nebyla jsem jen na jedné přednášce kvůli nemoci a těžko si představuji, že bych ostatní neslyšela.

beruska152687
Povídálka 17 příspěvků 16.04.19 13:34

@lilith1 kde jste studovala? Děkuji

lilith1
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 16.04.19 13:55
@beruska152687 píše:
@lilith1 kde jste studovala? Děkuji

v HK

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 14:16

Tu docházku si na každém tom oboru zjisti dopředu, protože manžel nastoupil na vysokou na dálkové minulý rok a povinné hodiny má i v týdnu, někdy i 3 dny po sobě, třeba úterý, středa, čtvrtek a má to takhle každé 2 týdny. Naštěstí si může tedy hýbat se směnami, akorát musí za sebe sehnat náhradu, takže se to docela dá, ale jsou to starosti navíc. A to tu školu má ještě nějakých 60 km. od domova, takže dojíždí. Minulé ročníky prý měly docházku poloviční a nepovinnou, s čímž jsme tak nějak počítali, že to bude mít stejně a ono ne.

beruska152687
Povídálka 17 příspěvků 16.04.19 14:45

Neříkám, že na hodiny nechci chodit hned od prváku, ale právě nemohu docházet pořád, problém by to nedělalo 1× za měsíc výuka klidně pá-so

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 16.04.19 21:12

@beruska152687 No ono na většině škol se dávají přihlášky v únoru… Jo to je novinka, že to dělá s CMTF i PDF a nevím jak to bude s docházkou. Pajdák to míval jinak než my, celkově na CMTF byla pohoda. Jinak charitativní sociální práci mám jako magistra, ze stejné fakulty a doporučuju, ale taky nevím jak je to s dálkovým studiem…

beruska152687
Povídálka 17 příspěvků 17.04.19 07:20

@zelenoockaa19 díky za info

Váš příspěvek
Reklama