Studium na VŠFS, mate někdo nějaké zkušenosti?

98
3.3.20 09:21

Studium na VŠFS, mate někdo nějaké zkušenosti?

Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti s touto školou? Chci po maturite nastoupit na tuto skolu v Mostě, momentálně studuju 8 ročník gymnázia. Jsem zvykla se denne ucit x hodin..ale mnoho recenzi na tuto skolu je špatných, ze ta úroveň studentů je hrozná, studují tam samí cizinci, co nemají zajem o studium, jen chtějí získat titul. A chodí tam pry většinou lidi, co na střední měli čtyřky a neuměli se ucit, což není můj případ. Každopádně mam zájem o bezpecnostne právní studia-po dokončení prace u kriminálky, nebo u psovodu u policie či u armady(kynologii se několik let již věnuji). Tak mě zajima názory lidí, co na tuto skolu chodili. Diky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30
3.3.20 09:49

Ahoj, studovala jsem magisterske studium v Praze, kombinovana forma. Ano, rusaku tam par bylo, i kdyz v moji skupine teda nikdo. Uroven skoly mi prisla dobra, rozhodně jsem nemela pocit, ze se tam da titul zaplatit nebo proste neco koupit, nebo ze tu skolu udela kazdej debil. Zadarmo to teda rozhodne nebylo a u statnic se dost vyhazovalo (samozrejme opravnene). Predtim jsem studovala VOŠ a bakalare na jine skole, tak mam celkem srovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
3.3.20 20:42

Chodila jsem do Mostu, cizinci tam nebyli. Rozhodně nemám pocit, že by ta škola byla zadarmo. Nejsem typ, co se na to vykasle, takže já se prostě učila… Ale měla jsem spolužáky, kteří si zaplatili zpracování seminarky, diplomky a netajili se s tím… Je to o přístupu. Ale většina nás tam byla poctivých bych řekla (na dálkovém studiu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama