Reklama

Studium porodní asistentka ve 30 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepetrus30
Nováček 1 příspěvek 26.08.18 09:49
Studium porodní asistentka ve 30 letech

Ahoj všichni, rozhodla jsem se pro studium porodní asistentky na Ostravské univerzitě. Bohužel jsem zjistila, že to je možné pouze prezenčně, chci se tedy zeptat, zda je zde někdo takový, kdo to studoval v pozdějším věku prezenčně? Jak jsou náročné praxe? Je možné si vybrat i konkrétní nemocnici, kde bude praxe probíhat nebo se praxe provádí pouze na Fakultce? Moc děkuji za jakoukoli radu. :-)

Reklama

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 241 příspěvků 26.08.18 10:52

ahoj, kdyz jsem studovala (ne v ostrave) tak jsme tam mely dve studentky nad 30. jedna ing. ekonomie-ta to vzdala hned v prvnim semestru, kdyz po ni chteli aby odnesla odbery do labiny :lol: a druha byla asisentka a ta dostudovala a dela na porodni sale a je uzasna a velmi oblibena. jak je to v ostrave s vyberem
praxe nevim.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama