Studium porodní asistentka ve 30 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepetrus30
Nováček 1 příspěvek 26.08.18 09:49
Studium porodní asistentka ve 30 letech

Ahoj všichni, rozhodla jsem se pro studium porodní asistentky na Ostravské univerzitě. Bohužel jsem zjistila, že to je možné pouze prezenčně, chci se tedy zeptat, zda je zde někdo takový, kdo to studoval v pozdějším věku prezenčně? Jak jsou náročné praxe? Je možné si vybrat i konkrétní nemocnici, kde bude praxe probíhat nebo se praxe provádí pouze na Fakultce? Moc děkuji za jakoukoli radu. :-)

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 274 příspěvků 26.08.18 10:52

ahoj, kdyz jsem studovala (ne v ostrave) tak jsme tam mely dve studentky nad 30. jedna ing. ekonomie-ta to vzdala hned v prvnim semestru, kdyz po ni chteli aby odnesla odbery do labiny :lol: a druha byla asisentka a ta dostudovala a dela na porodni sale a je uzasna a velmi oblibena. jak je to v ostrave s vyberem
praxe nevim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >