Studium porodní asistentka ve 30 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pepetrus30
Nováček 1 příspěvek 26.08.18 09:49
Studium porodní asistentka ve 30 letech

Ahoj všichni, rozhodla jsem se pro studium porodní asistentky na Ostravské univerzitě. Bohužel jsem zjistila, že to je možné pouze prezenčně, chci se tedy zeptat, zda je zde někdo takový, kdo to studoval v pozdějším věku prezenčně? Jak jsou náročné praxe? Je možné si vybrat i konkrétní nemocnici, kde bude praxe probíhat nebo se praxe provádí pouze na Fakultce? Moc děkuji za jakoukoli radu. :-)

Reakce:
Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 26.08.18 10:52

ahoj, kdyz jsem studovala (ne v ostrave) tak jsme tam mely dve studentky nad 30. jedna ing. ekonomie-ta to vzdala hned v prvnim semestru, kdyz po ni chteli aby odnesla odbery do labiny :lol: a druha byla asisentka a ta dostudovala a dela na porodni sale a je uzasna a velmi oblibena. jak je to v ostrave s vyberem
praxe nevim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >