Studium předškolní pedagogika a tetování

6.9.20 21:49

studium předškolní pedagogika a tetování

Jaký na to máte názor??… Má cenu tento obor studovat, aniž by na vás koukali jako na kriminálníka? 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1818
6.9.20 21:58

Učitelka ze školky, kam chodí syn, má tetované předloktí a nápis na klíční kosti. Normálně učí a myslím, že to nikomu nepřijde divné. Alespoň mě to tedy nevadí a ani jsem se nad tím nijak nepozastavila. Pokud chceš jít ten obor studovat, tak tetování nevidím jako důvod, proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4154
6.9.20 22:35
@Daniela.Novohradska píše:
Jaký na to máte názor??… Má cenu tento obor studovat, aniž by na vás koukali jako na kriminálníka? 8o :D

Na to jsi mela myslet drive, ano priznavam ze vuci odhalenemu tetovani mam predsudky a kdyz to jde tak davam prednost lidem bez tetovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51762
6.9.20 22:42

Znam prvostupnarku, ktera ma dredy a asi 10 tetovani. Videla jsem ji, jak pracuje u deti. Jakou energii vydava, umi zaujmout, ma napady. Nevadila by mi vubec u vlastnich deti. Nema teda vulgarni obrazky vytetovane. Kazdy ma svuj vyznam, kdyz se dite zepta. Muze vysvetlit, jaky duvod ma to nebo ono tetovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
6.9.20 23:20

Bylo by mi to srdecne jedno. Tetovani vnimam jako normalni vec. Rozhodne je mi sympatictejsi nez nekolikacentimetrove umele drapy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
6.9.20 23:31

Proti tetování absolutně nic nemám :-)
Dneska ho má kde kdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 05:57

Pokud není vězeňského typu…

Také máme jednu učitelku tetovanou, chodí tak, aby to nebylo vidět. Je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4967
7.9.20 11:13
@Daniela.Novohradska
@Daniela.Novohradska píše:
Jaký na to máte názor??… Má cenu tento obor studovat, aniž by na vás koukali jako na kriminálníka? 8o :D

Evidentně tuhle zkušenost máš, když se ptáš. Nevím co sis na sebe nechala vytetovat, ale osobně je mi to celkem jedno, pokud se mi někdo nesnaží vnutit jak super okrasa to tetování je. Důležitější je, jaký k tomuto oboru máš vztah. Studuji teď dálkově a mám tam spolužačku, která je potetovana tak, že se divím, že jsem si toho nevšimla dřív. Nevšimla, protože se o tom nebaví, nijak nedává na odiv. Aktuální obor ji moc nebaví a chce jít k dětem. A úplně v pohodě si ji umím představit. Je milá a práci s dětmi má v sobě. Její tetování se mi nelíbí, ale přístup k dětem ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
7.9.20 13:51

Pracuji jako ředitelka Ms. A představ si, mám tetování a piercing :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 14:01

@janoma
Jee super, me spise pro zacatek zajima jaka reakce na to byla ve skole :mrgreen: jelikoz mam skoro celou ruku 8o ( ruze ) a dekolt napis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4967
7.9.20 16:55

Tak sama asi víš jaké reakce tvé tetování vzbuzuje, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
7.9.20 17:11

Syn měl vychovatelku v družině, která byla hodně tetovaná. Měla i „extravagantní“ účes - částečně vyholenou hlavu. Nicméně na funkci vychovatelky to nemělo vliv - byla moc hodná a příjemná. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
7.9.20 17:15

Jsem učitelka MŠ a mám tetování, piercing.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat