Studium sociální práce na Ostravské univerzitě

205
4.1.21 11:48

Studium sociální práce na Ostravské univerzitě

Ahoj, najde se někdo, kdo studuje NMgr. studium sociální práce na Ostavské univerzitě v kombinované formě studia?
Zajímá mě časová náročnost studia- jak často se jezdí na přednášky a náročnost studia, popřípadě jak probíhaly přijímací zkoušky. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.1.21 12:41

Bylo mi sděleno to, co na webu. 6× za semestr vždy v pátek od rána do večera. Přijímačky jsem tam dělala na Bc. studium Sociální práce a přišlo mi to hodně lehké - bylo to zaměřené na praxi, já v praxi nikdy nebyla a i přesto se mi to zdálo lehké, odvoditelné. Přijímačky jsem udělala, ale nenastoupila, dostala jsem se na vysněný obor. Vzorový test najdeš na jejich webu poměrně snadno. Pro představu to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
4.1.21 12:49

No ja studovala presne tam tento obor nMgr., ale prezencne. V teto dobe tam stejne moc jezdit asi nebudes, tedy kdo vi, jak to na podzim bude… Ale obecne si myslim ze na dalkare jsou o neco nizsi pozadavky, pac chodi do prace. Jezdi se prumerne jednou tydne. Nebylo to jednoduche, ale dalo se to zvladnout. Hmm, tedy statnice asi polovina lidi napoprve nezvladla, coz me prekvapilo, ja tedy jo. Studovala jsi soc. praci na bakalarskem studiu? Ja ne a zacatek mi delal problem. Asi dva predmety byly v anglictine.. prijimacky byly na test na pocitaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
4.1.21 13:52

@Kazimíra Olejovka díky za odpověď, 6× za semestr by bylo ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
4.1.21 13:54
@eva.pass píše:
No ja studovala presne tam tento obor nMgr., ale prezencne. V teto dobe tam stejne moc jezdit asi nebudes, tedy kdo vi, jak to na podzim bude… Ale obecne si myslim ze na dalkare jsou o neco nizsi pozadavky, pac chodi do prace. Jezdi se prumerne jednou tydne. Nebylo to jednoduche, ale dalo se to zvladnout. Hmm, tedy statnice asi polovina lidi napoprve nezvladla, coz me prekvapilo, ja tedy jo. Studovala jsi soc. praci na bakalarskem studiu? Ja ne a zacatek mi delal problem. Asi dva predmety byly v anglictine.. prijimacky byly na test na pocitaci.

ano, mám bc. sociální práce, to by problém nebyl, ti dálkaři jezdí také 1× týdně?
dva předměty v AJ? stačila běžná znalost angličtiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
4.1.21 14:03
@Sergej píše:
ano, mám bc. sociální práce, to by problém nebyl, ti dálkaři jezdí také 1× týdně?
dva předměty v AJ? stačila běžná znalost angličtiny?

Nevim, jestli u tohoto oboru to tak je, ale ja studovala jeste neco jineho dalkove a jezdilo se patek a sobota co dva tydny. A manzel studoval neco na ostravske a jezdil kazde pondeli. Asi je lepsi tam byt, ale po dalkarich nemuzou chtit at tam jsou pokazde… ty aj predmety - prednasel finsky vyucujici a meli jsme precist knizku v aj.. a pak udelat prezentaci v anglictine. Uz je to nekolik let, asi 2013 jsem koncila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
4.1.21 14:31

@eva.pass díky moc, zkusím ještě napsat na studijní oddělení, finský vyučující mě pobavil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat