Studium na zahradnických školách VOŠ Mělník / Mendel Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hančula23
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 12:25
Studium VOŠ zahr. Mělník nebo Zahr. fakultu Mendelu Brno?

Ahoj, najde se tu prosím někdo, kdo má zkušenosti se studiem na těchto zahradnických školách VOŠ v Mělníku a Mendelu v Brně? V Mělníku mě zajímá obor Zahradní a krajinná tvorba a na Mendelu obory Floristická tvorba a Zahradnictví. Střední mám ekonomického směru ( a od maturity je to už nějakých 10 let 8o ), ale práce v tomto oboru mě nenaplňuje. Proto jsem se rozhodla, že čas na mateřské využiju k dalšímu vzdělání :D, právě v této oblasti, která mě strašně baví a zajímá. Florist. tvorba lze studovat pouze prezenčně, což pokud je nutná každodenní docházka, si vzhledem k dětem a vzdálenosti dovolit nemůžu. Proto se chci zeptat, pokud tady někdo studoval, je možné tento obor studovat např. poskládáním rozvrhu, abych nemusela dojíždět každý den? Kombinovaně je v Brně možný studovat obor Zahradnictví, u kterého si přesně nedokážu představit možnosti uplatnění…kromě práce v zahradnictví…pěs­tování apod. Právě by mě více lákaly ty tvůrčí obory. A teď, jak se rozhodnout - studovat na vyšší škole obor, který by mně byl blíž( srdcem, vzdálenostně je škola o 100 km dál) nebo na vysoké zahradnictví a dodělat si k tomu třeba kurzy zahr. tvorby? Moc díky za vaše rady a zkušenosti :* Hanka

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama