Studoval někdo z vás dálkově/kombinovaně konzervatoř?

Anonymní
26.12.19 11:41

Studoval někdo z vás dálkově/kombinovaně konzervatoř?

Ahoj holky,

hledám informace o studiu na konzervatoři v kombinované formě. Vždycky jsem o tom snila a nikdy nenašla odvahu. Teď jsem na rodičáku a vážně o tom uvažuju. Hraju na flétnu, do 18 jsem navštěvovala ZUŠ a ráda si hraju pro radost a líbí se mi představa, že bych jednou třeba mohla učit na ZUŠ děti.

Je tu některá z vás, která si tímto typem studia prošla a podělí se o zkušenosti, jak moc to bylo náročné, jestli se to dá při dětech?

Moc děkuju. :srdce:
Verča

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.12.19 12:35

Ja teda měla denní studium, ale měli jsme tam spoustu lidí studujících individuálnim plánem…naučit se teorii při dětech není problém si myslím, ale dokážeš si vytříbit přes den třeba 3-4 hodiny času na cvičení na nástroj + taky klavír, který mají na konzervě všichni?

• Citovat
  • Nahlásit
481
26.12.19 22:47

Ja studovala dalkove.Hned po stredni skole, ale pri plnem uvazku v ZUS.Deti vlastni jsem jeste nemela, a ani plny uvazek nacpany do 4 dnu, abych v patek mohla jezdit na konzervator, mi nevadil.Co se tyce teorie, jezdi se tusim 1× za 14 dni v patek, to stejne nastroj. U me to byl klarinet. Cvicila jsem denne, ale 35min a stacilo mi to.Asi jsem mela dobre zaklady :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 08:32

@dyňa Díky za odpověď. :) A můžu se zeptat na jakou konzervatoř jsi chodila?

Díky.
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
481
27.12.19 22:21

Jen v Pardubicich je nebo bylo dalkove studium. Vsude jinde je denni s individualnim planem studia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat