Studoval tu někdo při mateřské na individuál nebo dálkově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkeTha77
Stálice 51 příspěvků 09.05.18 10:30
Studoval tu někdo při mateřské na individuál nebo dálkově?

Hezký den všem,
je tu nějaká maminka, která si při mateřské dodělala vzdělání? Mám přerušenou Vš a teď zvažuji, že aktivně využiji čas strávený doma s prckem a dodělám si titul, ale zvažuji to. Můj obor nejde dělat dálkově, pouze na individuál, který by mi v mojí situaci povolili. Chtěla jsem se zeptat, zda je tu nějaká maminka, která studovala na individuál a jaké s ním má zkušenosti? Odpustili Vám povinnou docházku a podobalo se to dálkovému studiu nebo jak Vám vyšli vstříc? Hlídání mám, ale nemohu si dovolit chodit do školy každý týden po dva roky, mohla bych tak jeden a max a to opravdu max dva týdny v měsíci.

Budu ráda za zkušenosti všech maminek, které to mají jako já, tedy prvně rodina a pak až kariéra a práce. :andel:

Reklama

Reakce:

Lelio
Kelišová 5768 příspěvků 09.05.18 10:50

Dělám si VŠ, ale dálkově, tak asi moc neporadím. Ja chodím jednou týdně na odpoledne.

Samuše
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 09.05.18 12:14

Delam VŠ..prezecne bez individualu a k tomu i to dalkové…mam dve deti zacala sem studovat kdyz sem byla tehotna s prvni…nepre­rusovala sem..zvladnout se to da..nastesti mi ataci par hodin spanku…vse delam po nocich a nastesti mam hodne hlidani..:-)..

Samuše
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 09.05.18 12:18

Pokud muzes 1 v tydnu jednou za mesic tak se do toho nepoustej 8o…Co si jako myslis ze ze 13ti tydnu tam budes 3×? :) a to jeste jeden den 8o :roll:?

MarkeTha77
Stálice 51 příspěvků 09.05.18 13:18
@Samuše píše:
Pokud muzes 1 v tydnu jednou za mesic tak se do toho nepoustej 8o…Co si jako myslis ze ze 13ti tydnu tam budes 3×? :) a to jeste jeden den 8o :roll:?

Nemyslela jsem jednou v týdnu, ale že bych mohla chodit do školy jednou měsíčně na celý týden. Určitě bych ale nemohla každý den v týdnu… Pokud to nevyjde, nepustím se do toho. Jen mě zajímají zkušenosti

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama