Studuje někdo obor Biologie na Ujepu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kukomilko
Nováček 10 příspěvků 03.02.16 21:15
Studuje někdo obor Biologie na Ujepu?

Ahoj všem, studuje nebo studoval někdo obor Biologie nejlépe na Ujepu? Zajímala by mě náročnost studia. Chtěla bych studovat dálkově při práci, tak abych věděla na co se psychicky připravit :roll: předem děkuji za každou informaci

Reakce:
Tužtička
Kecalka 166 příspěvků 11.03.16 09:09

Ahoj a co tě všechno zajímá, já tam studovala před pár lety denní, nicméně třeba bych i tak mohla něco poradit…

řepka
Kecalka 112 příspěvků 20.06.16 16:11

@Tužtička Ahojky taky se letos chystám na UJEP obor biologie ale dálkově…je studium nějak moc náročné? Našla jsi nějaké uplatnění nebo jsi pokračovala ve studiu? :-) moc děkuju za jakékoliv info

Tužtička
Kecalka 166 příspěvků 21.06.16 10:00

@řepka obecně o biologii nelze říct, že by byla jednoduchá. Je to prostě obor hodně náročný na pojmy (latinské) a na učení je toho hodně. Pokud tě zajímá co se tam všechno učí, na stránkách katedry najdeš studijní opory k většině předmětů. Dálkaři to měli značně jednodušší než my, některé předměty jsme mívali s nima v sobotu, ale i tak to dost lidí nedokončilo hlavně kvůli genetice, jo a taky pozor na úvod do studia. Jinak studovalo se tam hezky, mě se tam moc líbilo, přístup vyučujících ok, jestli máš děti tak ty jim taky nevadí, někteří si je brali i na zkoušky :). Co se týče uplatnění nic moc, chce to pokračovat dál (je to spíš univerzální a na nic). Já teď ještě dodělávám dálkově učitelství na UK (je to tu dle mého názoru o dost jednodušší než bylo v Ústí).

řepka
Kecalka 112 příspěvků 21.06.16 10:12

@Tužtička moc děkuju za informace právě jsem přemýšlela že bych si potom dodělala pajdu a učila biologii tak popřemýšlím

řepka
Kecalka 112 příspěvků 21.06.16 10:13

Učitelů je sice už asi taky hodně ale kde v dnešní době není přeplněno že :mrgreen: tak ať se ti ve studiu daří :palec:

Tužtička
Kecalka 166 příspěvků 21.06.16 10:24

Jestli víš že chceš učit, dej si radši tu biologii na pedagogický fakultě UK, je to tu fakt jednodušší než v Ústí, doporučuju, měla bych teď sice končit, ale asi si to o půl roku protáhnu :) Ať se i tobě daří :kytka:

řepka
Kecalka 112 příspěvků 21.06.16 10:55

@Tužtička Ale tam to bude nejspíš dvouoborové že? Chtěla bych pracovat nejlépe někde se zvířaty. Veterina dálkově nejde tak jsem chtěla tu biologii a pak třeba zoologie jenže co s tím pak dělat… Tak by mě bavilo o tom aspoň učit i když dnešní děti jsou opravdu miláčci :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama