Studuje tu někdo na vysoké škole finančně správní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 02.01.18 19:35
Studuje tu někdo na vysoké škole finančně správní?

Zajímalo by mě, zda někdo nestudoval v nedávné době či nestuduje na této škole. :)

Reakce:

Ortaine
Stálice 67 příspěvků 02.01.18 19:53

Ahoj já, co tě zajímá? :mavam:

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 02.01.18 20:10
@Ortaine píše:
Ahoj já, co tě zajímá? :mavam:

A jaký obor? v Praze? dalkove?

Jogrr
Závislačka 4336 příspěvků 02.01.18 20:10

Znamy studoval, vyucil se elektrikarem, pak si nekde udelal maturitu a pak na teto skole udelal inzenyra :mrgreen:
Doted pise ve slovek rohlik tvrde y, ale je to pan inzenyr.

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 02.01.18 20:13

@Jogrr aha,taky dobrý :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:13

Studovala jsem a je to strasna skola, kde je samej cizinec…
Skola, kde si za penize koupis vse…
Prosím o anonym…

Jogrr
Závislačka 4336 příspěvků 02.01.18 20:17

@Zuzkka ony obecne ty soukrome vysoke skoly nemaji moc dobrou uroven.
Ale to je tim, jak malem na recepci pozaduji min. Bc. a v podstate tak ty lidi nuti si nekde neco dodelat jen kvuli papiru.

Ortaine
Stálice 67 příspěvků 02.01.18 20:32

Bohužel musím souhlasit s anonymní. Už to na té škole doklepu, ale opravdu 2/3 třídy cizinci. Na druhou stranu studuju aplikovanou informatiku (prezenčně) a máme profesory z čvut/matfyzu a dávačka to rozhodně není. Naopak profesoři jsou hrdý na to, jak málo žáků pustí dál

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.18 21:08

Já jsem tam studovala obor Řízení podniku a byla jsem spokojená. U nás teda tolik cizinců nebylo a rozhodně mi nevadili, naopak. Samozřejmě, že je to škola lehčí než například VŠE, ale zase spousta předmětů byla přínosem a přednášející byli lidé i z velkých firem. Také asi záleží na oboru. Třeba na marketingovou komunikaci apod. bych nešla, protože v tom nevidím žádný smysl. Chtěla jsem mít pohodu a ne se do noci učit, ale také se něco praktického naučit a to se mi splnilo. Po dokončení mi i škola chyběla :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 21:15

Pritel ma CVUT, pak si chtel dodelat ekonomiku, zvolil VSFS a kdyz tam videl tu uroven, jak obsah predmetu, tak uroven spokuzaku, uznal, ze to nestoji za vyhazovani penez :-)
Uplna davacka to neni, ale pro me jako manazera, kdyz vidim VSFS v zivotopise uchazece, leti automaticky do kose. Urcite se najdou i kvalitni absolventi (jako vsude), ale bude jich poskrovnu.

Anonym - osobni udaje o rodine. Nebo smazat.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 02.01.18 21:49

Znama na VSFS studuje marketingovou komunikaci, penez docela lituje, ale uz to tam chce doklepat, kdyz ji to tolik stalo. Vyucovani o nicem, zastarale informace, uroven spis nic nez moc. Rikala, ze podruhe by na tu skolu nesla a ze udelala chybu, ze se tam prihlasila (prosvihla terminy podavani prihlasek na normalni vysoke skoly).

BadGirlZer
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 11:03

@Anonymní
To tomu uchazeči nedáte ani šanci? 8o Myslím si, že je to zbytečné škatulkování. Vždyť přece všichni studenti nejsou stejní, mají jiné kvality, vlastnosti atd.. A co jsem tak slyšela od kamarádů, tak na x veřejných vysokých školách jsou některé předměty taky skoro dávačky bez námahy. Tímto nechci nijak bránit soukromé školy, jen mě prostě překvapuje, jak snadno lze člověka odsoudit, aniž byste ho třeba jedinkrát viděli a mluvili s ním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 18:56
@BadGirlZer píše: @Anonymní
To tomu uchazeči nedáte ani šanci? 8o Myslím si, že je to zbytečné škatulkování. Vždyť přece všichni studenti nejsou stejní, mají jiné kvality, vlastnosti atd.. A co jsem tak slyšela od kamarádů, tak na x veřejných vysokých školách jsou některé předměty taky skoro dávačky bez námahy. Tímto nechci nijak bránit soukromé školy, jen mě prostě překvapuje, jak snadno lze člověka odsoudit, aniž byste ho třeba jedinkrát viděli a mluvili s ním.

Prijde mi 200 zivotopisu, kapacitu mam na ti, videt celkem 10 az 40 lidi (podle toho, v kterem kole najdu idealniho uchazece). Takze osobne chci videt ty uchazece, u kterych je ta pravdepodobnost, ze budou dobri, vetsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >