Stůl s nakláněcí deskou pro školáky - ano/ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
11.1.22 14:53

Stůl s nakláněcí deskou pro školáky - ano/ne?

Máte roustoucí dětský stůl s nakláněcí deskou? Jak jste s tím spokojeni oproti klasickému stolu s rovnou deskou, využívají to? Přemýšlím co pořídit pro naší prvňačku.
Přemýšlím, že by se měla naklánět jen část desky, aby všechno ostatní ze stolu nespadlo.. Ale ty stoly mi nepřijdou moc pěkné, tak váhám jestli vůbec pořizovat…

Díky moc za vaše zkušenosti.

Případně uvítám též tip na rostoucí židli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38165
11.1.22 15:14

Zkusila sis sama na sklopném stolu psát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27709
11.1.22 15:16

Máme, takový low cost model. Mě to přijde fajn, amanželovi se u toho při lockdownu dobře pracovalo, ale děti mají povětšinou na stolech jen bordel a úkoly si stejně dělají často jinde. :cert:
Takže jsem ráda, že jsem do toho investovala tenkrát asi 3500/kus a ne 20 000. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
11.1.22 15:27

Máme, nepoužíváme, děti píšou nejraději úkoly u jídelního stolu…a taky jsem ráda, že jsem kupovala levný model, tenkrát mi to přišlo jako super nápad, dneska už bych to nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 15:32

Máme, dostali jsme darem, a nikdy jsme nesklápěli. Nevidím důvod - děti toho času nad úkoly fakt moc nestráví a stejně by to asi nechtěly. Navíc tam mají hromadu věcí. Nedělala bych si v tomhle směru násilí. Jinak máme dřevěný nábytek, tj. nijak levný, a vypadá i po x letech jako nový. Myslím, že přežije století. Děti si samozřejmě přejí barevný papundekl z Ikey, protože tohle není cool :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
11.1.22 15:35

Kdyz jsme byli mali, bracha mel. Domaci vyroba. Jestli se naklonil třikrát je to dost. Nevyuzivalo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27709
11.1.22 15:44

@jajackie Jinak věci nepadají, protože jsou tam dole takové zarážky. A nakloněný ho nemámě nikterak výrazně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20414
11.1.22 15:52

@Svistice A proč to má být nakloněné? Ve škole to teď také mají děti nakloněné nebo rovné? Koukala jsem, že podobný stůl mají v Lidlu, líbil se mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27709
11.1.22 15:56

@Cuddy Mělo by to víc odpovídat ergo požadavkům.
Ve škole mají samozřejmě lavice rovné, židle i stoly výškově nenastavitelné… protože cena.

Ale jak říkám, sice máme rostoucí stůl s možností náklonu, ale stejně si šudlí úkoly u kuchyňského, konferenčního nebo ten náš expert i v leže na podlaze. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20414
11.1.22 16:00

@Svistice děkuji za vysvětlení. No tak pokud to nemají ve škole, kde dítě tráví většinu času, tak na doma je to asi tedy opravdu zbytečne. A právě u nás zatím veškerá kreativní činnost probíhá u kuchyňského stolu. Tak otázka, zda prvňák bude stůl potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27709
11.1.22 16:05

@Cuddy No já naivně myslela, že si ten bordel po bytě přesunou k tomu psacímu stolu. :mrgreen: No velký omyl, bordel je stále všude po bytě + na tom psacím stole.
Ale zas využíváme šuplíčky u stolu, to zas jo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55395
11.1.22 16:33

Zlatej kuchyňskej stůl, u nás se píšou úkoly na koberci, protože na pracovním stole není k hnutí :jazyk: Jinak máme rostoucí (nenaklápěcí) stůl i židli (běžnou dětskou otočnou s nastavitelnou výškou) z Ikea.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55822
11.1.22 16:44

Naše děti mají klasické stoly v pokojích. Ale už používají častěji pro práci na projektech, referátech i noťas. To si vždy chystají v pokoji. Takže mají noťas u sebe k dispozici na stole. Měla bych strach, že zapomenou, že stůl je nakloněný a pokusí se si tam položit ten noťas. Nebo tam je položený a nakloní to. A budeme lovit noťas pod stolem. Teď zrovna se píší úkoly v kuchyni na stole. To oni stále rádi přijdou, že mají hromadnou sešlost u stolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
11.1.22 18:42

My dceři před dvěma roky koupili stůl naklápěcí, ještě nikdy ho nenaklopila :mrgreen: ale doufám, že ho budeme výškově posouvat. V první třídě jsme u něho seděly na online výuce, ale úkoly děláme u kuchyňského stolu. Nyni byla 10 dní doma, protože covid a veškeré úkoly, které nám paní učitelka posílala jsme dělaly taky v kuchyni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
12.1.22 20:27

Diky moc, tak to vidim ze asi zustaneme u klasickeho stolu ;-))

Ja to nikdy nezkousela, nemam kde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat