Stupátko (skateboard) k Inglesině magnum

460
13.5.07 21:32

Stupátko (skateboard) k Inglesině magnum

Prosím vás nemáte někdo zkušenosti se stupátkem k inglesině magnum? Myslím že Inglesina to nevyrábí a nevím které stupátko se hodí.
Nikde v obchodě to nemají na ukázku a než to koupím přes internet, tak bych ráda znala pár názorů.
Díky Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2337
13.5.07 22:28

Ahoj, tak to mě taky zajímá, snad někdo poradí. Mám taky inglesinu a taky uvažuju o stupátku. V pátek jsem si nechala v jednom obchodě ukázat nějaký univerzální, to by tam prý mělo jít.
http://www.detskezbozi.com/…erzalni.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
14.5.07 08:22

Ahoj.
Právě řeším stejný problém. Měla jsem půjčený stejný typ jako Renka, ale byl problém, že nešlo zabrzdit. Našla jsem ale stupátko, které by se mělo připevňovat jinak. Až dorazí, napíšu, jestli to tam fakt sedí.
Zatím ahoj, Kuře
http://www.batolata.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
14.5.07 08:41

Díky, já nemám moc dobré zkušenosti s tím když někdo řekne univerzální. Kupovala jsem slunečník a nánožník ke golfkám a bylo to zaručeně univerzální.Nakonec jsem slunečník musela vrátit a nánožník nám zůstal.Tak mám strach ze slova univerzální.
Kuřátko počkám co napíšeš až ti to dojde. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.5.07 13:02

Ahojky, taky právě sháníme board. Oba výše uvedené jsme již prakticky vyzkoušeli k našemu hlubokému kočárku a ani jeden tam nešel namontovat, vždycky byl problém s brzdou. Takže skate univerzální je opravdu nesmysl a já radím nejdříve prakticky vyzkoušet a pak až kupovat !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
16.5.07 08:40

Ahojky.
Tak skate dorazil. Chtělo to trochu (vlastně docela dost, tak 3 cm) podložit tu sponu, co se připevní k podvozku, aby to nedrhlo o kolečka, ale teď to sedí dobře. Ani s brzdou není problém.
Ale čekala jsem to jednodušší. Musel to přidělat manžel.
Tak dobře vyber.
Pa, Kuře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
16.5.07 17:29

Tak jsme koupili jeden skate zaručeně univerzální a zas tam nešel. Naštěstí mě paní v obchodě hned vrátila peníze.Tak zas nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
16.5.07 18:13

Tak sem jeětě trochu brouzdala po internetu a našla sem stupátko, které je na fotce na magnumu. Tak ho hned jdu objednat a pak písnu jak to sedí.
http://www.ajuty.cz/…ail.178.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
16.5.07 19:11

Evo, ten jsem taky měla objednaný, ale paní psala, že ho nemají :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
18.5.07 19:49

Už ho mají, dnes došel. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
20.5.07 10:03

Už je namontovaný a funguje, akorát malej na něm nechce jezdit. Třeba jak tam bude miminko, tak ho to bude bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.11.10 11:37

A co za stupátko jste nakonec za Inglesinu Magnum zakoupili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
5.8.16 13:29

Maminky inglesinacky, obnovuji diskuzi, které stupátko lze primontovat za inglesinu magnum? Ideálne stupátko s nafukovacimi koly. Děkuji za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
20.3.17 16:44

Ahoj, mám stejný problém, máme doma inglesinu a žádné stupátko nefunguje. Vy, které jste pořizovaly, fungovaly Vám koupené „skejty“? Mohly byste případně napsat typ a vložit fotku? Výše vložené odkazy už nejsou aktuální :-/. Navíc mám problém, že mám sice „terénní“ podvozek Inglesiny, ale jiný typ, než měla kamarádka, která připevnila skate od Lascal :-/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama