Stupátko/skate k Tako Jumper?

158
5.8.13 11:15

Stupátko/skate k Tako Jumper?

Ahoj mamči, prosím o radu. Máme kočárek Tako Jumper GT (http://www. kocarky-levne. cz/podle-znacek/kocarek-tako-jumper-gt-3v1), a protože se nám má v září narodit druhé mimi, sháníme skate - stupátko pro dvouletého Šimonka. Nevíte, jaké se k němu hodí? Zkoušeli jsme 2 typy a bez úspěchu, v jakési diskuzi jsem našla, že na typ Warrior se hodí stupátko Lascal Buggy, ale netuším, jestli to platí i pro Jumper…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Tako Jumper GT?

Přidejte zkušenost s Tako Jumper GT
Napsat příspěvek

Reakce:

5230
5.8.13 13:42

Mám lascal na Jumpera a v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
5.8.13 21:00

@Temaho Super, díky moc! A prosím jaký je to konkrétní typ? Je jich totiž více, kdyby se lišily, tak ať nekoupím blbě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
6.8.13 08:36

Konkrétně máme tenhle: http://www.malvik.cz/…sne-stupatko
manžel si s tím teda musel trochu pohrát, než to přidělal, dali jsme to na tu tyč, co je brzda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
6.8.13 11:34

Super, moc moc díky za info, už jsem našla inzerát, tak to zkusíme taky :) Jsi zlatá! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bbeast
10.8.13 10:53

Ahoj. Mám Tako Jumper GT Race a univerzální stupátko Babypoint - tuhle kombinaci nebrat - i když to má štelovátka na všechny strany, tak na tom jumperu to jde jediným způsobem a je to hodně knop a skoro pořád mi to drhne o kolečka (každou chvíli musím pootáčet úchyty, na trubce to úplně nesedí a jak je to knop, tak stačí milimetr dva posun a už to dře o kolečka). Používat se to teda dá, ale je to otrava, vydržela jsem cca 3 měsíce a tady na té diskuzi jsem proto, že hledám něco, co nebudu muset na každém rohu a po každém složení štelovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
158
10.8.13 12:59

V pondělí by mělo stupátko dorazit, jestli si s tím manžel poradí, dám vědět, jak to dopadlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
24.8.13 14:35

Tak jsme konečně stupátko vyzkoušeli, máme tedy Lascal Maxi + (snad to nepletu, nemám ho teď u sebe) a pasuje!!! Hurá!!! ;) Jen pozor, měli jsme sporťák otočený tak, že malý koukal dopředu po směru jízdy, stupátko měl tedy namontované „za zády“ pod rukojetí, a když v kočárku spal - vleže - tak byl kočár hooooodně nestabilní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3637
22.12.13 13:23

Holky, nevíte, jestli stupátko pasuje i na camarelo? měla by to být snad hodně podobná konstrukce jako TAKO. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
3.1.14 14:16

Šári, taky to řeším a našla jsem nějaké univerzální zn. Bumprider, mělo by sedět, píšou u něho, že je konstruované pro uchycení k jakémukoliv kočárku, pro jistotu ještě budu psát do té prodejny, kde ho mají, jestli sedí na náš kočárek, tak se můžu zeptat i na Camarelo, jestli je to u vás ještě aktuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3637
4.1.14 10:15

@Hanny83 Hani, to budeš hodná :) děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama