Štve mě kamarádka, je mi líto jejího děcka

Anonymní
29.7.13 21:03

Štve mě kamarádka, je mi líto jejího děcka

Ahoj, je mi jasný, že radu asi nedáte, jdu se jen vypovídat..i když mi možná napíšete, že mi do toho nic není. Ale mě je toho jejího mimča fakt líto. Před týdnem jsem se dozvěděla, že prý svému 2 měsíčnímu synovi dává normální kravské mléko, jelikož na sušené nemá. Krabicové samozřejmě. Prý už i banán dostal :zed: A plíny kupuje jen občas ten malinkej balíček, když má peníze, jinak je malej rozbalenej. Já nechápu, kam ty peníze strká, má rodičák, přídavky, chlapa kterej nepracuje, ale myslím, že má nějakou podporu nebo invalidní důchod. Je to její třetí dítě, jedno je už dospělé, druhé ve školním věku. Každopádně dohromady mají příjem určitě kolem 10000, bydlí ve svém, za max. 4000 měsíčně. Tak nechápu, jak nemůže mít na sunar. vím, že to není moje věc, ale bojím se, že tomu malému úplně zničí ledviny, a prostě na to pořád myslím :,( prosím respektujte anonymitu, kamarádka sem občas chodí. M.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

266
29.7.13 21:08

Provokace??? Pokud ne je mi z kamarádky na :poblion: A doktorka nic nepozná??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
29.7.13 21:10

:nevim: stara skola? treba preferuje bezplenkovou i takove zeny jsou, tak jednu osobe znam a dite je naprosto v poradku ;) ;) ;) hele si myslim, ze to moc dramatizujes nech kamaradku kamaradkou.

• Nahlásit
  • Citovat
640
29.7.13 21:13

Poznám 2 osoby, čo dávajú deckám mlieko od 2 mesiacov a deti sú zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537

A od koho ses to dozvěděla??? pokud jsi to na vlastní oči neviděla tak jedna paní povídala - může jít jen o nějaký drb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266

JJ krabicový mlíko… to je stará škola jak vyšitá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
29.7.13 21:14

Myslím, že kdyby bylo něco v nepořádku tak si toho doktorka určitě všimne a zasáhne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
29.7.13 21:14

Jediný, co ti k tomu napíšu je, ať si hledíš svýho… Event. zavolej sociálku, ať máš klid v duši :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27247
29.7.13 21:15

Však ho to nezabije, můj táta na převařeném kravím v podstatě vyrostl :cert: :nevim:
Kup jí pikslu nějakého babylove, třeba ji to namotivuje a sem tam mu sunar koupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Karamelka86 bohužel je to pravda. co by měla doktorka poznat, malej normálně přibírá, i s touhle stravou :nevim: @blorchi no ona právě tvrdí, že na to nemá peníze, že je to z finančních důvodů. ale jsk už jsem psala, minimálně 5-6 tisíc jim na jídlo a ostatní zbyde, ne li víc. sice to nějak moc není, ale ať mi neříká, že z toho nemůže kupovat babylove nebo sunar v akci, a ty nejlevnější plíny. než se malej narodil, tak brala hmotku a přídavky na prostředního asi 5000, teď má na 9 měsíců 7600,a dvoje přídavky. a stará škola asi jo, je jí přes 40.

• Nahlásit
  • Citovat
378
@Karamelka86 píše:
Provokace??? Pokud ne je mi z kamarádky na :poblion: A doktorka nic nepozná??? :think:

Bože proč by to měla být provokace? :roll: To už se tady fakt člověk nemůže vypovídat?

Zakladatelce se omlouvám za OT. co se týká kamarádky, tak s tím asi nic neuděláš. Ale určitě bys jí to měla říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
29.7.13 21:16

Tak jí kup Sunar, ne, když je to kamarádka. Jinak dítěti bez plenky je naprosto fajn, v těchto vedrech mám taky dítě nejlíp nahaté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6250
29.7.13 21:18

A proč sociálku? Dřív to taky stačilo a děti byly zdravé. Pokud prtě nebolí bříško, tak proč ne. Já bych se sice bála, ale jak říkám - dřív se to tak dělalo a ok. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
29.7.13 21:19

No tak nez nejlevnejsi pliny, tak to radeji bez plenky ;) Hele a ty mas prehled o jejich vydajich? teda ty ses dobraaaa :palec:

Ano drive se vyrustalo jen na kravskem mleku. Nekteri kravaci jeste ted litaji po kauflandu v devadesati :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
29.7.13 21:19
@rejžička píše:
A proč sociálku? Dřív to taky stačilo a děti byly zdravé. Pokud prtě nebolí bříško, tak proč ne. Já bych se sice bála, ale jak říkám - dřív se to tak dělalo a ok. :nevim:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama