Štve mě manželovo stravování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 17:30
Štve me manželovo stravování

Ahoj všem,

potrebuji se vypovidat. Jsme s manzelem 4 roky. Kdyz jsme se poznali, byl strasne mlsny. Skoro nic nejedl. Nikdy v te dobe neochutnal například guláš, kachnu, knedlo vepro, ryby atd. Jak byl ale do me zamilovaný, tak se snazil to zmenit a ochutnal nějaké věci. Postupem casu, cca po 2 letech opet najel na tu stejnou kolej. Skoro nic neji. Nikdy neochutnal napriklad tlacenku, jitrnici, klobasu a dalsi a dalsi potraviny. Co ale me vic stve, ze neji co uvarim. Neji lusteniny, neji různé omacky. Nevim uz co varit, nejradeji by jedl porad pizzu. Kdyz si udelam napriklad tresku, tak hned rekne fuj, ble. Udelam treba kachnu se zelim, zeli je fuj, kachnu neumi obrat od kosti. Neji spenat, neji cocku, neji fazole, kopr, hnusi se mu cibule. Kdyz jedeme na navstevu k rodičům, nic tam neji. Minulou nedeli jsme meli kralici rizky, nevedela ani jak je ma obrat, byl nervózní a protivný. Doma si pak nedal co bylo navareno-jehněčí, ale udelal si pizzu z mrazaku. Bohuzel to ma z domu a tak si ho naucili. Co teda ji jsou testoviny. Ale to zas jen se zampionem nebo kurecim masem. Porad se cpe sladkym a vazi 106kg pri vysce 182cm. Vecer se cpe bramburkama a susenkama. Mame male dite a bojim se, aby se nenaucilo jeho stravovacim navykum a dost mě to jeho stravování začíná vadit. Sam doktor mu rekl, at zhubne. Ze je obezni. Bohuzel zere dal. Jo a zeleninu a ovoce taky neji. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 01.02.18 17:32

No ale takového sis ho našla, ne? Bude si k tomu muset dojít sám, je dospělý.

Fonty
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.02.18 17:38

To je těžký. Mě třeba štve manželovo kouření. Neudělam nic. Musí sám chtít. Já ho občas různě zpracovávám ale nevím no odkud musí přijít ten impuls :nevim: vy byste třeba mohli začít spolu sportovat… jinak brambůrky a sušenky třeba doma vůbec nevedem. Ale fakt těžký dospělýmu člověku vysvětlovat jak je špatný jeho návyk.. já si sem kolikrát protivná

Jana525
Závislačka 4670 příspěvků 01.02.18 17:39

Tak at neji no. Co nadelas. At si ohreje tu pizzu a ty a dite si dejte normalni zdrave plnohodnotne jidlo. Myslim si, ze co se tyka zdrave vyzivy, tak mate OBA jeste, co dohanet. Jenze ty chces a snazis se :potlesk: takze dite bude mit vzor v tobe. A hlavne samo pochopi, ze tatinek je tlusty a zrejme bude brzy i nemocny

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 01.02.18 17:44

Tak tlacenku nebo syrovou cibuli bych ti take do ust nevzala, stejne jako x dalsich veci, ktere proste nejim a nejsem schopna je ani ochutnat, jak mi smrdi.
Dekuji, ze muj muz po xx letech neprozrel a nema tendence me vychovavat k obrazu svemu. Nejsem decko.

A mimochodem mi prijde funny, ze se rozcilujes, ze neji kachnu, tlacenku, jitrnici, klobasu, omacky atd. a druhym dechem si stezujes, ze trpi obezitou. To je nejaky novy zabijackovy hubnouci trend :mrgreen:?

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 01.02.18 17:46

No já nevím, já strašně nerada vychovávám partnera.
Něco si samozřejmě lidi vyříkat musí, ale nedovedu si představit, jak neustále rýpu do partnera ohledně stravování.
Pochutiny a pizzu bych vyházela někam do kontejneru kdykoli bych měla šanci i přes to, kolik to stálo.

Šarlota4
Echt Kelišová 9502 příspěvků 01.02.18 17:46

Mno tak jitrnici, klobasu, tlacenku, vetsinu omacek bych do pusy taky nestrcila. To neni ani zdrave ani hodnotne. Nicmene je dospelej at si ji co chce. Az s nim nebudes chtit nic mit, tak se bude divit.

Příspěvek upraven 01.02.18 v 17:47

pijavice
Kecalka 227 příspěvků 01.02.18 17:47

Spoustu věcí, které si vyjmenovala nejí spousta lidí. Spousty lidí nejí například ryby a když nejsou dobře ochucené tak se to může znechutit i lidem co ryby normálně mají rádi. Jehněčí je také hodně výrazné a spousta lidí ho neumí udělat a nebo jim jednoduše nechutná (musí být perfektně odstraněný lůj a nejlépe 48 hodin naložené) Králičí také spousta lidí nejí. Luštěniny mnohým dělají problém v podobě nadýmání a raději je nejí než by měli být nafouklí jak vzducholoď. Někteří si prostě vystačí s kuřecí a hovězím, tak to prostě je. Že je tlustý? Asi nevážil 60 kilo když jsi ho poznala. Stejně musí chtít začít jíst zdravě on sám a chtít zhubnout…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61873 příspěvků 3 inzeráty 01.02.18 17:47
@vonajebohyne píše:
A mimochodem mi prijde funny, ze se rozcilujes, ze neji kachnu, tlacenku, jitrnici, klobasu, omacky atd. a druhym dechem si stezujes, ze trpi obezitou. To je nejaky novy zabijackovy hubnouci trend :mrgreen:?

To mě taky pobavilo :mrgreen: plus tedy ještě ty králičí řízky - co jako na nich obírat, řízek snad má být udělaný tak, aby se obírat nemusel, ne?

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 01.02.18 17:48
@j.a.n.i1 píše:
To mě taky pobavilo :mrgreen: plus tedy ještě ty králičí řízky - co jako na nich obírat, řízek snad má být udělaný tak, aby se obírat nemusel, ne?

Ne, králičí se můžou smažit i s kostí, my tomu tedy říkáme smažený králík, ale někdo tomu říká řízek, protože je to obalené a osmažené.

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 01.02.18 17:51

Jinak tedy zakladatelko, já spoustu věcí, co jsi vyjmenovala, taky nejím. Viz. tlačenka, klobása, jitrnice, syrová cibule.
Ale na druhou stranu se ani neživím pizzou, brambůrkami a těstovinami na dva způsoby.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61873 příspěvků 3 inzeráty 01.02.18 17:51
@Sany80s píše:
Ne, králičí se můžou smažit i s kostí, my tomu tedy říkáme smažený králík, ale někdo tomu říká řízek, protože je to obalené a osmažené.

No, tak to bych tedy taky nevěděla, jak to obrat… to se mu ale vůbec nedivím.

Petra Z
Hvězda diskuse 51677 příspěvků 01.02.18 17:51

Tak mě by vadilo, že na jídlo říká ble…fuj…
Jako abych se já snažila v kuchyni o on přišel a bléééé???
at si to neže…re, ale ať drží pusu…a nevyjadřuje se takto–za chvilku to tak budou říkat i děti

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 01.02.18 17:53
@Anonymní píše:
Ahoj všem,potrebuji se vypovidat. Jsme s manzelem 4 roky. Kdyz jsme se poznali, byl strasne mlsny. Skoro nic nejedl. Nikdy v te dobe neochutnal například guláš, kachnu, knedlo vepro, ryby atd. Jak byl ale do me zamilovaný, tak se snazil to zmenit a ochutnal nějaké věci. Postupem casu, cca po 2 letech opet najel na tu stejnou kolej. Skoro nic neji. Nikdy neochutnal napriklad tlacenku, jitrnici, klobasu a dalsi a dalsi potraviny. Co ale me vic stve, ze neji co uvarim. Neji lusteniny, neji různé omacky. Nevim uz co varit, nejradeji by jedl porad pizzu. Kdyz si udelam napriklad tresku, tak hned rekne fuj, ble. Udelam treba kachnu se zelim, zeli je fuj, kachnu neumi obrat od kosti. Neji spenat, neji cocku, neji fazole, kopr, hnusi se mu cibule. Kdyz jedeme na navstevu k rodičům, nic tam neji. Minulou nedeli jsme meli kralici rizky, nevedela ani jak je ma obrat, byl nervózní a protivný. Doma si pak nedal co bylo navareno-jehněčí, ale udelal si pizzu z mrazaku. Bohuzel to ma z domu a tak si ho naucili. Co teda ji jsou testoviny. Ale to zas jen se zampionem nebo kurecim masem. Porad se cpe sladkym a vazi 106kg pri vysce 182cm. Vecer se cpe bramburkama a susenkama. Mame male dite a bojim se, aby se nenaucilo jeho stravovacim navykum a dost mě to jeho stravování začíná vadit. Sam doktor mu rekl, at zhubne. Ze je obezni. Bohuzel zere dal. Jo a zeleninu a ovoce taky neji. :zed:

Co sis to vzala, proboha? 8o Asi bych mu zřetelně naznačila, že jí jak prase a že na špekouna se nemám zájem dívat.

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 01.02.18 17:54
@j.a.n.i1 píše:
No, tak to bych tedy taky nevěděla, jak to obrat… to se mu ale vůbec nedivím.

Já bych řekla, že normálně. Ale asi proto, že jsem zvyklá. Okrájet co jde, a zbytek v ruce, proto si to nedávám v restauraci.
Já zase byla konsternovaná, když mi někdo vyprávěl, jak celého syrového králíka okrájí a vykostí.
To jsou holt ty rozdílné zvyky, ale člověk co si chce poradit, si s tím nějak poradí. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama