Štve mě to doma i v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 18:17
Štve mě to doma i v práci

Nejak si delsi dobu uvedomuju jak me vsechno stve. V praci to nestoji za nic a doma to same. Vztah je o nicem. Takze prijdu unavena z prace, ktera me nebavi-slabe receno a pak jdu do skolky, syn se cestou vzteka vetsinou, neco vymysli, porad se mu neco nelibi.No a jdem domu, kde je muj chlap, ktery mi leze krkem. Prijdu si uplne v pasti a nevim jak z ni ven. Nemam si komu postezovat, citim se na vse taaaak sama. Potrebuku si s nekym pokecat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 18:19

Jo a praci mam stejnou jako pred materskou a uz tehdy me stvala a stve jeste driv nez driv.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 12.01.17 18:20

Nejde změnit práce? a na vztahu nějak zapracovat?

freematka
Stálice 74 příspěvků 12.01.17 18:20

Chtělo by to něco co by Vám dělalo taky radost, co nějaké koníčky? poznat nějaké nové lidi?

terinka4444
Hvězda diskuse 67844 příspěvků 12.01.17 18:20

Dej si hořčík, svět bude růžovější

Renca8
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 12.01.17 18:23

Zivot je takovej jak se k nemu sama stavis. Pokud se budes na vse kolem usmivat, vsechno se bude smat na tebe a naopak. Diteti se nedivim, mit tak nervni matku tak jako se nediv. Asi bys potrebovala dostat pres ruce aby sis uvedomila co mas.

jaja445
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 12.01.17 18:25

Co nechat synka s tatínkem a někam vyrazit sama? Odpočinout si od nich, protože práci asi ze dne na den nezměníš. A víš konkrétně proč jseš na všechno naštvaná? Zimní deprese?

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 12.01.17 18:26

:hug: zkus si v tom kolotoči pořádně orazit, nic nedělat a až budeš odpočatá tak se zamysli co a jak lze změnit ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 18:28

Posledni dobou si rikam, ze sem mela byt bez chlapa a bezdetna.Syn je ke vsemu cely tatinek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 18:31

Nejvetsi vztek mam na sebe, ze sem si takovy zivot zvolila. Chcem druhe dite, tak zustavam v praci. Navic mi umoznily zmenu prac.doby.To by mi nikde neumoznili. Jinak uz ani nevim jestli druhe dite chci.Tedy vim ze ho chci kvuli veku ale ta situace doma, mam depku jak hrom.Asi si pujdu pro prasky.

jaja445
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 12.01.17 18:32

Jj, chce to uvědomit si co vlastně máš. Zdravé dítě, máš co jíst, kde bydlet a s chlapem promluv.
Nechci to tady pořád dokola psát, ale po dvacetiletém manželství jsem ovdověla a zůstala se 4 dětma sama. Bývá mi smutno, taky jsem na všechno sama, ale přece jen se usmívám na všechny okolo a oni mi to prostě vrací taky úsměvem. Jsem optimista a věřím, že mi prostě ten život neskončil, že bude jen dobře.

Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 12.01.17 18:33

To je rouhání!!! Nevím, jak máma může říct výše zmíněné!!!Dítě je dar.Aby Tě pán bůh nepotrestal… 8o

hela86
Stálice 89 příspěvků 12.01.17 18:33

A s partnerem jste o tom mluvili? Třeba ani neví, že tě něčím štve, ale kdybyste to probrali, mohlo by se tom dát začít pracovat.
Taky bych se zkusila poohlédnout po jiné práci, nebo je to v místě tvého bydliště problém? Je tam třeba málo práce a tak?

Příspěvek upraven 12.01.17 v 18:40

jaja445
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 12.01.17 18:35

A nemáš ani kamarádku, které se můžeš vypovídat, vybrečet se z toho, vykřičet, něco rozbít. To je lepší než prášky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 18:36

Nebo si zitra zajdu do lesa pekne si tam zarvu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >