Stud a nechuť při sexu

Anonymní
21.3.21 13:40

Styd („nechuť“) při sexu

Holky, promiňte, jestli to bude trapné, ale prostě se stydím s partnerkou u sexu. Spíše to řeší holky, já vím.

Ze začátku to bylo vše OK, ale potom partnerka začala mít narážky na mojí postavu. Myslel jsem, že to myslí ze srandy, ale pak se to začalo stupňovat. Prvně to začalo tak, že mi hladila břicho se slovy: „To budeme muset zlepšit tady.“, jindy mě začala do břicha píchat prstem, že jsem prý vypasané prasátko. :lol: Nevím, jestli to má být nějaká sranda nebo co, ale při sexu místo toho, abych se uvolnil, mi připadá, že řešíme moji postavu. Přitom jsem nějak neztloustl nebo něco. Mi přijde, že jsem v poho.

Už na to nemám chuť a stydím se. Ptala se co se děje, tak jsem trochu naštvaně odpověděl, že nemám chuť řešit moji váhu a ona: „Tak máš hubnout.“ Deptá mě to. Jsme spolu 1 rok. Setkaly jste se nebo nějaký chlap tady s něčím podobným? Neberte, že jde jen o moje ego, ale prostě sex ke vztahu patří a tohle mi nakopává důvěru. Cítily byste se stejně, kdyby Váš muž nějak neustále komentovat negativně Vaši postavu? Klidně se smějte, ale mi to je fakt nepříjemné.

Kdysi mi říkala, že se ji kluk nějak dotkl kvůli vzhledu v posteli. Možná nějaký mindrák a vybijí si to teď na mě?? Mám strach tohle téma s ní otevřít, ať se nenaštve.

Příspěvek upraven 21.03.21 v 13:54

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83
21.3.21 13:42

Pošli partnerku k šípku. Nenech se ovládat manipulátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30181
21.3.21 13:43

Jsi tlusťoch. Chce to aspoň 10 kilo dolů :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30181
21.3.21 13:43
@Miyako7 píše:
Pošli partnerku k šípku. Nenech se ovládat manipulátorem.

To je jen troll…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 13:46

@Russet Ahoj, myslím to zcela vážně. Bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
851
21.3.21 13:46

To nezní jako uvěřitelný příběh. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
21.3.21 13:50

Mně by spís přestal imponovat chlap, co je takovej cíťa a zahleděnec do sebe. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
malay
21.3.21 13:58

Vůbec jsi tu situaci nepochopil. Ženy rády „testují“ chlapy, na kterých jim záleží. Najdou si nějaké jeho citlivé místo, a pak do něj trochu dloubnou a pozorují reakci. Správná reakce je se tomu zasmát a říct něco vtipného a dát najevo, že ji máš rád a něco takového tě nemůže rozhodit, nesmí prostě vidět, že tvoje sebedůvěra stojí a padá s jejím názorem, nebo hodnocením. Pokud reaguješ tak, že se stáhneš a „urazíš“, prohrál jsi první kolo a koleduješ si o to, aby tě zkoušela dál a dál…

• Citovat
  • Nahlásit
83
21.3.21 13:59
@malay píše:
Vůbec jsi tu situaci nepochopil. Ženy rády „testují“ chlapy, na kterých jim záleží. Najdou si nějaké jeho citlivé místo, a pak do něj trochu dloubnou a pozorují reakci. Správná reakce je se tomu zasmát a říct něco vtipného a dát najevo, že ji máš rád a něco takového tě nemůže rozhodit, nesmí prostě vidět, že tvoje sebedůvěra stojí a padá s jejím názorem, nebo hodnocením. Pokud reaguješ tak, že se stáhneš a „urazíš“, prohrál jsi první kolo a koleduješ si o to, aby tě zkoušela dál a dál…

Sorry, to je ale pěkně hnusný chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
malay
21.3.21 14:02
@Miyako7 píše:
Sorry, to je ale pěkně hnusný chování.

Jestli je to hnusné nebo ne, to záleží na situaci a kontextu… a ten my do detailu neznáme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 14:06

@malay Ahoj, psal jsem, že jsem to ze začátku bral jako srandu, ale když to bylo pořád dokola, tak už mě to nebavilo. Jen přece se říká: „Opakovaný vtip již není vtipem“. Moje důvěra padá, protože když mám náročný den v práci, tak si chci lehnout a ne myslet, jestli náhodou, když se před ní převléknu, jestli řeší zas moji postavu. :D

• Citovat
  • Nahlásit
1323
21.3.21 14:08

Tvoje slečna by prostě asi po tom roce chtěla, abys to bříško trochu „zpracoval“. Zřejmě čekala, že časem se třeba budeš chtít sám snažit, kvůli ní, nebo jestli někde zahlídla nějaký pěkně vypracovaný a zachtělo se jí mít takové jedno u tebe…nevím. Každopádně se to může říct i jinak. I když ona se snažila být u toho (rozto)milá, efekt to nemělo. Tebe to ranilo. Ted´ je nejspíš HLAVNĚ na tobě, jak s tím naložíš. Jestli je důležitá tvoje přítelkyně a chceš pro ni to bříško vypracovat, shodit nebo co já vím…nebo naopak, a slečnu pustíš k vodě.
Co bych nedělala, je pomsta. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
21.3.21 14:09

Tak ji chyť za zadek a řekni jí, jaký tam má roztomilý sádlíčko a že to spolu musíte při sexu vysportovat. Ty břicho a ona zadek. A uvidíš jaká bude odezva..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
21.3.21 14:13
@Anonymní píše:
@malay Ahoj, psal jsem, že jsem to ze začátku bral jako srandu, ale když to bylo pořád dokola, tak už mě to nebavilo. Jen přece se říká: „Opakovaný vtip již není vtipem“. Moje důvěra padá, protože když mám náročný den v práci, tak si chci lehnout a ne myslet, jestli náhodou, když se před ní převléknu, jestli řeší zas moji postavu. :D

Nedává to smysl. Podle té fotky, která se tady na pár minut objevila 8), máš břicho a postavu úplně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 14:14

@Bafonek Nad tím jsem přemýšlel, ale kdysi se mi svěřovala, že její bývalý měl narážky nějak na postavu. Nevím, zda by se ji to nedotklo. Ale možná mi jednou dojdou nervy, tak to zkusím. :D

@Taktinevím To mě taky napadlo, že někde viděla tělo jako z časopisu. Já mám OK postavu, dal jsem tu fotku, ale radši jsem to smazal, protože si lidi pak mysleli, že jsem troll…Chtěl jsem jen, aby bylo jasno, že prostě nejsem obézní a ona to myslí nějak kvůli toho. Ještě mě napadá ten bývalý, že si chce nějak vybít zlost, ale mimo postel vše bylo v pořádku. Asi si s ní sednu a zeptám se, zda ji něco netrápí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat