Stydím se jít na masáž - jak to tam chodí?

Anonymní
3.5.16 11:34

Stydím se jít na masáž-jak to tam chodí?

Mám neskutečně ztuhlá záda i šíjové svalstvo a potřebuji pořádnou odbornou masáž, nicméně docela se stydím. Jednak jsem lechtivá, potom je mi nepříjemné nahá ležet před cizím člověkem a taky se bojím bolesti. Jaké máte zkušenosti? Které masáže jsou dobré-thajské nebo klasické? Vůbec nevím podle čeho se řídit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10638
3.5.16 11:43

A pročpak se stydíš? Já chodím (teda chodila jsem před těhotenstvím) k masérce na klasickou masáž zad a krku. Zkušenosti mám jen ty nejlepší, nebolelo mě nic, bylo to strašně příjemné, masírovala mě teplým olejem, prostě balada. Odcházela jsem jako znovuzrozená. Byla jsem svlečená do půl těla. Stydět se nemáš proč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
3.5.16 11:44

S thajskými masážemi nemám zkušenost (jen od známých, že je to bolelo), ale s klaickými ano, i relaxačními. Probíhá to následovně: Přijdeš, svlíkneš se dle oblasti masírování, záda a šíje tedy do půl těla do naha, sepneš vlasy, sundáš řetízky. Na lechtivost upozornit maséra, neměl by lechtat, jeho hmaty nejsou letmé a lehké jako při lechtání, ale silnější. To samé se domlouvá síla, každý má svaly i citlivost jinou, takže masér by se měl zeptat, zda něco nebolí, případně zda nemá přitlačit.

Příspěvek upraven 03.05.16 v 11:45

• Citovat
  • Upravit
3.5.16 11:44

Já třeba chodím do místního masážního salonu a jdu do sprch umeju se, zabalím se do čistého prostěradla, čisté kalhotky a tam už jsou dveře očíslované. Paní je v poho nikdy nekouká atd. Thajská si myslím, že je poprvé trochu moc pokud nechodíš pravidelně. Thajky jsou super akorát čeština ale au, dost, bolí umí :D jinak je to paráda. Stud tam určitě není potřeba. Většinou je tam příjmně ztlumené světlo a hudba. Pokud pujdeš prvně dej si nějakou klasiku záda-šíje. Razantnost je kus od kusu ale vždy se dá domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
3.5.16 11:55

Není se proč stydět, vidí tolik polonahých lidí, že už je to snad ani nemůže zajímat :D Je to paráda, chodím tak jednou za 1-2 měsíce a vždy mě to krásně uvolní, chodím na klasické a nikdy to nebolelo ani nelechtalo. Ale určitě bych si zjistila, kdo je u vás jako masér oblíbený, samozřejmě se dá narazit na špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
3.5.16 12:00

Tak dobrý masér/masérka Ti vysvětlí co a jak. Nebo zkus shiatzu masáže, to je přes oblečení. U rekondičnía ralaxační masáže jsem v kalhotkách a nazybtek mi přehodí ručník nebo něco, aby mi nebyla zima. je dobré si po masáži nic neplánovat, odpočívat a hodně pít. Dočasně ti může být po masáži hůř, jak se odstraňuje svalové napětí. Thajskou masáž na začátek nedoporučuju, pro mě je až moc intenzivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 12:02

Kdyz se stydis svlekat, co zkusit slepeho masera/maserku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 12:07

Anonymní, ze studu si nic nedělej. Pro začátek bych nedoporučil masáž tantrickou, ikdyž ta je nejpříjemnější. Zkus buď masáž od ženy, nebo se za masáží vydej do jiného města, kde budeš anonymní. Uvidíš, že když ti masáž pomůže, tak to postupně převáží nad studem.
Jinak ale mám pro tebe pochopení, protože také se nerad ukazuji nahý před cizími lidmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
3.5.16 12:07
@eviku-miluna píše:
Kdyz se stydis svlekat, co zkusit slepeho masera/maserku? :think:

já se nestydím :mrgreen:, ale v mém okolí je slepý masér ten nejlepší, takže určtě doporučuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 12:35

Tak na masáže chodim pravidelně s kamarádkou a možná v tom to je. Osobně s nahotou problém nemám a kamarádka která má par kilo navíc také ne :) a mít pan masér nějakou poznámku jsme tam naposled :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.16 12:37

A jak se řeší záda s „beďary“?
Není to překážka pro masáž?
:oops:

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.16 12:54
@Anonymní píše:
A jak se řeší záda s „beďary“?
Není to překážka pro masáž? :oops:

Není ale práce spíš pro kosmetika ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 12:59

anonym 2

Tak když jsem odbjednaná na masáž a během noci se to změní :(

A hele anonym je fuč :) Tak teď znáte moje trable

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.16 13:18
@Petra274 píše:
já se nestydím :mrgreen:, ale v mém okolí je slepý masér ten nejlepší, takže určtě doporučuji

Ja chodim taky k slepe maserce a neni to z duvodu studu :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.18 12:30

Obnovuji diskuzi. Jak to u vás chodí na masáži, pokud jdete na masáž třeba po koupeli, pouze v županu, či v osušce. Leháte si na lehátko nahaté a masér či masérka vás přikryje?
Před lety jsem byla na masáži kde předtím byla koupel, takže jsem župan pověsila na věšák a lehla si, přišel masér, viděl mě tam nahou a ptal se mě, jestil jsem už někdy byla na masáži, řekla jsem, že ano a on začal masírovat (plosky nohou). Poprosila jsem ho, aby mě přikryl. kdybych to neřekla, asi by mě nepřikryl :think:

No a teď jsem byla opět na masáži, opět předtím byla koupel, měla jsem tedy jen mokrou osušku, kterou jsem opět pověsila na věšák a lehla si a masér (jiný) měl trošku prupovídku, že jsem odvážná a sebevědomá. Trošku se mě to dotklo, protože to nebylo sebevědomí, ale asi neznalost, měla jsem si lehnout na to lehátko v mokré osušce? Ten mě ale přikryl (ale dodal „škoda“).

Kde dělám chybu? Poraďte prosím, ať se mi to znovu nestane. Jak to probíhá u vás?
Jinak pokud jdu na masáž rovnou, bez koupele, tak si nechávám kalhotky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama