Stydím se jít na masáž - jak to tam chodí?

Napsat příspěvek
230
21.6.19 14:46
@Magdavrabnova píše:
Opravdu? Kde to dělají?

Teď nevím co myslíš? Masáže dělají přece všude. Pokud myslíš takovou masáž na jakou chodím já, tak to asi všude nedělají. Napíšu ti to raději do SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.8.19 06:35

Dobrý den pročetl jsem Vaši diskuzi ohledně masáží, problémy s nahotou či intimitou atd. Vím že je diskuze starší, ale kdo byste měl zájem něco probrat, můžeme. Zabývám se masážemi cca 10 let
Ono je to to různé, co za masáž si vybrat a také co má masírovaný klient za problémy a či jaké další obtíže atd? I masér by Vám sám měl doporučit tu správnou masáž a o všem si s Vámi předem promluvit u mě to bývá cca hodina

Masér by neměl nikoho k nahotě nutit apod. i lechtivost se dá řešit i různé problémy i intimita a obavy z ní apod. Masér je zdravotnický pracovník a tak by se k němu měli i přistupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 01:40

Masáž musí být hlavně pohoda

Chodím již několik let k masérce a opravdu před ní nemám, co skrývat. Přijdu, pozdravíme se, prohodíme pár vět a jdu do sprchy. Přicházím v sarongu nebo v rucniku, na lehátko si lehám nahý. Pak klasicky nemasírované části jsou zakryté, zbytek je pak masírován bez. Masáž je možná i v prádle, ale to prostě občas zavazí. Pokud jsem někde jinde, tak se zeptám. V hotelích mají často nařízeno jednorázové prádlo, většinou papírová tanga, ale nejčastěji zkušený masér nebo masérka po dohodě upřednostňuje nahé tělo. Aspoň u celotělové masáže to je lepší. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama