Stydím se mu to udělat

Anonymní
17.6.15 16:32

Stydím se mu to udělat

Ahoj holky, začala jsem se vídat s novým chlapem, asi tak 2 měsíce za mnou jezdí, chodíme na kafíčka a tak. Asi 14 dní zpátky byla první líbačka a osahávání. Nic víc. Včera už to bylo vášnivější, ale pořád bez sexu. Hrozně si užívám to, že ještě sex nebyl a jak jsme napjatý oba dva :mrgreen: Ale spíš je to u nás tak, že on hladí mě a já jeho vůbec. Prostě se strašně stydím. Stydím se na něj sáhnout nebo mu to třeba taky začít dělat. Měla jste to taky některá tak? S předešlým chlapem v pohodě, ale s tímhle je to zvláštní. Nevím, jak to odstranit. A neraďte prosím víno, chce, aby to poprvé bylo bez alkoholu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1112
17.6.15 16:37

...

Kolik ti prosím tebe je? Tak se po něm nemusíš hned sápat, zkus nejprve třeba jen letmý dotyk na onom místě… po chvíli druhý a malinko letmější…a tak dále a uvidíš, že to půjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6183
17.6.15 16:40

Tohle jsem měla fakt u prvního chlapa :mrgreen: Co ti vlastně svazuje ruce? Ten stud, nebo tě neláká si na něj sáhnout? :)

Edit.: Vlastně jsem to tak měla ještě u jedné epizodky, ale tam mě to nelákalo :nevim:

Příspěvek upraven 17.06.15 v 16:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
17.6.15 16:41

Dva měsíce za tebou jezdí a před dvěma týdny jste se políbili??? A ty se stydíš na něj sáhnout??? Já bych ho po takové době asi znásilnila :mrgreen: Čeho se bojíš? On sahá na tebe, tak evidentně chce, abys ty sahala na něj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
17.6.15 16:42

Tak mi to prijde celkem normalni, obzvlast po delsi dobe bez chlapa nebo podelsi dobe s jednim chlapem :nevim:

moc se do toho nenut, ono je lepsi stydlive ale prirozene nez to brat „na silu“. nech to plynout, pokud nejsi jak prkno, ale aspon „reagujes“, tak se to chlapovi bude libit i tak a po prvnim sexu uz zabrany opadnou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
17.6.15 16:44
@baracudas píše:
Dva měsíce za tebou jezdí a před dvěma týdny jste se políbili??? A ty se stydíš na něj sáhnout??? Já bych ho po takové době asi znásilnila :mrgreen: Čeho se bojíš? On sahá na tebe, tak evidentně chce, abys ty sahala na něj :nevim:

nahodou, ja takovemu pristupu fandim. to otukavani „pred“ a takove to napeti, to je super a uz se to neopakuje. nekdy je to dokonce to nejlepsi a pak uz to jde z kopce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
17.6.15 16:46

Znam to, trvalo mi to asi dva mesice, do te doby jen libani a vubec nic vic, kdyby sundal kalhoty, tak zdrham hlava nehlava :lol: a to se mi vazne neskutecne libil a pritahoval me, ale proste jsem se stydela.

Příspěvek upraven 16.08.15 v 11:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
17.6.15 16:48

Pokud jemu to vyhovuje a je stejného ražení…proč ne. Asi to má něco do sebe. Jen by to nemělo trvat moc dlouho a dotyčný by měl získat pocit nějakého příslibu alespoň do budoucna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 16:54

Svazuje mě stud, láká mě si na něj sáhnout taky :mrgreen: Já vím, že je to divný

• Nahlásit
  • Citovat
6183
17.6.15 17:07
@Anonymní píše:
Svazuje mě stud, láká mě si na něj sáhnout taky :mrgreen: Já vím, že je to divný

Však nemusíš mu hned strkat ruku do kalhot, ne? Nejdřív se letmo dotkni třeba zad, břicha, nohy, tváře… A až najdeš odvahu, tak se nechat vést instinktem. Jak psala @Ali-Ali, tak to oťukávání je na vztahu to nejhezčí, tak si to užívej a do ničeho se nenuť ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7323
17.6.15 17:08
@baracudas píše:
Dva měsíce za tebou jezdí a před dvěma týdny jste se políbili??? A ty se stydíš na něj sáhnout??? Já bych ho po takové době asi znásilnila: Čeho se bojíš? On sahá na tebe, tak evidentně chce, abys ty sahala na něj :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :pankac: Přéééésněéééé…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
17.6.15 17:27

Já jsem to tak měla s mým manželem ze začátku taky :-) A to nebyl můj první, přesto jsem se strašně styděla se na něj i podívat tam dole :-D Teď jsem si na to zavzpomínala, bylo to krásné, ta nejistota, touha a stud dohromady. Už je to deset let a dobrý :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 17:28

Z tvého popisu jsem nepoznala, jestli on už tě,,dělá´´ nebo ne. Pokud ano, asi by ses měla odvážit. Pokud je zatím jen u hlazení a osahávání, tak začni aspoň s tím…jen ať se do TOHO pustí první on :D
A zkus se překonat (s hlazením nebo s tím druhým) a zkusit to. Já se strašně dlouho bála a styděla udělat přítele pusou. Pak jsem se jednou překonala - fakt mi to dalo zabrat :mrgreen: a tak se mi to zalíbilo, že se na to teď vyloženě těšívám :)

Jinak toho oťukávání si vážně užívej. Už to takové, jako na začátku, nikdy nebude. Ráda na naše začátky vzpomínám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.6.15 17:48
@Anonymní píše:
Z tvého popisu jsem nepoznala, jestli on už tě,,dělá´´ nebo ne. Pokud ano, asi by ses měla odvážit. Pokud je zatím jen u hlazení a osahávání, tak začni aspoň s tím…jen ať se do TOHO pustí první on :D
A zkus se překonat (s hlazením nebo s tím druhým) a zkusit to. Já se strašně dlouho bála a styděla udělat přítele pusou. Pak jsem se jednou překonala - fakt mi to dalo zabrat :mrgreen: a tak se mi to zalíbilo, že se na to teď vyloženě těšívám :)Jinak toho oťukávání si vážně užívej. Už to takové, jako na začátku, nikdy nebude. Ráda na naše začátky vzpomínám :oops:

Ještě jako ne úplně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.6.15 18:16

Taky jsem to tak ze začátku měla. Prostě jsem se asi styděla, ale postupně se to nějak odbouralo. On se nestyděl vůbec, takže byl vždycky tím iniciátorem.
No a teď je to skoro naopak, já většinou začínám. :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama