Stydím se mu udělat orální sex

Anonymní
15.4.20 15:43

Stydím se mu udělat orální sex

Ahojky holky, jen chci na začátek říct, nejsem troll ani si nedělám legraci, jen jsem sama ze sebe už nešťastná, tak vás jdu poprosit o radu, třeba mě nějak nakopnete :D Věc se má tak, bude mi dvacet, přítel je o deset let starší a je můj první sexuální partner, on přede mnou samozřejmě zkušenosti měl… Jde o to, že on věděl, ví, že jsem nezkušená, takže mě nikdy do ničeho nenutil, všechno je super, sex s ním si užívám, on vypadá také spokoneně i říká, že je moc spokojený, ale pořád mi tak nějak přijde že mám v hlavě malou brzdu, ostych nebo co… Právě třeba s tím orálním sexem, vůbec si nedovedu předatavit, že bych s tím na něj najednou přišla a pusou mu to udělala, přitom když se všude říká jak to chlapi milujou, chtěla bych to pro něj hrozně moc udělat, ale prostě se stydim :zed: Proto se chci zeptat, máte některá zkušenosti, s ostychem a třeba jste se otrkaly postupně a jak? :think: Jinak mě přítel přitahuje neuvěřitelně, nepřijde mi to nechutný ani nic takovýho, sama nevim kde je problém, možná se i bojím, abych to nějak nepokazila nebo aby o to přítel vůbec stál…
Za všechny rady vám děkuju a doufám, že to nepodávám nějak nevhodně, kamarádkám se v tomhle moc svěřit nechci ;) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.4.20 15:48

Ahoj.. Měla jsem to stejně. Sexuálně aktivní jsem od 17 let a poprvé jsem dělala orální sex chlapovi když mi bylo 25. Do té doby se mi hnusilo, styděla jsem se to dělat. Pak jsem ale to zkusila a jakmile jsem viděla, že si to chlap neskutečně užívá, tak jsem k tomu našla cestu i já a začalo mě to bavit :palec: Hlavně se do ničeho netlač a začni s tím až když budeš chtít. A neboj, na světě je spousta žen, co to neprovozují vůbec, prostě se jim to nelíbí a není na tom nic špatného ;) Taky anonym děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
3281
15.4.20 15:51

Tak to nedelej, kdyz nechces a pritel o tom nemluvi. Stydet se nemusis, vsak muzes postupne. Az budes starsi a zkusenejsi, prijde ti to normalni a prirozene. Je to myslim bezne, ja si to bez oboustranneho oralniho sexu uz neumim ani predstavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10152
15.4.20 16:11

Tak nemusíš hned až po mandle, žejo. :think:

Prostě si s ním hraj a ono to přijde samo - nebo nepřijde, je to trochu od člověka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:15

Pokud to chceš zkusit, jen se stydíš, zkus postupně, po tmě, zlehka polibky.. Nemusí to být hned do konce.. ;) Snad máš v příteli důvěru, tak si s ním o tom promluv, ať ti řekne co se mu líbí a trochu tě vede..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:16

Letos mi bude 35 a tohodle bloku jsem se nezbavila nikdy. Partnerům to nikdy nevadilo, aktuální má jiné preference, tak to neřeším

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:20
@Anonymní píše:
Pokud to chceš zkusit, jen se stydíš, zkus postupně, po tmě, zlehka polibky.. Nemusí to být hned do konce.. ;) Snad máš v příteli důvěru, tak si s ním o tom promluv, ať ti řekne co se mu líbí a trochu tě vede..

Ta tma mě nikdy nenapadla a máš pravdu, že to asi bude potřeba zlomit ve mně po kouskách, zkusit to chci, jem se odhodlat… děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2859
15.4.20 16:24
@Anonymní píše:
Ahojky holky, jen chci na začátek říct, nejsem troll ani si nedělám legraci, jen jsem sama ze sebe už nešťastná, tak vás jdu poprosit o radu, třeba mě nějak nakopnete :D Věc se má tak, bude mi dvacet, přítel je o deset let starší a je můj první sexuální partner, on přede mnou samozřejmě zkušenosti měl… Jde o to, že on věděl, ví, že jsem nezkušená, takže mě nikdy do ničeho nenutil, všechno je super, sex s ním si užívám, on vypadá také spokoneně i říká, že je moc spokojený, ale pořád mi tak nějak přijde že mám v hlavě malou brzdu, ostych nebo co… Právě třeba s tím orálním sexem, vůbec si nedovedu předatavit, že bych s tím na něj najednou přišla a pusou mu to udělala, přitom když se všude říká jak to chlapi milujou, chtěla bych to pro něj hrozně moc udělat, ale prostě se stydim :zed: Proto se chci zeptat, máte některá zkušenosti, s ostychem a třeba jste se otrkaly postupně a jak? :think: Jinak mě přítel přitahuje neuvěřitelně, nepřijde mi to nechutný ani nic takovýho, sama nevim kde je problém, možná se i bojím, abych to nějak nepokazila nebo aby o to přítel vůbec stál…
Za všechny rady vám děkuju a doufám, že to nepodávám nějak nevhodně, kamarádkám se v tomhle moc svěřit nechci ;) :srdce:

Jestli se stydíš, tak zalez pod peřinu a začni. Ten můj to miluje 8)
Já tedy nikdy takový blok neměla, ale jen tak někomu bych to taky nedokázala udělat.
Určitě ten tvůj bude nadšeně, když s tím přijdeš sama od sebe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29909
15.4.20 16:24

Nevím. Pokud nechceš, nedělej mu to, vždyť na tom svět nestojí. Buď to přijde samo, nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:26
@Anonymní píše:
Ta tma mě nikdy nenapadla a máš pravdu, že to asi bude potřeba zlomit ve mně po kouskách, zkusit to chci, jem se odhodlat… děkuji :kytka:

Sex je v první řadě o důvěře, řekni příteli, že bys to ráda zkusila, ale trochu se bojíš, určitě bude ohleduplnej a nebude tě do ničeho tlačit. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
64594
15.4.20 16:39

Až na to budeš připravena, tak to půjde samo.. Dělej jen to, co je příjemné tobě, popř zapoj chlapa, ať tě navede, ukáže ti atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:40

Holky děkuju moc! Musím se až smát, připadám si jako trdlo, že to tak řeším, ale moc mi pomáháte, fakt děkuju :*
Jinak jak někdo psal, příteli věřím naprosto, jen jsem hroznej posera mu říct, že bych to jako chtěla zkusit, to se spíš asi fakt odhodlám bez nějakýho okecávání :oops: :)
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2859
15.4.20 16:42
@Anonymní píše:
Holky děkuju moc! Musím se až smát, připadám si jako trdlo, že to tak řeším, ale moc mi pomáháte, fakt děkuju :*
Jinak jak někdo psal, příteli věřím naprosto, jen jsem hroznej posera mu říct, že bych to jako chtěla zkusit, to se spíš asi fakt odhodlám bez nějakýho okecávání :oops: :)
Zakladatelka

Nemaž se s tím a jdi do toho! ;)
Tma nebo být pod peřinou tě jistí a až nebudeš stydlivka, můžeš vykouknout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 16:45

Hele, já se k tomu taky odhodlávala dost dlouho. A nakonec to nebyla žádná sláva. Zalíbení jsem v tom prostě nenašla. Nevadí mi to, ale neženu se do toho. Můj partner to má stejně. Chvíli nám ale trvalo, než jsme se dopracovali k tomu si říct, že tenhle způsob nebude asi to pravý pro nás. :D Je to všechno jen o tom si to říct, i když to neni někdy jednoduchý. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3281
15.4.20 16:48
@Anonymní píše:
Hele, já se k tomu taky odhodlávala dost dlouho. A nakonec to nebyla žádná sláva. Zalíbení jsem v tom prostě nenašla. Nevadí mi to, ale neženu se do toho. Můj partner to má stejně. Chvíli nám ale trvalo, než jsme se dopracovali k tomu si říct, že tenhle způsob nebude asi to pravý pro nás. :D Je to všechno jen o tom si to říct, i když to neni někdy jednoduchý. :)
Škoda, o hodně se ochuzujete.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat