Stydím se při sexu

Anonymní
23.9.20 23:20

Stydím se při sexu

Dobrý den,
Předem dávám anonym protože je to choulostive děkuji za pochopení :srdce:
Mám takový problém při sexu se stydím třeba být trosku odvážná proste jsem jak prkno
Tak trochu se stydím za své tělo a pokaždé si řeknu ze se mu libit nebudu ze to nebude pro nej dost sexy tak se bojím udelat jakýkoliv třeba sexy pohyb nebo něco svudneho
A taky pritel je při sexu tak trochu lenochod lehne si na me a jenom jede a já z toho nemám žádný prožitek
Mám spis radši takový tvrdší a vášnivý :nevim:
Jestli nevíte co s tím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7140
23.9.20 23:35

Co s tím? KOMUNIKUJTE! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5272
23.9.20 23:39

Tak ty lehnes jak prkno a nic nedelas a divis se, ze pritel si jen na tebe lehne a jede? Co jinyho ma delat, kdyz mu nic nereknes? A holt musite otevrit papule a mluvit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
24.9.20 00:15

Co s tím? Zkus se uvolnit, užij si to. Kdyby ses mu nelíbila, tak s tebou není, ne? Pochybuju, že jemu se líbí když ležíš a nejdeš mu naproti, dej si na to třeba panáka, pochystej atmosféru ve které se budeš cítit uvolněná, pokud se stydíš, zvol raději šero. A hlavně :nauč se mít ráda sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19080
24.9.20 06:39

Musíte o tom mluvit no, ty ses prkno, bojis se pohnout, ale chtěla bys od toho nejake pozitky? Tak musis taky neco delat no :nevim: Priteli rekni, ze se ti to tak nelibi, ty se prestan stydet a zacni se mit rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 07:06

Přesně tak musíte o tom hlavně mluvit jinak to nedopadne dobre když to bude trvat dlouho tak on třeba začne hledat jinde něco lepšího a mas to. Promluvte si zjistěte poradně co kdo má rad a i při samotném sexu ho navadej jak to mas rada co ti dela dobre a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
24.9.20 07:11

Co třeba vytvořit si vhodnou atmosféru tím, že mu zavážeš oči a necháš jednou ležet jeho? :) To se pak nebudeš muset stydět za pohyby, nemusíš hlídat, jak vypadáš a třeba ti to dodá do příště sebevědomí v tom, že to, co děláš, se mu líbí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 07:54

Taky jsem měla ze začátku blok. Pomohlo mi sednout si k internetu a koupila jsem hračky, tekutou čokoládu se štětcema a flašku vína :mrgreen: řekla jsem si, že je to jako s každým strachem, musí se odbourat šokem :mrgreen: tak jsem se trochu picla a ztratila zábrany a pak už to bylo snadnější celkově. Chce to jen překročit ten stud, uvolnit se a pak to jde samo. Taky jsem zjistila, že chlap u toho vůbec neřeší faldík na břiše nebo kdejakou strii, to je jen v hlavě ženský, že je to velikej problém, vůbec totiž není :)

• Citovat
  • Nahlásit
568
24.9.20 07:59
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Předem dávám anonym protože je to choulostive děkuji za pochopení :srdce:
Mám takový problém při sexu se stydím třeba být trosku odvážná proste jsem jak prkno
Tak trochu se stydím za své tělo a pokaždé si řeknu ze se mu libit nebudu ze to nebude pro nej dost sexy tak se bojím udelat jakýkoliv třeba sexy pohyb nebo něco svudneho
A taky pritel je při sexu tak trochu lenochod lehne si na me a jenom jede a já z toho nemám žádný prožitek
Mám spis radši takový tvrdší a vášnivý :nevim:
Jestli nevíte co s tím :oops:

Píšeš, že máš radši tvrdší a vášnivější sex, ale odvázat se, to Ti nejde. To se trochu tluče, ne? Pokud si takový sex zažila, tak si při něm nějakou iniciativu přece musela vyvíjet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 09:38
@Pajaja1 píše:
Píšeš, že máš radši tvrdší a vášnivější sex, ale odvázat se, to Ti nejde. To se trochu tluče, ne? Pokud si takový sex zažila, tak si při něm nějakou iniciativu přece musela vyvíjet…

No pokud měla hodně dominantního partnera, tak moc nemusela :P já to znám, casto mě proste popadne a tak dále, že ani nic dělat nestihnu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
568
24.9.20 09:41
@Anonymní píše:
No pokud měla hodně dominantního partnera, tak moc nemusela :P já to znám, casto mě proste popadne a tak dále, že ani nic dělat nestihnu :lol:
:mrgreen:
Jak tu píšou jiné ženy: promluvit si o tom, možná i to je těžký na překonání studu. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14432
24.9.20 09:50

Nevěnovat studu pozornost. Nemusíš ho poslouchat, nemusíš se vyhýbat všemu, co se studu nelíbí - naopak, čím víc si ozkoušíš dělat věci natruc studu, tím snáze pak budeš schopná realisticky vyhodnotit co je fajn a co ne. Pokud si budeš věci jen představovat a pak nic neuděláš, tak se za chvíli budeš stydět udělat cokoliv.

Sepiš si věci, které bys ráda dělala, ale prostože se stydíš, tak to neděláš. Srovnej si je od té nejděsivější, po tu nejméně obtížnou. No a postupně začni - od těch jednoduchý.

Jo a pokud chceš aby tvůj partner v sexu dělal to co chceš ty, tak mu to musíš říct. Jasně, konkrétně a přímo. Nevyčuchá to, neumí číst myšlenky. Neříkej mu, že je lenoch, říkej co bys chtěla. A taky se zeptej jeho co by chtěl a vzájemně si to dopřejte.

no dobře, pokud něco takového, jako překonávat stud a říct co chceš je pro tebe zatím příliš náročný úkol, zkus se věnovat třeba tomuhle cvičení, naučí tě to trošku se smířit se svým tělem a trošku si být jistější sama sebou.

https://mohendzodaro.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
24.9.20 10:00

@Ou Jeste mě napadlo, že se slečna třeba nedokáže dostatečně uvolnit. Pak jde všechno snáz a přirozeně. Člověk se totiž často stydí při tom, co ještě neokusil.
Mně se do hlavy nikdy nevkrádají rušivé myšlenky, protože jsem ponořená do slasti… :oops: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
25.9.20 12:02

Tady asi pomůže láhev vína…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
25.9.20 12:07

@Jancka_K