Stydím se ukázat mu, co se mi líbí v sexu

Anonymní
30.4.21 21:08

Stydim se ukázat mu co se mi líbí v sexu

Stydim se ukázat, co se mi líbí v sexu. Stydim se mu to i říct. jsem úplně pitomá, ale nevím jak na to.jak?Anonym prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
30.4.21 21:37
@Anonymní píše:
Stydim se ukázat, co se mi líbí v sexu. Stydim se mu to i říct. jsem úplně pitomá, ale nevím jak na to.jak?Anonym prosím.

Napis mi do vzkazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
30.4.21 21:38

Seber odvahu a řekni to, nebo to napiš, to bývá jedoduší a pokud už jste spolu sex měli, tak ho to nevyděsí a nepohorší naopak ho to potěší.

Tedy pokud to nebude zahrnovat majonézu, gumové rukavice a hrábě.

nejtěžší bude první krok a těžké to dělá jen tvoje hlava. až zjstíš že to vede k velmi pozitivním efektům, půjde to s další věcí snáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
30.4.21 21:39

Lego figurky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21063
30.4.21 21:41

Tak si spolu dejte nějakou skleničku na uvolnění, to trochu otupi mozek a pak je člověk povolnejsi a i uzvanenejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
30.4.21 21:56

Je to nudné, zastaralé, nemoderní a bez nápadu, ale normálně bych mu to řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
30.4.21 22:01

Klidně mi taky napiš vzkaz, ráda Ti rada poradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
30.4.21 22:14

A co máš ráda v sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 22:31
@Ou píše:
Seber odvahu a řekni to, nebo to napiš, to bývá jedoduší a pokud už jste spolu sex měli, tak ho to nevyděsí a nepohorší naopak ho to potěší.

Tedy pokud to nebude zahrnovat majonézu, gumové rukavice a hrábě.

nejtěžší bude první krok a těžké to dělá jen tvoje hlava. až zjstíš že to vede k velmi pozitivním efektům, půjde to s další věcí snáze.

A myslíš, že bych mu příp. mohla i poslat konkrétní odkazy z internetu? S rozhodně nejde o nic uchylnyho.jen, on je trochu natvrdlej a já stydlivá, resp.spis neurotická. achjo.
Dík za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
830
30.4.21 22:36

Tak mu to nakreslí, něco jako tohle?
http://retrofotr.cz/…amasutra_38/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
1.5.21 10:41

Pokud se stydíš, napsala bych mu to…Dej si sklenku vína, večer mu napiš na dobrou noc a přitom třeba své představy. Nebo mu napis že se ti zdál sen s ním, o tom a tom…trochu flirtuj a pak to nějak popiš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
1.5.21 10:50
@Anonymní píše:
A myslíš, že bych mu příp. mohla i poslat konkrétní odkazy z internetu? S rozhodně nejde o nic uchylnyho.jen, on je trochu natvrdlej a já stydlivá, resp.spis neurotická. achjo.
Dík za radu.

Zkus to napsat sem. Kdyžtak ti tu kolektivně trochu upravíme formulace a pak si to jen zkopíruješ a pošleš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6091
1.5.21 11:27
@Anonymní píše:

Jak už tu radily, napiš mu to, rozjezd nějakou erotickou konverzaci.. Začni tím jak se těšíš na večer a pak postupně rozvíjej téma, jestli není natrvdlej chytí se toho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
1.5.21 18:36

Konečně pořádné téma :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:36

@Tomatam to jsem ráda, že se ti libi