Stydím se za dítě svého partnera

Anonymní
19.7.20 14:07

Stydím se za dítě svého partnera

Zajímalo by mě, jestli někdo zažil situaci, kdy se styděl za dítě svého partnera a nemohl proto dále pokračovat ve vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9322
19.7.20 14:22

Z jakého důvodu se za něj stydíš? Nejsi ta, co se stydí za dítě partnera, protože je tlusté? :think:

Příspěvek upraven 19.07.20 v 14:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5990
19.7.20 14:22

Za co se stydíš? Že existuje, za to jaky vypadá…???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54862
19.7.20 14:28

Určitým zpusobem ano, ve vztahu pokračuju, doma mi to je jedno, to už jsem rezignovala, ale nějaké společné aktivity na veřejnosti velice málo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3191
19.7.20 14:28

:mrgreen: občas jsem se styděla i za to svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
19.7.20 14:41

@lolink I já :smiley:. A kolikati víc než za ty cizí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.20 14:41

Stydím se za to, že zlobí. Uznávám, že rozchod je krajní řešení. Další možnost je říct příteli, že společné akce s jeho dítětem nejsou pro mě možné.

• Nahlásit
  • Citovat
15200
19.7.20 14:45
@Anonymní píše:
Stydím se za to, že zlobí. Uznávám, že rozchod je krajní řešení. Další možnost je říct příteli, že společné akce s jeho dítětem nejsou pro mě možné.

tak jestli se při akcích dítěti nevěnujete, tak zlobí. to dělají i vlastní děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
19.7.20 14:48

Máte to dítě vůbec ráda? Pokud ne tak on to ví a i možná proto zlobí :nevim:. Zkuste se mu více věnovat. Pokud toho chlapa milujete tak by jste měla mít ráda i jeho dítě. Je to jeho součást.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3191
19.7.20 14:50
@Anonymní píše:
Stydím se za to, že zlobí. Uznávám, že rozchod je krajní řešení. Další možnost je říct příteli, že společné akce s jeho dítětem nejsou pro mě možné.
:mrgreen: Aha. Vlastní děti na tebe! Hyperaktivní. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23166
19.7.20 14:53

Co znamená zlobí? Pokud by třeba ubližovalo lidem na potkání, tak by mi to vadilo taky. Neměla bych chuť pořád s někým řešit třeba konflikty na hřišti. Pokud to zlobí znamená třeba že má vlastní rozum a nrni jako voják na službě permanentně v pozoru, tak to by mi až tak nevadilo. A zlobí proč? Spíš bych se dívala tímhle směrem a co se s tím případně dá nebo nedá dělat.
Je to i o tvých očekáváních. Nextka mýho bývalýho si taky myslí, že máme nevychované dítě. My si myslíme, že máme dítě s mozkem, co není jak loutka s rukama v klíně čekající na rozkaz jako nějakej pes… :nevim: vím, že u nich to kvůli tomu skřípe… :? I syn s tím bojuje a paní dost nesnáší.
Možná by to fungovalo, kdybyste oba udělali kompromis, ty trochu slev a domluv se s partnerem že on, třeba i ve spolupráci s tebou, trochu přitlačí v přísnosti. Každopádně to ale chce na tom zamakat všichni. Jinak budeš za Heroda, dítko nešťastný a chlap nasr** a to je pwk cesta do pekla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5234
19.7.20 14:54
@Anonymní píše:

Stydet se za to, ze zlobi, hmm. :think: Zlobit je dost sirokej pojem, co si pod tim predstavit. Znam dobre lidi co maji autisticke dite a pri par jeho verejnych vystupech napr. v mhd, nejde ani tak o to, ze bych se stydel, kdyby bylo me, to je mensi problem, ale hlavne bych vubec nevedel co s nim, choval se jakoby se ho zmocnil demon a byl nekontrolovatelny i pro mohutneho chlapa otce, aby si neco neudelal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26557
19.7.20 14:56

Taky se stydím za děti svého partnera, protože zlobí. Problém je, že to jsou i moje děti, tak by rozchod byl celkem k ničemu :lol:
Ale teď vážně. Co věk a nějaký příklad zlobení.
Pokud můžu mluvit za sebe, tak se mi vlastními dětmi hodně posunuly hranice, co ještě beru jako v pohodě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.20 14:57

Věnovala jsem se mu skoro celou dobu, co jsem byla s ním. Je nevychovaný. Diktuje mi, co mám nebo nemám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.7.20 15:00
@Mar__tanka1983 píše:
Co znamená zlobí? Pokud by třeba ubližovalo lidem na potkání, tak by mi to vadilo taky. Neměla bych chuť pořád s někým řešit třeba konflikty na hřišti. Pokud to zlobí znamená třeba že má vlastní rozum a nrni jako voják na službě permanentně v pozoru, tak to by mi až tak nevadilo. A zlobí proč? Spíš bych se dívala tímhle směrem a co se s tím případně dá nebo nedá dělat.
Je to i o tvých očekáváních. Nextka mýho bývalýho si taky myslí, že máme nevychované dítě. My si myslíme, že máme dítě s mozkem, co není jak loutka s rukama v klíně čekající na rozkaz jako nějakej pes… :nevim: vím, že u nich to kvůli tomu skřípe… :? I syn s tím bojuje a paní dost nesnáší.
Možná by to fungovalo, kdybyste oba udělali kompromis, ty trochu slev a domluv se s partnerem že on, třeba i ve spolupráci s tebou, trochu přitlačí v přísnosti. Každopádně to ale chce na tom zamakat všichni. Jinak budeš za Heroda, dítko nešťastný a chlap nasr** a to je pwk cesta do pekla…

Děkuji Ti za příspěvek. Nechci rozepisovat jak zlobí, protože by se tady poznala jeho bývalá. Je nevychovaný tak, že jsem se chtěla několikrát propadnout do země. Cizí paní, která byla chudák z něho na nervy, jsem se omlouvala, že to není moje dítě a že mě to mrzí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama