Stydím se za manžela

Anonymní
20.9.20 05:07

Stydím se za manžela

Teď jsem dojela z brigády a jsem hotova. Díky koronankrizi jsme museli hrabnout do železných zasob peněz a už jich moc nezbývá. Naskytla se mi brigáda tak jsem si po domluvě s mužem přijala. Jednou za 14dnu obsluha svatby nebo oslavy. Hned první akci mě bombardoval jak to vypadá, kdy půjdu Domů, jestli mě pustí dřív nebo až ve 2 jak slíbila (řekla pouze cca, nikdo neví jak budou lidi pařit).. cca 2hodiny jsem se mu neozvala a on hysterii proč mu neodpovídám, co se mi stalo a bla bla.. v půl 3jsem přijela a on čekal ve dveřích a vyptával se.. další víkend mi volali mimořádně, tak jsem to vzala, podobný scénář… Na tento víkend jsem měla napsanou a domluvenou šichtu ale už jsem si chtěla odpočinout tak jsem volala že bych to zrušila. Bohužel nikoho místo mě nesehnali tak jsem šla, doma peklo že chci chodit jen do práce, že nechci být se synem a manzelem, že si mám vybrat jestli chci být furt v práci nebo se synem a takové kecy. Úplně zbytečné kecy když věděl jak to je, že nikoho nesehnali a mě by svědomí nedovolilo říct nedojdu… Dnes od 2,hodin vyzvídá jak to vypadá, o půl 4 mu volán že uklizime že nejdřív za hodinu, už zase blbé kecy co to je za úlet že tak dlouho a bla bla.. po hodině mu volám ať vyjede, ještě jsme uklidili krabice od zákusků a on už troubil před hotelem v půl 5 ráno!!! Jako herdek tak jsem se před kolegy styděla že to bylo neskutečně!! A on si ani neuvědomuje co udělal a je mu to někde… V autě mi řekl že v 7 ráno jede pryč, že se musím postarat o malýho což je jasné, že on si potřebuje něcoo zařídit… Hrabe mě nebo se opravdu chová jako malé děcko??? Nepřijde mi tohle normální… Musela jsem se z toho vypsat protože je mi z toho opravdu zle… :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11771
20.9.20 05:12

Chapu dobre, ze on ceka az skoncis, aby pro tebe prijel a privezl te domu? Ty neridis?
Tak to se mu nedivim, ze se mu to nelibi. To bych te na jeho miste poslala nekam :nevim: Delas to sice pro penize pro rodinu, ale je to ubijejici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14241
20.9.20 05:46

Podle mě není normální, aby ti dělal takové scény, moto toho, aby byl rád, že přineseš ve finanční tísni nějaké peníze do rozpočtu. Pokud má s tvou brigádou takové problémy, vzal ať si najde něco on. Ono makat takhle přes noc a druhý den fungovat doma není žádná legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30058
20.9.20 05:54

Normálně bych na něj uhodila s tím, jak hodlá finančně rodině vypomoct on. Tohle chování je úplně mimo. Přijde mi, že žárlí a neumí si to v hlavě utřepat, že jsi v práci a ne na mejdanu. Nedej se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4663
20.9.20 05:58
@cecetka píše:
Chapu dobre, ze on ceka az skoncis, aby pro tebe prijel a privezl te domu? Ty neridis?
Tak to se mu nedivim, ze se mu to nelibi. To bych te na jeho miste poslala nekam :nevim: Delas to sice pro penize pro rodinu, ale je to ubijejici.

Cože? A co aby si šel lehnout a spal, místo toho jeho věčnýho vyvolávání, vypisování a vyčítání? Dělá si to sám.

Ubíjející to je, ale pro ni. Ona tam totiž nechodí pařit ale pracovat, protože jim chybí peníze. Ale místo toho, aby byl manžel rád, že na to není sám, tak trpí stihomamem, žárlí, představuje si bůhví co a maskuje to za starost o dítě, který se mu nechce hlídat.

To je celý. :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.09.20 v 06:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
20.9.20 06:00

To bych se styděla taky. Beru to jako jeho potřebu kontroly a ne starost o tebe. Možná ho štve i to, že se musí celý den starat o syna. Klidně mohli na sobotu jet třeba k babičce… Takovej žárlivej závisláček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5232
20.9.20 06:11
@cecetka píše:

Taky jsem pro jednu z byvalek takto jezdil, jelikoz neridila a akce byly na hotelu, ktery byl uplne mimo. Ale normalne jsem sel spat a ona me dopredu volala, kdy mam jet. Jelikoz to bylo taky takto narazove 2-3× do mesice, tak s tim nebyl problem. Ze on nespi a jen dela sceny, tak je jeho problem. Asi zarli a mysli si, jak se tam za barem a na zachodech pelesi s hostama nebo nevim.

Kazdopadne, kdyz s tim ma problem at si najde brigadu on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9118
20.9.20 06:30

Tady se fakt nabízí otázka, jestli to dělá ze žárlivosti a nebo proto, že pro tebe musí jezdit. Já vědět, že mi někdo během noci bude volat, tak prostě neusnu ani náhodou. Můj manžel taky občas remcá, když mám směnu, musela jsem jít na malý úvazek do práce, abych mohla zůstat do 2 let dítěte na rodičáku, ale to je tak jediné co může. 6 hodin 5× v měsíci se prostě o dvě batolata zvládne postarat. Víš vůbec ten důvod, proč se tak chová? Jak se choval dřív, když si se chtěla jít někam pobavit nebo jen na kávu s kámoškou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1723
20.9.20 07:04
@Anonymní píše:
Teď jsem dojela z brigády a jsem hotova. Díky koronankrizi jsme museli hrabnout do železných zasob peněz a už jich moc nezbývá. Naskytla se mi brigáda tak jsem si po domluvě s mužem přijala. Jednou za 14dnu obsluha svatby nebo oslavy. Hned první akci mě bombardoval jak to vypadá, kdy půjdu Domů, jestli mě pustí dřív nebo až ve 2 jak slíbila (řekla pouze cca, nikdo neví jak budou lidi pařit).. cca 2hodiny jsem se mu neozvala a on hysterii proč mu neodpovídám, co se mi stalo a bla bla.. v půl 3jsem přijela a on čekal ve dveřích a vyptával se.. další víkend mi volali mimořádně, tak jsem to vzala, podobný scénář… Na tento víkend jsem měla napsanou a domluvenou šichtu ale už jsem si chtěla odpočinout tak jsem volala že bych to zrušila. Bohužel nikoho místo mě nesehnali tak jsem šla, doma peklo že chci chodit jen do práce, že nechci být se synem a manzelem, že si mám vybrat jestli chci být furt v práci nebo se synem a takové kecy. Úplně zbytečné kecy když věděl jak to je, že nikoho nesehnali a mě by svědomí nedovolilo říct nedojdu… Dnes od 2,hodin vyzvídá jak to vypadá, o půl 4 mu volán že uklizime že nejdřív za hodinu, už zase blbé kecy co to je za úlet že tak dlouho a bla bla.. po hodině mu volám ať vyjede, ještě jsme uklidili krabice od zákusků a on už troubil před hotelem v půl 5 ráno!!! Jako herdek tak jsem se před kolegy styděla že to bylo neskutečně!! A on si ani neuvědomuje co udělal a je mu to někde… V autě mi řekl že v 7 ráno jede pryč, že se musím postarat o malýho což je jasné, že on si potřebuje něcoo zařídit… Hrabe mě nebo se opravdu chová jako malé děcko??? Nepřijde mi tohle normální… Musela jsem se z toho vypsat protože je mi z toho opravdu zle… :-(

Tak ať začne víc vydělávat on a ty budeš moct být doma s dítětem.
Být tebou, tk se nenechám vyvážet a jedu si sama (Uber nebo taxi jestli neřídíš).
Trpubit v 5 hod. ráno před hotelem, to chce teda velkou dávku arogance vůči ubytovaným :zed: Úplně klidně ti přece může zavolat nebo prozvonit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7957
20.9.20 07:07

Mě bys štvala primárně ty. Tak manžel chodí přes týden do práce, o víkendu by se mohl vyspat, ale nemůže, protože ty neumís řídit. Tak si vem domu taxík. Jako aby on šel spát ve 22 a ve 2 ráno pro tebe musí dojet, to bych se na to vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
20.9.20 07:45

Já teda nesouhlasím s tím, ze by mu vadilo noční vyzvedavani. Kdyby se mu nechtělo v noci vstavat, tak bych očekávala, ze rekne, ať si vezmes taxi. Tohle je žárlivost, ze nejsi v noci doma. Ať si najde lepší práci on, ať teda nemusíš po nocích jezdit makat… jak to bylo dřív když jsi si třeba večer chtěla vyrazit s kamarádkou? Předpokládám ze taky problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11771
20.9.20 07:46
@karkarka píše:
Mě bys štvala primárně ty. Tak manžel chodí přes týden do práce, o víkendu by se mohl vyspat, ale nemůže, protože ty neumís řídit. Tak si vem domu taxík. Jako aby on šel spát ve 22 a ve 2 ráno pro tebe musí dojet, to bych se na to vyprdla.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 07:46

@cecetka řídím, ale druhé auto měla tchýně a on to první potřeboval… A čeká tak i když tam mám auto… Já taky pracuji normálně přes týden na plný úvazek a chtěla bych se vyspat, ale pokud chci něco vydělat tak musím něco obětovat. A může jít normálně spát, jak ho pak vzbudím jak bude potřeba

• Citovat
  • Nahlásit
3514
20.9.20 07:53
@karkarka píše:

To, co popisuješ, je za mě úplně normální chování v partnerském vztahu, když je třeba řešit blbou finanční situaci. Když jedou ze zásob, holt se musí oba kousnout - ona si našla brigádu, ze které profituje i on, on jí to usnadňuje, než se překlene tohle blbé období. Místo toho se on chová jako malý smrad a v pětráno troubí před hotelem. Taky by pán tvorstva mohl změnit práci a nosit domů více peněz, aby teda jednou za pár týdnů nemusel vyzvedávat ženu z brigády a hlídat svoje vlastní děti, když je ona pryč.

Vzít si zakladatelka taxíka, nejspíš projede podstatnou část toho, co vydělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13886
20.9.20 07:57
@Anonymní píše:
@cecetka řídím, ale druhé auto měla tchýně a on to první potřeboval… A čeká tak i když tam mám auto… Já taky pracuji normálně přes týden na plný úvazek a chtěla bych se vyspat, ale pokud chci něco vydělat tak musím něco obětovat. A může jít normálně spát, jak ho pak vzbudím jak bude potřeba

Nemůže mu vadit to, že se musí sám starat o dítě? Třeba se o něj nechce starat, ale než by to přiznal, tak se raději chová jako žárlivý blázen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama