Stydíte se za svoje tělo po dětech?

Anonymní
21.3.21 19:01

Stydíte se za svoje tělo po dětech?

Otázka je jasná - zejména na vás, co máte (jako já) hodně nedokonalé tělo po dětech, tzn. strie všude možně, povislá prsa, bradavky s viditelnými známkami kojení a hlavně visící břicho vzezření vyfouklého balónu :? (děti mám už celkem velké, není to tak, že bych porodila před pár měsíci, takže nedoufám, že se to ještě nějak spraví)

Sama se stydím hodně, před manželem to ještě zvládám, ale třeba v bazénu bych se před cizími lidmi nesvlékla, do sprch chodím, až když tam nikdo není, k bazénu jdu v ručníku. Pod oblečení nosím zásadně stahovací prádlo a hodně dobrou podprsenku.

Když si vzpomenu, jak jsem vypadala před dětmi, a porovnám to s tím, jak vypadám teď… měla jsem teď menší krizi s manželem a napadlo mě, že kdybychom se rozvedli, chtěla bych třeba ještě někdy nějakého chlapa. Jenže je pro mě naprosto nepředstavitelné, že bych se před někým svlékla. Bylo by vůbec možné, aby to nějakému chlapovi nevadilo? Vím, že je spousta obézních ženských, které mají normálně fungující vztahy, ale tohle poporodní tělo je podle mě jiný level než běžná obezita.

Máte to některá taky tak? Co s tím? Já se upínám k plastickým operacím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20671
21.3.21 19:06

Jestli tě to hodně trápí a snižuje ti to kvalitu života, tak na tu plastiku jdi. Proč si kazit další dny, na to jsme tu moc krátce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4194
21.3.21 19:10

Mám teda nedokonale tělo určitě… a nevadí mi to a ani se nestydím, ne ze bych se chtěla promenadovat, ale nemám s tím nějaký zásadní problém.

Proste beru to tak, ze jestli nemám pekne tělo, ale mám zdrave děti, je to daň, kterou jsem ochotna zaplatit :) já jsem šťastná, ze jsme zdraví. A asi to nebude lepší s tou postavičkou. Cvicim, jim zdrave, na plastiku bych nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
@Anonymní píše:
Otázka je jasná - zejména na vás, co máte (jako já) hodně nedokonalé tělo po dětech, tzn. strie všude možně, povislá prsa, bradavky s viditelnými známkami kojení a hlavně visící břicho vzezření vyfouklého balónu :? (děti mám už celkem velké, není to tak, že bych porodila před pár měsíci, takže nedoufám, že se to ještě nějak spraví)

Sama se stydím hodně, před manželem to ještě zvládám, ale třeba v bazénu bych se před cizími lidmi nesvlékla, do sprch chodím, až když tam nikdo není, k bazénu jdu v ručníku. Pod oblečení nosím zásadně stahovací prádlo a hodně dobrou podprsenku.

Když si vzpomenu, jak jsem vypadala před dětmi, a porovnám to s tím, jak vypadám teď… měla jsem teď menší krizi s manželem a napadlo mě, že kdybychom se rozvedli, chtěla bych třeba ještě někdy nějakého chlapa. Jenže je pro mě naprosto nepředstavitelné, že bych se před někým svlékla. Bylo by vůbec možné, aby to nějakému chlapovi nevadilo? Vím, že je spousta obézních ženských, které mají normálně fungující vztahy, ale tohle poporodní tělo je podle mě jiný level než běžná obezita.

Máte to některá taky tak? Co s tím? Já se upínám k plastickým operacím :oops:

a jak tě podporuje v tomhle manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448

Po druhém dítěti jsem zhubla 30kg a šla jsem na plastiku prsou. Už před dětmi jsem je měla obrovská a kojením skončila v pase. Jediné, co mu zůstalo, je bochan na břiše, ale ještě mi chybí tak cca 8kg do mé ideální váhy. Rodit jsem šla se 110 kg. Nikdy už to nebude jako dřív, ale strie beru jako upomínku na to, že jsem odnosila dvě úžasné děti :srdce: a věřím, že většina mužů tyhle drobné nedokonalosti přehlíží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
21.3.21 19:12
@Aduš8 píše:
Po druhém dítěti jsem zhubla 30kg a šla jsem na plastiku prsou. Už před dětmi jsem je měla obrovská a kojením skončila v pase. Jediné, co mu zůstalo, je bochan na břiše, ale ještě mi chybí tak cca 8kg do mé ideální váhy. Rodit jsem šla se 110 kg. Nikdy už to nebude jako dřív, ale strie beru jako upomínku na to, že jsem odnosila dvě úžasné děti :srdce: a věřím, že většina mužů tyhle drobné nedokonalosti přehlíží

samozřejmě, tohle řeší jenom v životě blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
21.3.21 19:13

Těhotenství s tělem zamava, s některým více, s některým méně.

Tak v tvém případě asi více. Myslím si, že by plastika mohla pomoci tělu, ale pripadne mi, že i vnímání těla by potřebovalo pomoci. Nedávno jsem poslouchala toto https://wave.rozhlas.cz/…ne-s-8418998

Mohlo by to pomoci trochu najít v duši mír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542

Abych byla upřímná, některé věci mi vadí a až se rozhodneme, že další děti už ne, tak o plastice uvažuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9403

Jop. Doma to ted balancuje na hrane rozchodu a ja mam dost hruzu, ze pokud se rozejdeme, zustanu uz navzdycky sama. Protoze spousta toho jde zhubnout, myslim, ze nejsem uplne oskliva, ale ta prsa jsou des. :( A pochybuju, ze by to jinej chlap byl schopen zkousnout, zvlast, kdyz mam hnusny prsa po detech nekoho jinyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
21.3.21 19:18

Když jsem byla mladá a blbá, tak jsem se styděla. Při pohledu na fotky si říkám, jak mi to před 10 nebo 20 lety slušelo. Teď jsem 40+ a mám se ráda i s kilama navíc a dalšími nedokonalostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
21.3.21 19:20
@sakota píše:
Jop. Doma to ted balancuje na hrane rozchodu a ja mam dost hruzu, ze pokud se rozejdeme, zustanu uz navzdycky sama. Protoze spousta toho jde zhubnout, myslim, ze nejsem uplne oskliva, ale ta prsa jsou des. :( A pochybuju, ze by to jinej chlap byl schopen zkousnout, zvlast, kdyz mam hnusny prsa po detech nekoho jinyho.

To je blbost, chlap to zkousne v pohodě, ale ty nejsi v pohodě. Jestli tě do ní dostane plastika a nový pěkný prsa, tak proč do toho nejít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
21.3.21 19:21

@sakota já ti řeknu jen jedno. Jdi do toho :palec: já se bála, jak se budu cítit a od začátku mi to přišlo úplně přirozený. A to jsme šla z velikosti 85I-J na 85C-D. Bolesti nebyly téměř žádné, malinko to zlobil při hojení, ale prsa mám krásná. Jizvy krásně blednou a manžel je nadšený. Jediné, čeho lituji, že jsme to neudělala dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
21.3.21 19:23
@divine woman píše:
Když jsem byla mladá a blbá, tak jsem se styděla. Při pohledu na fotky si říkám, jak mi to před 10 nebo 20 lety slušelo. Teď jsem 40+ a mám se ráda i s kilama navíc a dalšími nedokonalostmi.

já myslím, že ony ženy si myslí, že chlap v životě touží po vyšperkovaných modelkách, ale ona pravda je někde jinde. :kytka:Spíš vidím problém v tom, že jejich partneři nejsou schopni je podržet a pomoct jim, když s tímhle mají trable.

Příspěvek upraven 21.03.21 v 19:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
21.3.21 19:24

Já mám možná štěstí, že novodobý ideál krásy jsem nesplňovala nikdy, takže jsem o tolik zase nepřišla. Ale vak na břiše jsem teda neměla nikdy a pěkně mě to štve. Zůstal mi po třech císařích převis a hnusná jizva a silně zvažuju abdominoplastiku. Ale zase bych do té doby chtěla zhubnout na svou normální váhu. Bohužel ale beru antidepresiva a kila se mě drží jak přibitá. Takže je to vše v rámci úvah.
Kdyby mi spadly prsa někam hluboko, tak bych bez uzardění na plastiku šla. Samozřejmě ani ty moje už nejsou, co bývaly, ale mnohem víc mě trápí to břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 19:26
@terien píše:
Jestli tě to hodně trápí a snižuje ti to kvalitu života, tak na tu plastiku jdi. Proč si kazit další dny, na to jsme tu moc krátce ;)

Mám to v plánu, ale chci jít, až si budu jistá, že už žádné další dítě nebude. Dávám tomu ještě tak tři roky, pokud to do té doby nebude (ať už proto, že se nerozhodneme do dalšího jít, nebo proto, že se rozhodneme a nepůjde to), tak na plastiku určitě půjdu. Ale nebude to hned.

Jinak souhlasím a jsem ochotná nechat na té klinice balík 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat