Stydlivost k muži

Anonymní
5.1.21 21:40

Stydlivost k muži

Ahoj holky potřebují poradit nevím jak se z toho dostat ven. před nějakým časem se nastěhoval do stejneho města jeden muž. už Od prvního setkání jsme po sobě pokukovaly jenze je o 20let starší. cele dva roky si me denno denně prohlížel a já jeho. Jenže se to prohlubovalo dal a dal a já knemu začala něco cítit. nikdy jsme spolu nemluvily jen hrály oční flirt. když jsem chodila wen chodil přesně tam kam já i v tu stejnou dobu proste chtěl byt tam kde jaa. jenže já SSE ho začala hrozné stydět tak ze když ho widim nemůžu ani dýchat ani z jeho strany není ve svy kůži když me vidí neudrží oční kontakt a je takový jako kdyby SS proste bal nebo spise styděl to zneho cítím. já nevím zda ho oslovit nebo ne nejsem divná ze ne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.1.21 21:41

Je možné ze ten muž ke mne taky něco cítí?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:55

Proč se bojí toho očního kontaktu? Holky je pravda ze oči mluví za vše

• Citovat
  • Nahlásit
981
5.1.21 22:05

Nechce te. A az zjisti, ze jsi troll a pises dvojite w misto jednoducheho, nebude te chtit uz “wubec” :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 22:07

😀 mas asi nuduu ze 😀

• Citovat
  • Nahlásit
2071
5.1.21 22:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebují poradit nevím jak se z toho dostat ven. před nějakým časem se nastěhoval do stejneho města jeden muž. už Od prvního setkání jsme po sobě pokukovaly jenze je o 20let starší. cele dva roky si me denno denně prohlížel a já jeho. Jenže se to prohlubovalo dal a dal a já knemu začala něco cítit. nikdy jsme spolu nemluvily jen hrály oční flirt. když jsem chodila wen chodil přesně tam kam já i v tu stejnou dobu proste chtěl byt tam kde jaa. jenže já SSE ho začala hrozné stydět tak ze když ho widim nemůžu ani dýchat ani z jeho strany není ve svy kůži když me vidí neudrží oční kontakt a je takový jako kdyby SS proste bal nebo spise styděl to zneho cítím. já nevím zda ho oslovit nebo ne nejsem divná ze ne

Nedivím se, že není ve své kůži, když na něj už dva roky den co den čumí nějaká praštěná holka… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 22:18

Holky ja chtěla pomoct a ne aby jste byly takový. tak když te ten chlap furtt sváděl a došlo to do takového stadia ze jsem se zamilovala

• Citovat
  • Nahlásit
981
@Moringa píše:
Nedivím se, že není ve své kůži, když na něj už dva roky den co den čumí nějaká praštěná holka… :lol:
:palec: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
@Anonymní píše:
Holky ja chtěla pomoct a ne aby jste byly takový. tak když te ten chlap furtt sváděl a došlo to do takového stadia ze jsem se zamilovala

Prosim, popis jak te svadel. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
5.1.21 22:19

Touha na prvni pohled. Neplest s laskou prosim. Zasoulozte si a bude dobre. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 22:21

😀 tak tebe nikdy chlap nesvadel? Očima 😀 zasoulouzit 😀 ty jdeš nato jedna dvě 😀je ženatý 😀 a o 20let starší 😀

• Citovat
  • Nahlásit
981
5.1.21 22:24
@Anonymní píše: 😀 tak tebe nikdy chlap nesvadel? Očima 😀 zasoulouzit 😀 ty jdeš nato jedna dvě 😀je ženatý 😀 a o 20let starší 😀

To te nesvadel. :D To se na tebe podival. Ver mi, kdyby nejaky kontakt chtel, tak by ten kontakt byl. A jestli je zenaty a o dvacet let starsi, tak to neres uz vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 22:25

Já jsem tu dnes poprvé 😀ale jako jinak dobry vy jste asi dobre už zajety 😀 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 22:27

😀achjo tak jiné je když se podivas na člověka normálně a ne tak že ho slikáš očima 😀

• Citovat
  • Nahlásit
981
5.1.21 22:28
@Anonymní píše: 😀achjo tak jiné je když se podivas na člověka normálně a ne tak že ho slikáš očima 😀

Pravda, “slikat” neumim.

Nicmene mas utkvelou predstavu, pust to z hlavy, nikdo te dva roky nechce a tajne po tobe netouzi :D Tak to nechodi. A uz vubec u starsich zenatych chlapu. :P Hledej jinde.

Příspěvek upraven 05.01.21 v 22:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat