Styk dětí s mým novým přítelem

1921
15.3.16 10:43

Styk deti s mym novym pritelem

Ahoj. Jsem v rozvodovem rizeni, upravu pece o deti jeste nemame vyresenou, snad bude rozhodnuto na pristim stani. Mam noveho pritele, se kterym se ja i deti spolecne obcas stykame (vecere, vylet…) deti se stykanim souhlasi, maji pritele rady, berou ho jen jako meho kamarada. Kdyz by si manzel stezoval treba na OSPODu, ze si nepreje, aby se deti do rozvodu s nekym stykaly, muze mi to zakazat? Moje advokatka v tom problem nevidi, aby se s novym pritelem deti vidaly, ale socialni pracovnice to muze videt jinak. Nevite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78637
15.3.16 10:44

@janet9 Nemůže ti zakázat stýkat se s nikým, snad s vyjímkou toho, kdyby dotyčný ohrožoval ty děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14691
15.3.16 10:47

Jako že by si manžel vydupal abys šla do kláštera? tak byly takové doby, ale to ten manžel obvykle býval českým panovníkem. I na OSPODU mají snad rozum, akorát samozřejmě nesmí manžel dokázat, že je to dětem nebezpečný týpek, ale to snad nehrozí. Neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
15.3.16 10:50

Nemusíš se bát. Na to právo nemá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bora-Bora
15.3.16 10:57

@janet9 Měla jsem to stejně a budoucí exmanžel nemůže nic, neboj se. Rozvod se může táhnout i několik let a je vysoce nepravděpodobné, že byste oba žili v celibátu.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
628
15.3.16 10:59

No, kolikrát tady čtu, že ženský nechcou, aby se jejich děti stýkaly s novýma ženskejma svých ex mužů… A ostatní zdejší ženy to mnohdy schvalují, protože by nextky měly špatný vliv na dětičky.
Ale jak jde o nové chlapy, tak je všechno v pořádku - nikdy mě to nepřestane udivovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bora-Bora
15.3.16 11:02
@Katche píše:
No, kolikrát tady čtu, že ženský nechcou, aby se jejich děti stýkaly s novýma ženskejma svých ex mužů… A ostatní zdejší ženy to mnohdy schvalují, protože by nextky měly špatný vliv na dětičky.
Ale jak jde o nové chlapy, tak je všechno v pořádku - nikdy mě to nepřestane udivovat…

Já s exmanželovo přítelkyní problém nemám a nikdy jsem neměla, ani v období rozvodu. Ale možná je to tím, že já byla iniciátorem rozvodu :nevim:

A víš, on na netu anonymně je každej chytrej, ale v reálu bude každá jednat jinak, a tak je to se vším

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
78637
15.3.16 11:06

@Katche A kde bereš tu jistotu, že zde odpovídají ty samé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
15.3.16 11:17

Neboj. Nema právo ti zakazovat se s nekym vidat. Ani kdyz jsi s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26506
15.3.16 11:31

Můj to taky zkoušel..vtloukat mi, že nechce aby se vídali, že nechce aby ho někdo nahrazoval, že by se mělo počkat dva roky po rozchodu..no tak nehrotila jsem to, ale ani jsem ho neposlechla. Nemá na to právo. Je to výhradně na tobě, s kým trávíš ty a děti čas.
Naopak to platí taky, ani žena nemůže zakázat chlapovi, aby bral dítě ke své nové přítelkyni, ačkoli se jí to nemusí líbit. Každý rodič se nerad dělí o dítě, a špatně snáší konkurenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70861
15.3.16 11:59

Ne, nemůže s tim dělat nic.
my jsme se naštěstí oba s manželem dohodli, že dětemdáme čas ) on se chvíli cukal). Ted se po 9m po rozchodu sezamujou s milenkou. Já to měla v plánu taky po pár měsících pomalu začít s mým chlapem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1921
15.3.16 12:19

On nechce aby ty deti byly v kontaktu s nekym jinym. Je jim 5 a 9 let. Nez nekam jdeme, tak se jich zeptam, jestli chteji. Zadne trauma nebo tak z toho nemaji, naopak jsou rady. Ale tak budouci ex muze na OSPODu navykladat kde co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
15.3.16 12:25
@Katche píše:

Jé, to bylo první, co mě napadlo :mrgreen: @janet9 a proč se rozvádíte? Jenom pro zajímavost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70861
15.3.16 12:30
@Katche píše:

ne, já to tak mám na obě strany. :nevim: ty děti ty nové partnery nepotřebujou. potřebuju ho já. a pokud mám tu možnost, tak se s ním vidím bez dětí. Já myslím, že se to do budoucna vyplatí, že se dětem dá čas na to vůbec zpracovat odloučení rodičů a pak až do toho tahat další lidi.
Nechci fakt bránit styků dětí s novým partnerem na věky, ale má to svůj čas. Nevidím problém to pár měsíco vydržet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
15.3.16 12:43
@janet9 píše:
Ahoj. Jsem v rozvodovem rizeni, upravu pece o deti jeste nemame vyresenou, snad bude rozhodnuto na pristim stani. Mam noveho pritele, se kterym se ja i deti spolecne obcas stykame (vecere, vylet…) deti se stykanim souhlasi, maji pritele rady, berou ho jen jako meho kamarada. Kdyz by si manzel stezoval treba na OSPODu, ze si nepreje, aby se deti do rozvodu s nekym stykaly, muze mi to zakazat? Moje advokatka v tom problem nevidi, aby se s novym pritelem deti vidaly, ale socialni pracovnice to muze videt jinak. Nevite?

ne, nemůže Ti nic takového nařizovat. Je na Tvém uvážení, koho k dětem pustíš. Předpokládá se, že máš tolik rozumu, aby to pro ně bylo přínosem ;) ;) nenech se otrávit, nemá Ti do toho co mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat