Styk před menstruaci s 2 muži a menstruace nepřišla

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 19:41

Styk před menstruaci s 2 muži a menstruace nepřišla

Ahoj, jsem hrozně hloupá, ale bohužel stalo se. Rozešli jsme se s přítelem, já se opila a měla jsem pohlavní styk s jedním kolegou, bylo to s kondomem, on si je jistý, že nic nešlo ven. Ale každopádně týden po jsem měla styk s přítelem, se kterým jsme se zase usmířili. Byl to styk nechraněny a několikrát.

Styk s kolegou byl 26.12. chráněny. Styk s přítelem nechráněný byl 31 až 1.1. Dostat jsem to měla 3.1., nedostala jsem to.

Test z moči negativni, test z krve 4.1. negativní.

Je velká pravděpodobnost, že bych s kolegou být těhotná neměla, když byl styk chráněny, ale radši proto jsem šla na test v úterý, že by to už mělo být vidět podle krve. Každopádně výsledek byl negativni. Kdyby dítě bylo přítele, tak by to ještě vidět asi nebylo, že? Menstruace totiž pořád nepřišla a já jsem na sebe hrozně naštvaná.

Otázka je, myslíte že jsem otěhotněla s přítelem pár dní před menstruací, I když test z krve byl negativní v úterý?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
762
6.1.22 19:57

Pokud mas test negativni, tak tehotna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
6.1.22 20:02

No tak dva testy jsou negativní, tak jaké dítě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
6.1.22 20:05

No těhotná nejsi :mrgreen:
Ale vidím ty přítelovi parohy až sem :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11450
6.1.22 20:09

Pokud bys otěhotněla ze sexu 31.12. neno 1.1., tak 4.1 test nic neukáže.,Musíš prostě počkat, jestli ms dorazí nebo test zopakovat za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66392
6.1.22 20:21

Vzdyt těhotná nejsi… Tak co řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
6.1.22 20:22

@martina.se ať se zeptá přítele :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
6.1.22 20:29

Jaké dítě? Testy negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 20:32

Jen si nejsem jistá, zda by byl test pozitivní dle krve po 10 dnech s kolegou nebo po 5 dnech s přítelem? Není to moc brzo? Ukázalo by se to podle krve?

• Citovat
  • Nahlásit
3130
6.1.22 20:47

Jako jo, negativní test = nejsi těhotná. Ale ze sexu 31.1. nebo 1.1. bys 4.1. fakt pozitivní test neměla. To je dost na hraně I na toho 26.12. Takže prostě čekej, udělej si test nejdřív za týden, pokud menstruace porad nedorazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15722
6.1.22 21:13

Takhle - v zivote se mi jednou jedinkrat zpozdila MS z jineho duvodu nez z tehotenstvi, a to kdyz jsem se po 9r rozesla s pritelem - asi stres :nevim:. Taky uz jsem se desila, ze mam darecek na rozloucenou.

Nicmene na pozitivitu testu je na hrane i styk 26.12., ja s prvnim ditetem styk 3. a 4. v mesici a test jsem si delala 23. a negativni a pak az 27. a to uz byl silne pozitivni. (MS jsem cekala okolo 21.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat