Styk s ním nestojí za nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:48
Styk s ním nestojí za nic

Holky připadám si jak Zoufalka :roll: a upřímně mne to celé už přestává bavit. 3/4 roku jsem s chlapem (ano, chlap, žádný cucak, žádné 20 létě ucho…), který neměl dlouho s. x

Doma mu to neklapalo, rozvedli se a prý spolu nespali. Začátky byly stejné jako teď: rychlovka, styk jako takový jestli trvá minutu, dvě??? Po vyvrcholení, které neprodlouží, se mu podruhé nepostaví 8o

Všimla jsem si, že když jsme se viděli častěji, milovali častěji najednou problém nebyl… Nebo byl, ale vydržel delší dobu a já z toho něco měla.

Teď nemám nic, dokonce měl párkrát i problém s erekcí. Selhal. Teď tu vedle něj letím, po rychlovce. Objímá mě, chrupka si vedle mě… A mě se chce brečet, ale i křičet. Nevím. Ptal se mě co mi je??? A já mu to nedokázala říct. Nevím jak.

Nechci se ho dotknout, ale zároveň už ne i opustí láska k němu…

Orál byl z jeho strany mne. Jednou..na začátku. Jinak pořád dokola, polibky, hlazení, sem tam líbání prsou a hned styk. :roll:

Na toto nemám

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3970 příspěvků 08.07.19 15:50

Tak odpovedela sis na konci sama :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 08.07.19 15:50

Já bych mu to rekla :nevim: jak jinak to chceš řešit

Janli
Echt Kelišová 9843 příspěvků 08.07.19 15:50

Tak ho vyměň. Pokud je to takový problém na začátku, rozhodně se to zázrakem nezlepší.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 08.07.19 15:53

No, my to tady urcite vyresime… Nechces mi dat jeho cislo? Ze bych mu trebas zavolala? 8)

Karleon
Kelišová 5785 příspěvků 08.07.19 15:58

Tak spolu začněte žít, budete spolu častěji a bude po problému?

cocomoon
Kecalka 386 příspěvků 08.07.19 15:59

Aneb když ženská opět čeká, že chlap umí číst myšlenky.

Fikcia
Kecalka 254 příspěvků 08.07.19 16:01

Po sexu píšeš na e-mimino? No to jo no… to už musí stát sex za nic, mně by po sexu nenapadlo psát na e-mimino. Nemá třeba nějaké problémy? Nebo to je dlouhodobějšího rázu. Možná má rád rychlovky a pokud máte odlišné představy o sexu, tak to těžko sladíte, pokud ty jsi na dlouhé milování a on ne. Anebo to chce trpělivost z tvé strany. Anebo si najdi někoho, kdo ti vyšuká mozek z hlavy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 16:01

Holky vím, že to nevyřešíte. Ale jde o to, že s tímhle jsem se nikdy nesetkala 8o a nevím jak to říct, abych neublížila… On je jinak skvely, rozumíme si, jsme spolu rádi. Ale že se u nic nemám a musím si to pak dělat sama… Dnes jsem se nachytala, že mne ani nebavilo jeho líbání, hlazení. Což se mi nikdy nestalo a pak po TOM jeho vystoupení jsem se od něj odtáhla a přemýšlela jestli si že ne dělá srandu nebo to myslí vážně. Sám řekl, že ví, že byl rychle :roll: a nic, přituli se ke mě, obejme mě a plánuje jak mi pomůže na bytě a pojedeme na výlet 8o :think:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44895 příspěvků 08.07.19 16:02
@cocomoon píše:
Aneb když ženská opět čeká, že chlap umí číst myšlenky.

A co ti pomůže, když nemá výdrž mu to říkat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 16:02

@Fikcia Asi by ti styk, který trvá minutu, dvě taky nevyhovoval. Pochybuji. Neřeknu sen tam rychlovku. Ale ne pokaždé ve stejném duchu…

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44895 příspěvků 08.07.19 16:03
@Anonymní píše:
Holky vím, že to nevyřešíte. Ale jde o to, že s tímhle jsem se nikdy nesetkala 8o a nevím jak to říct, abych neublížila… On je jinak skvely, rozumíme si, jsme spolu rádi. Ale že se u nic nemám a musím si to pak dělat sama… Dnes jsem se nachytala, že mne ani nebavilo jeho líbání, hlazení. Což se mi nikdy nestalo a pak po TOM jeho vystoupení jsem se od něj odtáhla a přemýšlela jestli si že ne dělá srandu nebo to myslí vážně. Sám řekl, že ví, že byl rychle :roll: a nic, přituli se ke mě, obejme mě a plánuje jak mi pomůže na bytě a pojedeme na výlet 8o :think:

Tak on je spokojenej, co bys chtěla víc :D

Příspěvek upraven 08.07.19 v 16:03

Fikcia
Kecalka 254 příspěvků 08.07.19 16:03
@Anonymní píše:
Holky vím, že to nevyřešíte. Ale jde o to, že s tímhle jsem se nikdy nesetkala 8o a nevím jak to říct, abych neublížila… On je jinak skvely, rozumíme si, jsme spolu rádi. Ale že se u nic nemám a musím si to pak dělat sama… Dnes jsem se nachytala, že mne ani nebavilo jeho líbání, hlazení. Což se mi nikdy nestalo a pak po TOM jeho vystoupení jsem se od něj odtáhla a přemýšlela jestli si že ne dělá srandu nebo to myslí vážně. Sám řekl, že ví, že byl rychle :roll: a nic, přituli se ke mě, obejme mě a plánuje jak mi pomůže na bytě a pojedeme na výlet 8o :think:

Hm, sex vo vztahu je důležitý. Pokud tě to nebaví a cítíš to dlouhodobě, asi to ani časem nebude lepší.

zoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 08.07.19 16:10

Jú to bych chtěl umět udělat se za minutu. Já se s tím vždycky crcám strašně dlouho. Dobře on 8) Z reprodukčního hlediska je samec alfa, má největší šanci oplodnit co nejvíce samic za krátkou dobu aniž by mu hrozilo nebezpečí. Ty nejsi ráda?

Lioness34
Závislačka 2824 příspěvků 08.07.19 16:14
@Anonymní píše:
@Fikcia Asi by ti styk, který trvá minutu, dvě taky nevyhovoval. Pochybuji. Neřeknu sen tam rychlovku. Ale ne pokaždé ve stejném duchu…

Heled a co mu říct narovinu Heled jardo jsi super chlap ale mě tohle už leze na nervy… já z toho nic nemám a uz mě vytaci. Fakt mě to nebaví…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Váš příspěvek
Reklama