Styk za přítomnosti matky a neustále diktovani podmínek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 14:45
Styk za přítomnosti matky a neustále diktovani podmínek

Ahoj, předběžným opatřením mi byl stanoven styk za přítomnosti matky. Se synem jsem se rok neviděl, protože mi to matka dítěte pořád komplikovala. V rozhodnutí je že si malého převezmu v místě jejich bydliště (ovšem oni tam nebydlí, matka tam má jen trvalý pobyt) q tam ho taky pak matce předám, qle že styk je za přítomnosti matky. Tento víkend tam mám jet poprvé a matka dítěte si zase vymyslela, že dítě je po nemoci a že tudíž ten styk musí být v místě jejího trvalého pobytu, tudíž u její matky doma. Její matka mě nenávidí a dávala mi to dost najevo, takže si nepřeji její přítomnost, ale se stykem u ní doma v zájmu malého souhlasím, i kdyz si myslím, že mi o nemoci lže jako vždy. Řekla mi, že její matka u toho prostě bude. Mohl by mi někdo poradit co mám dělat? Může tohle udělat, když v rozhodnutí je, že si malého převezmu za její přítomnosti a pak ho po dvou hodinách zase privedu? Chci se s malým poprvé vidět v klidu a ne takhle. Nutno podotknout, že matka si vydupala u soudu pouze dvouhodinový styk jednou za 14 dní a já to k nim mám 3 hodiny cesty… Nesouhlasil jsem s její přítomností, ale v zájmu malého (čtyři roky) jsem na to přistoupil, když na mě není zvyklý, protože bývalá partnerka mi styk neumoznila a malý na mě zapomněl, ale tohle mi z její strany už přijde přes čáru… :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 14:52
@Anonymní píše:
Ahoj, předběžným opatřením mi byl stanoven styk za přítomnosti matky. Se synem jsem se rok neviděl, protože mi to matka dítěte pořád komplikovala. V rozhodnutí je že si malého převezmu v místě jejich bydliště (ovšem oni tam nebydlí, matka tam má jen trvalý pobyt) q tam ho taky pak matce předám, qle že styk je za přítomnosti matky. Tento víkend tam mám jet poprvé a matka dítěte si zase vymyslela, že dítě je po nemoci a že tudíž ten styk musí být v místě jejího trvalého pobytu, tudíž u její matky doma. Její matka mě nenávidí a dávala mi to dost najevo, takže si nepřeji její přítomnost, ale se stykem u ní doma v zájmu malého souhlasím, i kdyz si myslím, že mi o nemoci lže jako vždy. Řekla mi, že její matka u toho prostě bude. Mohl by mi někdo poradit co mám dělat? Může tohle udělat, když v rozhodnutí je, že si malého převezmu za její přítomnosti a pak ho po dvou hodinách zase privedu? Chci se s malým poprvé vidět v klidu a ne takhle. Nutno podotknout, že matka si vydupala u soudu pouze dvouhodinový styk jednou za 14 dní a já to k nim mám 3 hodiny cesty… Nesouhlasil jsem s její přítomností, ale v zájmu malého (čtyři roky) jsem na to přistoupil, když na mě není zvyklý, protože bývalá partnerka mi styk neumoznila a malý na mě zapomněl, ale tohle mi z její strany už přijde přes čáru… :,( :,(

Promiň,že ti nic neporadím,ale nechápu,kde se tohle v ženách bere. Já kdybych se někdy rozešla se svým mužem,jakože doufám,že ne,nikdy v životě by mě nenapadlo takhle škodit dětem. Ty ženy si neuvědomují,že neubližují mužům,ale dětem,které jsou brané jako rukojmí. Je mi z toho smutno. Držím ti palce,to je tak jediné,co můžu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50675 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj, předběžným opatřením mi byl stanoven styk za přítomnosti matky. Se synem jsem se rok neviděl, protože mi to matka dítěte pořád komplikovala. V rozhodnutí je že si malého převezmu v místě jejich bydliště (ovšem oni tam nebydlí, matka tam má jen trvalý pobyt) q tam ho taky pak matce předám, qle že styk je za přítomnosti matky. Tento víkend tam mám jet poprvé a matka dítěte si zase vymyslela, že dítě je po nemoci a že tudíž ten styk musí být v místě jejího trvalého pobytu, tudíž u její matky doma. Její matka mě nenávidí a dávala mi to dost najevo, takže si nepřeji její přítomnost, ale se stykem u ní doma v zájmu malého souhlasím, i kdyz si myslím, že mi o nemoci lže jako vždy. Řekla mi, že její matka u toho prostě bude. Mohl by mi někdo poradit co mám dělat? Může tohle udělat, když v rozhodnutí je, že si malého převezmu za její přítomnosti a pak ho po dvou hodinách zase privedu? Chci se s malým poprvé vidět v klidu a ne takhle. Nutno podotknout, že matka si vydupala u soudu pouze dvouhodinový styk jednou za 14 dní a já to k nim mám 3 hodiny cesty… Nesouhlasil jsem s její přítomností, ale v zájmu malého (čtyři roky) jsem na to přistoupil, když na mě není zvyklý, protože bývalá partnerka mi styk neumoznila a malý na mě zapomněl, ale tohle mi z její strany už přijde přes čáru… :,( :,(

Těžko radit. Upřímě řečeno, má tě v hrsti. Asi bych v tédle situaci nedělala cuky a přizpůsobila tě. Dítě tě nezná a upřímě, tvůj vztah s dítětem je na matce značně závislý.

Není náhodou tvoje ex Slovenka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 15:52
@Lama Lama píše:
Těžko radit. Upřímě řečeno, má tě v hrsti. Asi bych v tédle situaci nedělala cuky a přizpůsobila tě. Dítě tě nezná a upřímě, tvůj vztah s dítětem je na matce značně závislý.Není náhodou tvoje ex Slovenka?

Ano, je Slovenka. Ale já se přizpůsobuji opravdu ve všem a tohle už je úplně za hranou.. Chci se s malým vidět v klidu. Vydupala si, že u styku nesmí být nikdo z mého okolí, ale ona tam bude mít svou matku? Není to trochu nefér? Bojím se, že si pak něco vymyslí a bude mít tudíž světka - svou matku…

lolink
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 07.02.19 15:59
@Lama Lama píše:
Těžko radit. Upřímě řečeno, má tě v hrsti. Asi bych v tédle situaci nedělala cuky a přizpůsobila tě. Dítě tě nezná a upřímě, tvůj vztah s dítětem je na matce značně závislý.Není náhodou tvoje ex Slovenka?
:mrgreen: :mrgreen: vzdycky je to slovenka
Lama Lama
Hvězda diskuse 50675 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 16:15
@Anonymní píše:
Ano, je Slovenka. Ale já se přizpůsobuji opravdu ve všem a tohle už je úplně za hranou.. Chci se s malým vidět v klidu. Vydupala si, že u styku nesmí být nikdo z mého okolí, ale ona tam bude mít svou matku? Není to trochu nefér? Bojím se, že si pak něco vymyslí a bude mít tudíž světka - svou matku…

No a proč tam potřebuješ montovat nextku?

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 07.02.19 16:22
@carola píše:
Promiň,že ti nic neporadím,ale nechápu,kde se tohle v ženách bere. Já kdybych se někdy rozešla se svým mužem,jakože doufám,že ne,nikdy v životě by mě nenapadlo takhle škodit dětem. Ty ženy si neuvědomují,že neubližují mužům,ale dětem,které jsou brané jako rukojmí. Je mi z toho smutno. Držím ti palce,to je tak jediné,co můžu.

Známe jenom verzi otce…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 16:27
@Lama Lama píše:
No a proč tam potřebuješ montovat nextku?

Já o nextce nic neříkal… Matka dítěte při každém styku byla vůči mně vulgární, tak jsem tam chtěl třeba svého bratra nebo kamaráda nebo ospod, aby matka nebyla vulgární.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 16:29
@ivašot. píše:
Známe jenom verzi otce…

Další feministka, která si myslí, že je špatný vždy jen chlap? Já se ptal na to, jestli na to má matka právo, když mi ho má předat.. Na nic jiného..

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 16:29
@ivašot. píše:
Známe jenom verzi otce…

To je pravda.

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 07.02.19 16:35
@Anonymní píše:
Další feministka, která si myslí, že je špatný vždy jen chlap? Já se ptal na to, jestli na to má matka právo, když mi ho má předat.. Na nic jiného..

Feministka nejsem ani náhodou. Ale ve svém věku jsem už dávno pochopila, že na to, aby sis udělal trochu obrázek o pravdě, je v těhle záležitostech potřeba slyšet verze z obou stran.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 16:41
@ivašot. píše:
Feministka nejsem ani náhodou. Ale ve svém věku jsem už dávno pochopila, že na to, aby sis udělal trochu obrázek o pravdě, je v těhle záležitostech potřeba slyšet verze z obou stran.

To v každém případě,ale na druhou stranu,i kdyby mezi nima bylo cokoliv,dítě by to nemělo nijak odnášet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:01
@carola píše:
To v každém případě,ale na druhou stranu,i kdyby mezi nima bylo cokoliv,dítě by to nemělo nijak odnášet.

Přesně tak. Já jsem ji ale opravdu nic neudělal. Jen chci malého vidět za její přítomnosti, ale chci, aby to bylo v klidu bez její nenávistivé matky…

unuděná
Kelišová 5908 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 18:08

Ja bych pozadala pracovnici ospodu,aby sla s tebou (pokud je to mozne..nevim).Tak by te nevyhodili a kdyby,mas ociteho svedka,jak se matka chova.Drzim pesti,at uz je pravda na kterekoli strane,nejvic to odnasi to dite,a pokud budete schopni se jakkoli domluvit,bude to skvely krok kupredu.

Míša213
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 07.02.19 18:12

Pokud se nemylim tak co je soudne rozhodnute, s tim ona nic neudela. Normalne bych zasla na ospod, ze uz jakou dobu dela problemy a ze chci castejsi kontakt. Todle nepochopim toto chovani. Penize na dite urcite chce, ale kontakt to uz ne. Drzim palce at to dobre dopadne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >