Stýkání se v rodině v době nouzového stavu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
48887
25.1.21 15:36
@Bábrdl píše:
Tobě v tomhle politika vymyla, dříve velmi dobrý analytický, mozek. :,( :,( Vím, že tě to asi načuří, ale je to pro mne stejné zklamání, jako když mi doktorka, které jsem důvěřovala, najednou začne nabízet homeopatika.Kvůli své averzi k vládě jsi schopná samu sebe přesvědčit, že respirační virus má přirozené reprodukční číslo 1 až 1,5 a že je úplně normální přesáhnout kapacity JIP a vozit pacienty armádními vrtulníky :,( A že zdravotnictví nemůže zklabovat, protože se to „ještě nikdy nestalo“. :,(

Ale prosimtě :roll:
Volné místo na jip sem mimo kovid sháněla 4 hodiny běžně. Vrtule se na převozy používají taky normálně, asi mi nějak uniká smysl problému.
Nepotřebuju se o ničem přesvědčovat z nějaké nenávisti k vládě :roll: Já jen tvrdím, že to jsou neschopní nýmandi a jediné, co jim dokonale vyšlo, je hodit vinu na lidi.

A já netvrdím, že zdravotnictví nemůže zkolabovat, protože se to ještě nikdy nestalo PRostimě aspoň argumentuj férově a nevkládej mi do klávesnice svoje doměnky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5781
25.1.21 15:59

@Bábrdl ale vždyť pacienti se běžně převážeji mezi špitály i bez covida. Stává se běžně, že jsme potřebovali přeložit dítě na jip, ale neměli místo, tak se vezlo do motola nebo třeba do Varů. Nedávno nám letěl extrémní nedonosenec místo do Plzně kde neměli místo na NEO Jip až do Budějovic. To se děje furt, akorát holt to není s kolonou novinářů a v přímým přenosu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30220
25.1.21 18:56

Pacienti se normálně převážejí, nijak to nesouvisí s tím, že v Karlovarském kraji máme 3% JIPek volných, to je taky normální a běžně se to stává. Prostě všechno je normální. No tak to je fajn.

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/…luzkove-pece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48887
25.1.21 19:04
@Bábrdl píše:
Pacienti se normálně převážejí, nijak to nesouvisí s tím, že v Karlovarském kraji máme 3% JIPek volných, to je taky normální a běžně se to stává. Prostě všechno je normální. No tak to je fajn.https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/…luzkove-pece

Ano, lidi se bezne prevazi sanitama i vrtulnikem. Bez kovidu. Nekolik hodin shanim intenzivni luzko. Bez covidu. Personal je chtonicky pretezovany. Bez covidu. No a ted to holt nekde vybublalo na povrch.
V Italii odmitli v nejpretizenejsim spitale 3 pacienty, doktori nemeli prescasy. Podle toho my mame italsky scenar co sem zacala delat ve zdravotnictvi.
A Varskou nemocnici mi nezminuj, tam je stesti narazit na nekoho, kdo nemluvi rusky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5781
25.1.21 19:30

@Bábrdl nikdo nepopírá, že ti lidi tam jsou, že někde nárazově bude zrovna narváno. Ale největší problém je nedostatek zdravotníků, který tu ale je léta a nikdo to neřešil. Trhalo by ti žíly, kdybych před dvěma lety napsalal, že nám zavřeli oddělení, jakmile vypadly tři sestry najednou. Nebo že si dovolenou v létě vybíráme po jedné a plánuje se to už v lednu, protože kdyby zmizely dvě, tak už je problém postavit služby? Že když marodíme a sotva lezeme, tak než jít na neschopenku, tak měníme služby, protože to prostě nejde jít na týden marodit, zvlášť když by to popadlo víc sester najednou, Že třeba jsem nikdy neměla očr na dítě, pytlíkovalo se to se dalo, místo denních noční, dítě s horečkou u babičky, po noční nepsat a jít večer znovu. Ale najednou se to provalilo a všichni jsou z toho hyn.
A stou obsazeností lůžek, z toho odkazu. Nevim, jak to aktualizují, jestli vůbec. U nás v PLK píšou, že máme 0 volných míst na JIP a 0 na stand. lůžkách. Jsem v práci, otevřu Medicalc a vidim na JIP jedno volné lůžko a na covid int celé tři volné pokoje. A ještě jsou vyhrazený pokoje pro covid na CH, kde mají volno i na mužským i na ženským pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
27.1.21 17:10
@Anonymní píše:
Tak podle mě by bylo koser počkat na výsledky testů, než dítě vezmu mezi prarodiče, sestřenice apod. Tímto přístupem s covidem budeme bojovat ještě opravdu dlouho.

Tady je problém, že někteří lidé UVĚŘILI, že kovid EXISTUJE.

Jenže on neexistuje. Je to jen vystavěná propaganda na vloni na jaře silnější chřipce, která proběhla ( 2019-11 až 2020-05 ), většina z nás si vytvořila samočinně protilátky, vloni na podzim ( 2020 ) už kovida neměl téměř nikdo, a teď jde život dál.

Ale mocipáni pořád vymývají mozky duševně slabším lidem ( to nezávisí na výši dosaženého vzdělání nebo výši příjmů ), že kovid stále je, že je to smrtící nemoc jak z hororů v osmdesátých letech atd.

A tito hloupější lidé, kteří uvěřili na kovida ( svědci kovidovi ), obtěžují ostatní svou hloupostí ( nepřemýšlením, vírou v bludy ).

Píšu to, aby to bylo jasné, a aby se jim nebál bránit ten, kdo se těmito jedinci cítí být zastrašovaný / omezovaný / urážený / deprimovaný.

Blbé je, že jich je menšina, ale jelikož jsou podporovaní celosvětovou propagandou, zdají se být silnější nebo že jich je více. Není.

A nejstrašnější na tom je, že v Čechách je nejvíce svědků kovidových mezi modrookými lidmi, kteří jsou tady doma, a právě ti by měli být vůči idiocii nejodolnější. Opak je dnes, bohužel, pravdou.

Přál bych modrookým, aby procitli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
27.1.21 17:14
@Lunapark píše:
Tady je problém, že někteří lidé UVĚŘILI, že kovid EXISTUJE.

Jenže on neexistuje. Je to jen vystavěná propaganda na vloni na jaře silnější chřipce, která proběhla ( 2019-11 až 2020-05 ), většina z nás si vytvořila samočinně protilátky, vloni na podzim ( 2020 ) už kovida neměl téměř nikdo, a teď jde život dál.

Ale mocipáni pořád vymývají mozky duševně slabším lidem ( to nezávisí na výši dosaženého vzdělání nebo výši příjmů ), že kovid stále je, že je to smrtící nemoc jak z hororů v osmdesátých letech atd.

A tito hloupější lidé, kteří uvěřili na kovida ( svědci kovidovi ), obtěžují ostatní svou hloupostí ( nepřemýšlením, vírou v bludy ).

Píšu to, aby to bylo jasné, a aby se jim nebál bránit ten, kdo se těmito jedinci cítí být zastrašovaný / omezovaný / urážený / deprimovaný.

Blbé je, že jich je menšina, ale jelikož jsou podporovaní celosvětovou propagandou, zdají se být silnější nebo že jich je více. Není.

A nejstrašnější na tom je, že v Čechách je nejvíce svědků kovidových mezi modrookými lidmi, kteří jsou tady doma, a právě ti by měli být vůči idiocii nejodolnější. Opak je dnes, bohužel, pravdou.

Přál bych modrookým, aby procitli.
:mrgreen: :mrgreen: 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
27.1.21 17:17
@Anonymní píše:
No, tak jelikož 99 procent z vás dělá, jako by se už skoro rok nic nedělo, tak se už nedivím, že je situace tak špatná. … … Škoda, že to 90 procent lidí bere na lehkou váhu.

Proč to 90 % lidí bere na lehkou váhu???

To je zásadní otázka. Zodpovězte si ji.

Že by měli zdravý rozum v hlavě, a přemýšleli jím? Dělali to, co je přirozené? Žili svůj život tak, aby netrpěli jako trpí otroci svých ( nebo něčích ) bludů? Nenechali sebou manipulovat ( věšet si bulíky na nos ) od mocipánů, kteří nikdy nechtějí dobro pro lidi, ale jen pro sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat