Stýská se mi po bývalé povaze manžela

Anonymní
3.4.20 17:48

Stýská se mi po bývalé povaze manžela

Ahoj, s manželem jsme spolu 11 let, 7 let manželé. Máme 5 leteho kluka a další na cestě. S manželem jsme spolu od maturity. Manžel byl dřív takový veselý, romantický. Vím a věřím, že se máme pořád rádi, ale já ho mám poslední dobou plný zuby. Není to jen tou karantenou. Už to pociťuju dlouho. Ale stal se z něj takový morous. Je mu 30 a chová se jak starý dědek. Je pořád unavenej. Nic ho nebaví, nemá žádný koníček. Jen leží na gauči a čte si zprávy na mobilu. Máme barák, který je potřeba opravovat, ale nedělá vůbec nic. Jen obstarává topení a třeba zapne myčku. Otravuje ho i si hrát s dítětem. Rady typu, že jsem si ho s nim neměla dělat, jsou k ničemu, protože k ségřinýmu dítěti se dřív měl a já si říkala, jaký to bude skvělý tatínek. Prý že když je to mezi námi takový, že se nebude snažit. Ale jsou i světlý chvilky a stejně na tom baráku moc nedělá. Párkrát za rok se do něčeho vrhne a udělal sám třeba kuchyň, ale pak je tu milion drobnějších prácí a ty prostě neudělá a už 3 týdny se jen válí doma. Nevím co s ním. Taky už mě nebaví se snažit a nepřitahuje mě takhle. Je to kolotoč nekonečný a já nevím, co s ním :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

720
3.4.20 18:01

Asi bych si s ním večer dala skleničku a řekla mu, co všechno mě trápí. Chlapovi samo od sebe jen tak něco nedojde. A byla bych zvědavá na reakci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 18:18

@topkiss už jsem zkoušela mluvit mockrát. Vše bere jako útok, o když se snažím. Prý pořád jen rýpu. I když jsem se snažila po dobrym. A někdy už opravdu rýpu, když už prostě nevím jak.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.20 18:26

Jako bych to psala já. :( Akorát mýmu muži je o dost víc, takže má na nějaké dědkovatění trochu nárok. Ale to, co předvádí posledního půl roku je fakt extrém.
Přesně, milion věcí na baráku, které by potřebovaly udělat/dodělat/zařídit, já na krku celou domácnost a děti a on se válí 14 dní v kuse a čumí do mobilu. Prachy jsou, čas je, ale chuť není. Všechno ho otravuje, nic se mu nechce, nic vlastně není potřeba. :,(
Už mi blesklo hlavou, jestli není nějak nemocný. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
138
3.4.20 18:27
@Anonymní píše:
@topkiss už jsem zkoušela mluvit mockrát. Vše bere jako útok, o když se snažím. Prý pořád jen rýpu. I když jsem se snažila po dobrym. A někdy už opravdu rýpu, když už prostě nevím jak.

Tak věř, že budeš-li rýpat, budeš brzo sama. Chlap nechce řešit, nechce si o tom povídat. Takhle to v našem mužském světě nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3590
3.4.20 18:39
@Budoucí007 píše:
Tak věř, že budeš-li rýpat, budeš brzo sama. Chlap nechce řešit, nechce si o tom povídat. Takhle to v našem mužském světě nefunguje.

A jak to funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 18:40

@Budoucí007 myslím, že nebudu. On je v hloubi duše cíťa. Když došlo na extrémní slova, opustit mě nechce. Ani já jeho, ale prostě nechápu, co ho žere. Dřív mi říkal, že si přeje rodinný život. Z mého pohledu máme vše, co jsme chtěli. Jen peněz není moc a on je pořád nespokojený. Ostatní mají lepší barák a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.20 18:44
@Anonymní píše:
Už mi blesklo hlavou, jestli není nějak nemocný. :nevim:

Jsem téměř přesvědčená, že nemocný není. Jen ho něco žere. Asi i jeho štve, jaké to mezi námi je. On chce asi dokonalou ženu, sex… Jenže momentálně jsem těhotná a válící chlap na gauči mě fakt nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
138
3.4.20 18:46
@Anonymní píše:
@Budoucí007 myslím, že nebudu. On je v hloubi duše cíťa. Když došlo na extrémní slova, opustit mě nechce. Ani já jeho, ale prostě nechápu, co ho žere. Dřív mi říkal, že si přeje rodinný život. Z mého pohledu máme vše, co jsme chtěli. Jen peněz není moc a on je pořád nespokojený. Ostatní mají lepší barák a tak..

Neumí se radovat z maličkostí, např. jen a pouze z toho že jste zdraví. Že se vám tu a tam něco podaří. Žere ho, že ve svém věku nemá úplně všechno, co kdy chtěl. Asi ani nebude mít moc kamarádů. Zkus dovolenou podle jeho gusta, ať je to, co je to. Vyndej ho z jeho prostředí minimálně na 2 týdny a pokus se po celou tu dobu co nejvíce mlčet - nic nekomentovat, nic neprobírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
3.4.20 18:47
@Uslava píše:
A jak to funguje?

Sex, strava, spánek. Pořadí libovolné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3590
3.4.20 18:55
@Budoucí007 píše:
Sex, strava, spánek. Pořadí libovolné.

A co s tím? Kde je práce, děti, nákupy, domácnost, atd.
Takže už ve dveřích naskočit, pak dovést k prostrenemu stolu a pak dát hajat? To jako vážně? Je pak třeba tohle vůbec mít, když je s tím jenom práce? Máš doma takovou husu co tohle praktikuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
3.4.20 18:59
@Uslava píše:
Takže už ve dveřích naskočit, pak dovést k prostrenemu stolu a pak dát hajat?

Ano to je značka „ideál“. A o mne se nestarej, jsem spokojený. To víš, jaké si to v životě uděláš, takové to máš. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 19:00

@Budoucí007 jídla má dost, spánek jak kdy s dítětem, sex je teď trochu horší, když jsem těhotná, ale byli doby a není jich málo, kdy měl dostatek všeho, ale hecto podobné, jen mám období, že se ty chyby snažím nevidět, ale stejně mě to časem dostihne a spadne to zase sem. No a když má všeho dostatek, nepřijde mi, že by se něco změnilo. Jen xhce ještě víc tohi sexu třeba, ale na tom gauči leží pořád… A stejně tý energie víc nemá..

• Nahlásit
  • Citovat
3.4.20 19:01

@Uslava mě se líbí, jak někteří muži nemají problém přiznat, že jsou na úrovni nadrženého zvířátka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
3.4.20 19:02
@Uslava píše:
A co s tím? Kde je práce, děti, nákupy, domácnost, atd.
Takže už ve dveřích naskočit, pak dovést k prostrenemu stolu a pak dát hajat? To jako vážně? Je pak třeba tohle vůbec mít, když je s tím jenom práce? Máš doma takovou husu co tohle praktikuje?

Jinak chápu, že vy ženy to máte jako: „Proč si kupovat celé prase, když mám tu a tam chuť jen na klobásku?“ A my muži to zase vidíme takto: „Proč si pořizovat celou cukrárnu, když mám někdy chuť na vanilkovou a jindy na čokoládovou?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama