Stýská se mi po dceři když je u ex

Anonymní
15.3.21 20:09

Styska se mi po dceri kdyz je u ex

Ahoj, jak zvladate kdyz vase deti jedou za ex? Malou jsem ted tyden nevidela, byla jsem v praci a do toho jsem mela zarizovani kvuli novemu bydleni. Je to teprve 3 mesice co si zvykam ze ji nemam kazdy den u sebe. Mala(8let)to bere dobre, volame si, piseme si. Vzdycky si rikam ze si casem zvyknu, ze musi byt i s tatou, ale nekdy je mi opravdu smutno :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15103
15.3.21 20:11

A co děláš když je dcera pryč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 20:19

@Netopirek jsem v praci, delam 12tky, nocni denni. Kdyz mam volno je se mnou. Ale jak prijdu treba vecer domu tak to na me padne.

• Citovat
  • Nahlásit
12173
15.3.21 20:47

Zvyknes si, taky to tak mam, taky jedu smeny 12, nejhorsi jsou vecery, kdyz je tady ticho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 20:55

@iiiv na druhou stranu si rikam, ze kdyz prijdu domu a budu si uzivat ze nemam zadne povinnosti ze je to ode me hnusne, jako bych byla rada ze je u ex.. mele se to ve mne :,(

• Citovat
  • Nahlásit
12173
15.3.21 20:57
@Anonymní píše:
@iiiv na druhou stranu si rikam, ze kdyz prijdu domu a budu si uzivat ze nemam zadne povinnosti ze je to ode me hnusne, jako bych byla rada ze je u ex.. mele se to ve mne :,(

Ja mam deti vzdy kdyz nemam smenu, takze vlastne zadny volno nemam. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2949
15.3.21 21:01
@Anonymní píše:
@iiiv na druhou stranu si rikam, ze kdyz prijdu domu a budu si uzivat ze nemam zadne povinnosti ze je to ode me hnusne, jako bych byla rada ze je u ex.. mele se to ve mne :,(

Neblazni, buď fakt ráda, že si ji tatínek bere. Ona potřebuje oba rodiče a ty potřebuješ svůj čas sama pro sebe a na odpočinek.
Volné chvíle si pečlivě a podrobně plánuj, dej si tam trochu povinnosti, trochu odpočinku, nějakou odměnu. Tes se na to že budeš mít prostor sama pro sebe a na to, že holčička bude mít odpočatou mámu.
Postupně a až to bude možné, si opravdu najdi nějaké koníčka sama pro sebe. Holčička se bude časem chtít taky trochu osamostatnit a neměla by mít pocit, že maminka bez ní nemůže žít, to je to nejhorší, co rodiče dětem mohou udělat. Miluj ji a venuj se jí, když je s tebou. Když máš volno, ber to tak, že ti lékař nařídil odpočívat. Dej si to prostě za úkol. Děláš to pro sebe i pro dcerku! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
15.3.21 21:04

Neboj, zvyknes si.. Doporucuju si na dny bez dítěte plánovat nějakou zábavu, kterou s dítětem dělat nelze (dobře, v této době není moc možností, ale bude líp, snad.. )..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
15.3.21 21:05

A to mate stridavku, teprve odted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 21:23

Diky za vase reakce. Mame spolecnou peci. Vlastne jedeme porad to stejne kdyz jsme spolu jeste zili vsichni. Prochazim nejakou depkou takze si vymyslet konicek nebo se zvednout a jit ven a zasportovat je ted nadlidsky ukol. Tak nejak se musim do vseho premlouvat. Prala bych si posunout cas o pul roku aby to nejhorsi bylo za mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
102
15.3.21 21:27

Chce to brát tak, jako že je ten týden jen čas pro tebe a co víš třeba někoho potkáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12173
16.3.21 05:45
@Anonymní píše:
Diky za vase reakce. Mame spolecnou peci. Vlastne jedeme porad to stejne kdyz jsme spolu jeste zili vsichni. Prochazim nejakou depkou takze si vymyslet konicek nebo se zvednout a jit ven a zasportovat je ted nadlidsky ukol. Tak nejak se musim do vseho premlouvat. Prala bych si posunout cas o pul roku aby to nejhorsi bylo za mnou.

Ja jsem zacala hodne cist a na jare a v lete zahradka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 06:06

@iiiv musim se taky rozhejbat, vim ze sedet doma a byt nestastna neni dobre.

• Citovat
  • Nahlásit
15103
16.3.21 08:14
@Anonymní píše:
@Netopirek jsem v praci, delam 12tky, nocni denni. Kdyz mam volno je se mnou. Ale jak prijdu treba vecer domu tak to na me padne.

Je to o zvyku. Mně pomáhalo si vymyslet program bez dcery. Takže jsem se pak na ten klid i těšila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14902
16.3.21 08:47

Teď mám sestileteho přes týden u táty, beru si ho jen na víkendy, a nesu to hodně špatně. Večer si občas pobrecim. Svůj program si udělat nemůžu, mám doma ještě staršího syna. Doufám, že ty školky brzo otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat