Současný trednt - tetování, "hitlerjugend" střih atd.

1.4.17 19:32

Sucasny trend: tetovanie, "hitlerjugend" strih, atd

Aky mate nazor na sucasny trend muzov: nasilu byt iny, posobit drsnacky, fuzy, priserny strih vlasov-prehodena ofina nabok, boky vyholene, metrosexualny vzhlad chlapov, iphone v ruke, airmaxy na nohach, aby bolo vidno znacku a hlavne, ze na to mam, na cele napisane som vegan (no ktovie, ci to citi srdcom alebo ide len o pozu) uf, kam toto vsetko speje?!som asi prilis vnimavy clovek, absolutne sa mi to nepaci a nechapem, preco sa z ludi stavaju ovce a za kazdu cenu musia ist s modou. milujem modu, no nemohla by som sa riadit druhymi, ked to ma ten, budem to mat aj ja na sebe, bezohladu, ci ten strih mi zriedi moje huste vlasy a budu posobit biedne a velmi riedko, atd., je to proti mne. taktiez aj zeny, kde je ta zenskost, ked zeny cca z 30, 50, 60 rokov, boli krasne, posobili vznesene, celkovo estetika bola na inej urovni, na nic sa nehrali a teraz vacsina ma pocmarane cele telo, lebo je to trend. ano, zijeme v „umelej“ progresivnej dobe, ale aj tak…ma to celkovo dopad aj na vztahy, napr. socialne siete rozbijaju vzahy, pretoze chlap ako ideal vnima zenu s obrovskymi prsiami, velkou napichanou pusou a doma ma pritom krasnu, inteligentnu a milujucu zenu, ktora sa mozno pre to trapi, ale to uz zasahujem inam, ale ma to suvis. vnima to niektora z vas podobne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

662
1.4.17 19:51

Tvoje starosti na moji hlavu a byla bych stastna. Proc mas pocit, ze musis lidi nejak kategorizovat a hodnotit? Navic na zaklade jejich vzhledu. Nesed u kompu a nebrec a bez ven normalne zit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
1.4.17 19:55

Kde se pohybujes? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.4.17 20:04

To je na sebevraždu

• Nahlásit
  • Citovat
1.4.17 20:06
@Moucharda píše:
Kde se pohybujes? :lol:

vnimam to bezne, na ulici, kazdodenny zivot, nastastie v mojom okoli to tak nie je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15425
1.4.17 20:15

Naprosto nechápu, kde lidi berou čas na to, aby hodnotili, pohoršovali se nebo kritizovali to, co mají jiní na sobě, jak chodí, jak se malují, jestli mají v sandálech ponožky… Mě je naprosto fuk, jestli má sousedka vyholený pruh na hlavě, neholí si podpaží, jí jenom brouky a žížaly nebo je ztetovaná od hlavy k patě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26513
1.4.17 20:24

Kritizovat a posuzovat :roll: :roll: :roll:
Najdi si radsi jinou zabavu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
1.4.17 20:27

Počkej, hádám - ty jsi ta milá inteligentní žena, že jo?:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26513
1.4.17 20:28

Jenze ty jsi pani dokonala, viz tvuj popis sebe sama.

pre doplnenie upravená som vždy - dokonalý, ale neprehnaný makeup, zuby - na ne si potrpím, parfém, pekné oblečená - mierna výstrednosť, ale estetickosť, nie gýč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26513
1.4.17 20:29
@EmmaAnna píše:
Počkej, hádám - ty jsi ta milá inteligentní žena, že jo?:D

A jeste s dokonalym makeupem zadny gýč :mrgreen: viz vyse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 20:29
@Kakika píše:
Naprosto nechápu, kde lidi berou čas na to, aby hodnotili, pohoršovali se nebo kritizovali to, co mají jiní na sobě, jak chodí, jak se malují, jestli mají v sandálech ponožky… Mě je naprosto fuk, jestli má sousedka vyholený pruh na hlavě, neholí si podpaží, jí jenom brouky a žížaly nebo je ztetovaná od hlavy k patě :nevim:

casu taktiez nemam dost, ale mam oci, vsimam si ako to dnes bezi a nazor si vytvorit viem tiez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15425
1.4.17 20:36
@Samsara0 píše:
casu taktiez nemam dost, ale mam oci, vsimam si ako to dnes bezi a nazor si vytvorit viem tiez

A k čemu Ti vlastně tento názor je? Pomáhá ti to v kariéře? Já prostě nechápu, proč mají někteří potřebu soudit vkus nebo nevkus ostatních. Ptala jsi se na názor a můj názor je zkrátka takový :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 20:41

Zajímalo by mě, jak vypadáš. Bez nějaké jedovatosti, pošli fotku třeba s rozmazaným obličejem. Jsem si totiž naprosto jistá, že minimálně jedné osobě na emiminu budeš jako vzor kýče a nevkusu připadat ty. To už tak je, že každý máme jiný vkus, jiné estetické cítění, každý z nás má jinou potřebu stádovitosti, někdo holt chce zapadnout, někomu se jen ten nový trend obyčejně lidsky líbí a nezajímá ho, kolik lidí mu propadlo. Už to, že jsi o tom vypotila diskusní vlákno, svědčí o tom, že takovým blbostem, jako je sestřih na hlavě cizích kluků, věnuješ přehnaně moc pozornosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 21:15
@jenny.fields píše:
Jenze ty jsi pani dokonala, viz tvuj popis sebe sama.pre doplnenie upravená som vždy - dokonalý, ale neprehnaný makeup, zuby - na ne si potrpím, parfém, pekné oblečená - mierna výstrednosť, ale estetickosť, nie gýč :)

to som si o sebe nikdy nemyslela, ze som dokonala. po dlhsej dobe sa mi upravila plet, pre mna je to pokrok, make up mi uz na pleti vyzera dokonale, teda ok pre mna dokonale, v zmysle, ze mi nie je vidno vyrazky, ci skvrnky po nich a som za to rada, na zuby som si potrpela vzdy, co by nebolo na skodu aj pre ostatnych, pokial ich zdravie ako tak este dokaze ovplyvnit, popripade podporit liecbu, aby ich mal fajn. ok, pekne oblecena - ano, priznavam je to subjektivne, zmenim toto slovo na normalne oblecena, aby to nevyznelo povysenecky, skritizovat sa viem sama, srandu si zo seba viem urobit tiez, nemam problem kritiku prijat aj od inych. zuby, oblecenie, parfem, make up, toto som napisala, ale radsej som sa tomu mala vyhnut, potrebovala som nazor a viem, ze by to mohlo sklznut aj k otazkam ake mas zuby (ci si ich nahodou nemala v zlom stave, tak preto sa tak pozeral, resp. premyslal aka ta ma hrozne zuby) tak som to napisala, pretoze som to jednoducho chcela len vediet. ak by boli zuby zanedbane ok, mohol sa zhrozit a preto ten pohlad, mohol to byt vystrih po brucho, preto ten pohlad, ak by to boli co ja viem co tiene na ociach siahajuce k linii obocia, tak asi ten pohlad preto…lenze som to chcela len pravdivo napisat, aby sa zbytocne komenty okolo toho nemotali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11939
1.4.17 21:17

Vnímám to tak, že naše prababičky říkaly našim babičkám " kam ten svět spěje, ta dnešní mládež…" babičky to říkaly našim matkám a tak dále. Věřím, že to jednou bude říkat má dcera svým dětem a vnoučatům. To je prostě život. Kdyby všechno zamrzlo před X tisíci lety neměli bychom dnes žádné vychytávky a vůbec všechno.. Myslím, že i v tom oblékání jsme byli vždy ovce. Vždy byl sex symbol, dle kterého se ženy řídily atd. Akorát v minulém režimu nebylo k dostání téměř nic. A tak všichni chodili stejně ( ještě víc než dnes ). Ten kdo měl hadry ze západu, německé hračky atd tak byl King. Jen se to všechno odehrávalo v tisku a ne na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama