Reklama

Suchá a zároveň mastná pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nature00
Stálice 70 příspěvků 08.03.17 19:34
Suchá a zároveň mastná pleť

Hezký večer :)
Je tu někdo kdo má podobnou pleť jako já? JSem ekzematik, takže suchá pleť, ale teď se mi na obličeji začalo dělat akné. Vůbec nevím jakou kosmetiku vybrat. Používám Biodermu, řadu Atoderm. Napište mi prosím Vaše zkušenosti. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 08.03.17 19:40

@Nature00 Háčkuji se, bojuji s tím samým a nepomáhá vůbec nic. Nepovažuji se tedy za exematika a pořád věřím v to, že je to hormonální problém. Ale příznaky jsou stejné. Suchá citlivá kůže, co se loupe, spousta pupínků, které se rády zaněcují a zároveň se v určitých místech pleť mastí. Nepomáhá nic. Teď jsem si zkusmo koupila jakési nové čistící tonikum, co jsem potkala v tescu, je to něco za pár korun. Takže pupínky se zlepšily, nicméně dál nevím, co s krémem, vše mi sedí chvilku a zachvilku mi to zas dělá problémy :?

Nature00
Stálice 70 příspěvků 08.03.17 19:42

@Amys já musím mít kosmetiku jen z lékárny, hned mám vyrážky. Takže o to to je horší, protože to nestojí málo peněz a je toho na trhu hrozně moc!

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 08.03.17 19:49

@Nature00 mám to samé, používám kosmetiku Bioderma, hlavně mi pomáhá ten zelený mycí čistící gel :)

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 08.03.17 19:49

Ja co sem těhotná tak mam uplne to same, jinak s tim problem nemam :nevim:,ale pekne me to stve a bohuzel nic nepomáhá

Nature00
Stálice 70 příspěvků 08.03.17 19:50

@AdelaHores koukala jsem na řadu červenou a zelenou, takže zelená je vhodná na tento typ pleti? asi teda vyzkouším. díky :)

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 08.03.17 19:53

Mam. Hodne mi pomahaji jilove masky jednou tydne a nasledne v pulce tydne hydratacni nocni maska, ted mam od Avene, La Roche Posay je taky dobra. Micelarni voda na bezne cisteni, Avene serum a La Roche Possay krem s kyselinou hyaluronovou na to na den, na noc Avene krem bez uv filtru, hydratacni. Nemam tedy ekzem, ale suchou supinkatou plet, pokud je neosetrena a pupinky az pupeny k tomu.

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 08.03.17 19:56

@Nature00 mně ta zelená sedí, ale je to hodně individuální, nevím, jestli bude sedět i tobě, ale mně moc pomáhá, netvoří se mi pak akné, nebo minimálně :)

Nature00
Stálice 70 příspěvků 08.03.17 19:57

@ELIbeta mohla by si mi napsat název toho La Roche Possay? :)

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 08.03.17 20:05

@Nature00 ten krem? To je La Roche Posay Hydraphase, je v takove modre tube s davkovacem. Ta maska je vlastne taky hydraphase, intenzivni hydratace.

kaja00
Extra třída :D 13426 příspěvků 08.03.17 20:06

Příspěvek upraven 27.06.17 v 17:37

Dancza134
Kecalka 252 příspěvků 08.03.17 20:22

Zdravím ???? já už přes měsíc používám kosmetiku od výrobce Manna a vážně super. Mám smíšenou pleť…sem tam pupinky, ale hlavně černé tecky a póry. Někde na fb jsem na to narazila a zkusila a je to vážně zázrak. Vlastně se jedná o přírodní kosmetiku s certifikáty a navzdory tomu to ale není nijak drahé. Paní která to zřejmě provozuje i poradí který výrobek je vhodný a tak. Doporučuji tedy Manna.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 08.03.17 20:31

Holky, napatlejte si na 10-15min na oblicej med- dela zazraky 8)

kaja00
Extra třída :D 13426 příspěvků 08.03.17 20:34

@Nymphetamine a jaký přesně? ten tekutý asi? A co to přesně dělá? :mrgreen:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 08.03.17 20:44

@kaja00 nejlepsi je trochu uz zcukernately- funguje jako peeling. Krasne hydratuje a budes mit pak ksichtik jak detskou rit :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama